انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی ساچمه های خانواده کراسمن
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5
رضا جان هالوپوینت 4.5 رو وایرخها بهتر از دیانا میزنه.ولی درسته روی دیانا به پای اگزکت نمی رسه. در کل هالو پوینت ساچمه بسیار خوبیه برای شکار و هدفگیری در رنج متوسط.Khansariha (8)
سلام
دوستان تاپیک مناسبی پیدا نکردم سوالمو اینجا طرح کردم.ساچمه های PBA نسبت به سربی قیمتشون چجوره؟مثلا PBA RAPTOR
(2013-07-08 04:50 PM)rimaen نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
دوستان تاپیک مناسبی پیدا نکردم سوالمو اینجا طرح کردم.ساچمه های PBA نسبت به سربی قیمتشون چجوره؟مثلا PBA RAPTOR

دوست عزیز
سوالتون رو می تونید در تاپیک تجربیات برای ساچمه مناسب مطرح کنید.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-06-23 11:24 AM)rezakaraj نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
این هم عکسش ولی به نظر من در کالیبر 4.5 هیچ ساچمه ای به اگزوکت 8.44 نمیرسه [تصویر: 13719739661.png]

اين مدل گير مياد يكي از دوستان خيلي گشته بود پيدا نكرده بود !
(2013-11-04 12:07 PM)Kalashnikov نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-06-23 11:24 AM)rezakaraj نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
این هم عکسش ولی به نظر من در کالیبر 4.5 هیچ ساچمه ای به اگزوکت 8.44 نمیرسه [تصویر: 13719739661.png]

اين مدل گير مياد يكي از دوستان خيلي گشته بود پيدا نكرده بود !

5.5 مش موجوده
قیمتشم 85.000 تومن
500 تایی
دیروز گرفتم
یه گروپ با 52 میزارم فردا
سلام خدمت اساتید
مقایسه ای بین 2 مدل ساچمه ی کراسمن هالوپوینت و بنجامین دیسکاوری انجام دادم و شرح ماجرا رو ب صورت مختصر ارائه میدم :
اول از همه نوع و ابعاد بسته بندی یکسان بوده و فقط طرح روی اونها با هم تفاوت داره
[تصویر: 14090613601.jpg]
[تصویر: 14090613602.jpg]
---------------------------------------------
در وهله ی دوم تعدادی ساچمه رو بصورت رندم از هر جعبه وزن کردم که وزن ها و تلورانسشون هم در یک رنج قرار داشت !
[تصویر: 14090613951.jpg]
[تصویر: 14090613603.jpg]
-------------------------------------------
تنها تفاوت این 2 ساچمه در قسمت سر ساچمه ها بود به طوری که در دیسکاوری این سوراخ کمی عمیق تر بود !(تعداد زیادی ساچمه رو تک ،تک مقایسه کردم و این تفاوت در همه ی ساچمه ها وجود داشت و نمیشه گفت که اتفاقی بوده)
[تصویر: 14090613953.jpg]
[تصویر: 14090613952.jpg]
------------------------------------------
نهایتا گروپ هایی در فواصل 30 و 15 متر گرفتم و محل برخورد ساچمه ها با هم تفاوتی نداشت.
Khansariha (8)
علی جان از بابت زحمتی که کشیدید تشکر میکنم Khansariha (8)
این بابا با ای تی 44 تمام داشته هاش را تست کرده ولی خیلی از این ساچمه ها راضی بنظر میرسد خخخخخخ Khansariha (8)
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

البته میدونم این یوتیوپ پیتلر هست نمیدونم اینور و یا در آپارت هم دوستان قبلا زحمت کشیدند و الان کلیپش موجوده یا نه؟ Khansariha (8)
سلام.این ساچمه تو شهرمون پیدا نمیشه.سفارشم نمیدن..چطور گیر بیارم.لطفا کمک کنید تا آخر هفته لازم دارم
(2015-03-18 01:35 AM)ahmadn نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام.این ساچمه تو شهرمون پیدا نمیشه.سفارشم نمیدن..چطور گیر بیارم.لطفا کمک کنید تا آخر هفته لازم دارم
دوست عزیز این مدل ساچمه را قبلا آقا شهاب جدیدی مسافرتی آورده بودند و تاپیکی برای فروش نیز ایجاد کرده بود البته فکر کنم هنوز مقداری داشته باشند .
شماره تماس آقا شهاب 09362656264
سلام.ممنون.
امروز صبح تا ساعت 9 منتظر جواب بودم دیدم خبری نیست.ترسیدم دیر شه و صبرمم تموم شدو رفتم دنبال ساچمه.یکی پیدا شد و سفارش کرد از مشهد!!!.قیمت 85 .با هزینه پست 100 درمیاد.
Khansariha (290)
صفحه ها: 1 2 3 4 5
لینک مرجع