انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تاپیک بچه های خراسان شمالی
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6
سلام به همهKhansariha (256)
انشاالله این تاپیکبهانه ای بشه بتونیم با دوستان هم استانی خودمون آشنا بشیم
منتظر تک تک شما دوستان هستیم

با تشکر از اساتید سایت که اجازه دادند این تاپیک رو باز کنمKhansariha (219)

راستی اول هم خودمو معرفی کنم از شهر جاجرم هستم
به به بسلامتی خیلی کار خوب و ارزنده ای کردی مصطفی جان انشالله شما هم با همشهریان عزیزت برید بیرون و .............. همیشه خوش باشید
اینم تقدیم شما و همه همشهریان خوبتانKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
(2012-12-13 09:48 PM)HoseinHunter نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
به به بسلامتی خیلی کار خوب و ارزنده ای کردی مصطفی جان انشالله شما هم با همشهریان عزیزت برید بیرون و .............. همیشه خوش باشید
اینم تقدیم شما و همه همشهریان خوبتانKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

سلام به تمام بچه های گل خراسان شمالیKhansariha (8)
من هم مثل آقا حسین هانتر...
یاعلی
Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
سلام عزیز منم به شما تبریک می گم انشاء... موفق باشیKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
با سلام خدمت به دوستان عزیز
من علی نیک پرست هستم اول دبیرستان از اسفراین
سلام عزیز انشااله موفق باشد
دوستان کم پیدا هستین
شنبه انشالله تفنگ منم بیاد که به یه امیدی بیام تویه تاپیک پست بزنم
شکاری تفریحی گروپی
فعلا این جمعه رو شما زحمت بکشید 4 تا عکس آپ کنید انشالاه هفته آینده هم نوبت منKhansariha (399)Khansariha (215)
Khansariha (136)Khansariha (285)Khansariha (262)Khansariha (277)Khansariha (84)پیشاپیش شب یلدای همه خوش
با سلام به دوستان
پیشاپیش شب یلدای همه خوش
(2012-12-20 02:54 PM)mster نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شنبه انشالله تفنگ منم بیاد که به یه امیدی بیام تویه تاپیک پست بزنم
شکاری تفریحی گروپی
فعلا این جمعه رو شما زحمت بکشید 4 تا عکس آپ کنید انشالاه هفته آینده هم نوبت منKhansariha (399)Khansariha (215)
Khansariha (136)Khansariha (285)Khansariha (262)Khansariha (277)Khansariha (84)پیشاپیش شب یلدای همه خوش

دوست گرامی چه تفنگی می خواهید بخرید
من ای تی 44 خریدم الانم پیگیری پستی کردم رسیده بجنورد شنبه میرسه دستم
راستی یه سوال کسی در استان سراغ دارید که ساچمه خوب داشته باشه
من که فقط تویه سیرانلو پرو مگنوم پیدا کردمKhansariha (219)
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6
لینک مرجع