انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تاپیک بچه های خراسان شمالی
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6
لاز روبی...Khansariha (147)
سلام به دوستان خراسان شمالی
من منطقه راز و جرگلان اقوام دارم و سالی چند بار اونجا میرم اخیرا که زنگ زدم گفتن جنگلبان اون منطقه رو با چاقو زدن کسی چیزی در این مورد میدونه ( البته من چند بار بصورت اتفاقی بنده خدارو توی راز دیدم. ).
والا ماکه بی خبریم .. خبری بود مارو هم بی خبر نذارید
عجب خبرایی هستو ما ازش بیخبریم !! Khansariha (290)
(2013-01-13 10:40 AM)OneshotOnekill نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان دورور بجنورد جای مناسب واسه شکار انواع پرندگان کجارو پیشنهاد می کنن ؟

بیا جاجرم دوست من اما با یه چیزی بیا که 200 متری رو بزنه آخه این وحشیا (کبوترچاهی-باغی -سیاه سینه)نمیزارن نزدیکشون بشی

راستی کسی میتونه بگه این سیاه سینه نام علمیش چیه؟ سایزش مثل کبوتره صدای قور قور مانندی داره و رنگش مثل کبک ولی سینه کاملا سیاه
سلام دوستان
دیروز رفتم سراغ یه سوله خیلی بزرگ که حدود 2000 کبوتر چاهی داشت Khansariha (399)
اما نگهبان از راه رسید و ای تی 44 ما رو توقیف کردKhansariha (367)
امروزم با کلی منت کشی آزاد شدKhansariha (226)
که متاسفانه همه جاشو سیخ زده بودن بی شعورا دوربین و هرچی پیچ میچ دیده بودن دست کاری کرده بودن دلمو خون کردن خدا جیگرشونو خون کنه آخه این رسم امانت داریه کافرای از خدا بی خبر
میخواستم شکار کنم واسه تاپیک مون 4 تا عکس سوغات بیارم که خودم شکار شدم :khansariha (172)

ولی من نا امید نمیشم به این راحتی و به زودی دست پر میام پیشتون
منتظر شما هم هستم دوستان به تاپیک برسید یه زره جوون بگیره
سلام عزیزان
چه خبرا کم پیدایین برو بچ
اینم اولین شکار ما با ای تی جون
الته اساتید سایت فرمودند که شکار ما یه مقداری اشتباه بوده به خاطر این خروس کولی ناقلا
به هر حال سرفا جهت آپ تاپیکمون میزاریمش
Khansariha (8)[تصویر: 13609418611.jpg]
راستی از گل های عزیز یه سوال و خواهش داشتم و اینکه آیا اورینگ خوب و فشار قوی جایی سراغ دارید تویه بجنورد داشته باشه؟
Khansariha (8)سلام سال نو مبارک Khansariha (8)
سال نو گفتیم یه تلنگری هم بزنیم به تاپیک خودمون

بچه ها کسی میدونه بجنورد کجا میتونم الومینیوم آلیاژی یا معمولی گیر بیارم واسه ساخت این ؟
[تصویر: 13652703063.jpg]

ممنون Khansariha (8)
به به ... بچه های خراسان شمالی .. ایول
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
جحت خاک روبی
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6
لینک مرجع