انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: اسلحه فنری فیوژن(ساخت کارخانه کومتا اسپانیا)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2
با سلام دوستان عزیز به تازگی تو بازار با این برند و اسلحه برخورد کردم که در یوتوب ریویوهای خوبی ازش قراردادن.سرعت تیر به گفته سازنده در کالیبر5.5 با ساچمه pba 305 متر برثانیه و با jsb که تو عکس هم هست 275 متر برثانیه.قیمت این مدل رو هم بین 1 میلیون تا 1200 می دادن.اینم بگم که فنری هست و تمام لوازمش حتی تا لوله جداش رو هم داشتن.نمیدونم کسی از دوستان این مدل رو داره یا نه اگر کسی داره تو این تاپیک تجربیاتشو بگه.
[تصویر: Cometa2.jpg]
تو این لینک هم یک ریویو به زبان انگلیسی هست که دوستان وارد در ترجمه میتونن زحمت ترجمه اش رو بکشن و برای ما برگردان به فارسی رو قرار بدن تا ما هم اطلاعاتمون در این مورد بیشتربشه
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
فکر کنم این سایتش باشه:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کلا حس خوبی بهش ندارمKhansariha (226)
البته دقتش بدک نیست:
سلام
دوستان مطمئنید اسپانیایی هست؟
اخه فروشگاه گل مشکی نمایندگی اینا هست
و یه اسلحه معلوم نیست کجایی رو به اسم امریکایی میداد و میگفت هم قدرت مگنوم 350 و از اون بهتره و قیمتش کمتره و کیفیتش بیشتره و خلاصه کلی تعریف کرد!!Khansariha (219)
بله دوست عزیز ساخت اسپانیا هست و تو پست دوم اگر به اون سایت برید میتونید عکسهای بیشتری از این سلاح روببینید.
Don Corleone عزیز اون مدلی که شما لینک دادید استار400 هست که حدودا 550 تومان قیمتش هست ظاهرا
(2012-10-30 12:46 PM)milad123 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تو این لینک هم یک ریویو به زبان انگلیسی هست که دوستان وارد در ترجمه میتونن زحمت ترجمه اش رو بکشن و برای ما برگردان به فارسی رو قرار بدن تا ما هم اطلاعاتمون در این مورد بیشتربشه
COMETA FUSION STAR
کارخانه COMETAبسختی تلاش میکند تا در صدر سازندگان اسپانیا باشد
و من مدلی از آن را که سالیان درازی است تولید میشود fenix400و مدل مورد علاقه من است را استفاده مینمایم و ان یک نمونه درخشان از ساخت اسپانیایی با کیفیت ودقت است وبخوبی در میان تفنگهای فنری بازار درخشیده است.
و اما cometaتوسط خانواده bascaranتولید وبسختی برای در صدر بودن تفنگهای با کیفیت تلاش میکند و هم اکنون در کانون توجه است
در مدل فیوژن که شامل سه زیر مجموعه تفنگ فنر پیستونی کمر شکن میباشد تولید میگردد
مدل بلک با قنداق مواد مصنوعی مقاوم شده وبراق و دو مدل دیگر با چوب راش لاک الکل کاری شده هستند
اما تفنگی را که من برای شما تست میکنم در رنج بالای این مدل قرار دارد و مدل فیوژن استار با قنداق چوبی دارای گونه قابل تنظیم میباشد که برای علاقمندان به کارهای ورزشی تفریحی بسیار چشم نواز است
[تصویر: 13516038952.jpg]
[تصویر: 13516038952.jpg][تصویر: 13516038953.jpg][تصویر: 13516038954.jpg][تصویر: 13516038955.jpg]
مخزن سیلندر قوی ولوله مستحکم در امتداد دید به ان چهره ورزشی بزرگسالانه ای میبخشد و من گفتم مستحکم ولی اغراق ننموده ام چون لوله ان ¾ اینچ قطر دارد و به روش آهنگری سرد ساخته شده است
تفنگ فاقد سایت نشانه روی جلو وعقب میباشد و در جلوی لوله یک مازل از آلیاژ ی دیگر خودنمایی میکند واین فقط برای زیبایی نیست و بهبود دهنده عملکرد دینامیکی شلیک وکاهش دهنده لگد اسلحه نیز هست واین را خواهیم دید
لوله اسلحه با فشار به دکمه و اهرم شکسته شده و این قفل از لقی و ضربه فنر پیستون پیشگیری وموجب یکپارچگی اسلحه میشود
اما ماشه نصب شده در این مدل بدک نیست ولی دارای قطعات پلاستیکی بوده که در اثر سایش و فشار امکان آسیب دیدگی دارد ولی در مجموع با کشش مقبولی عمل شلیک انجام میشود
صورتگیر قنداق قابل تنظیم
هنگام در دست گرفتن صورتگیر قنداق در حالت بسته بود ومن آن را باز کردم ولی نشانه هایی از زنگ زدگی در پیچ های ان مشاهده نمودم واین به معنی وجود رطوبت در هنگام بسته بندی محصول میباشد اما باید بگویم جدا از این نقص کوچک شکل و ارگونومی ان بسیار زیبا تراش خورده و لاک الکل زده شده است
تست میدانی
در این محدوده فیوژن ثابت کرد که شلیک با این اسلحه بسیار دلپزیر ولی کوکینگ آن کمی سخت
ولی بدون دردسراست اما صدای کوبیدن فنر پیستون بم وملایم بود که در این رده تفنگها بسیار طبیعی مینمود و چرخه مسلح نمودن وشلیک مناسبی دارد
کرونو گرافی
اسلحه با ساچمه .22 ST DAYSTATE درهنگام تست دارای دامنه تغییر 9FPS_در بیست شلیک بوده و دوتا از این شلیکها 2_FPSتفاوت داشتند! و این محدوده قدرتی برای من جالب بود
جای تعجبی ندارد که با این گونه شلیک نمودن در 30 یاردی گروپی زیر نیم اینچ اعتماد به نفس
بالایی بمن داد ومن آن را برای شکار از داخل ماشین در مزرعه ام میپسندم و با توجه به مدلهای متفاوت آن برای تغییراتی در نحوه شکار نیز جوابگو خواهد بود
در میدان نیز مرا نا امید نکرد وبمن افت تیر مناسبی ارایه داد و تراجکتوری آن در کالیبر .22 مناسب بود
و به نظر من شاید برای مقاصد شکاری کم جلوه باشد ولی با کشندگی کالیبر .22این را جبران مینماید ودر این محدوده قرار میگیرد
امید وارم در این مقاله کوتاه معرفی مناسبی از مدل فیوژن استار کومتا اریه نموده باشم
مشخصات فنی
مدل Cometa فیوژن استار
نوع سیستم فنر / پیستون
قنداق راش با گونه قابل تنظیم
LBS 7.9 وزن
44.75inches طول کلی
سیلندر 17.25inches طول
کالیبر 0.22 در آزمون،
11.9ft/lbs انرژی با Daystate FT ساچمه
587fps با سرعت بالا
578fps کم
متوسط 581fps
ماشه 2 مرحله قابل تنظیم
قیمت مدل ستاره در تست £ 250 تقریبا. (مدل استاندارد و فیوژن سیاه هر دو به قیمت £ 200)

آقای Mark Camoccio

بدون دخل وتصرف اگر هم اشکال بود دوستان عفو نموده تصحیح بفرمایند
Khansariha (8)Khansariha (256)
با سپاس فراوان از اقا بهروز عزیز. Khansariha (8)
البته رو ریویو های گان مارت خیلی نمی شه حساب کرد.به این دلیل که معمولا تفنگ هایی رو تست می کنه که قدرتشون مطابق قوانین رگوله شده هست.بنابراین ممکنه ورزن اصلی این تفنگ قدرتی بیشتر از این هم داشته باشه.
سلامKhansariha (8)
آره جناب مهدی و برای منم 16 ژول برای این تفنگ عجیبه!
Khansariha (256)
والا برای منم عجیبه فکر میکنم این تفنگ بالای 30 ژول قدرت بده.چون تو یوتوب کیلیپهایی ازش دیدم که واقعا اونو متمایز میکنه حتی از مگنوم 350 البته اینکه تا چه مدت تو این قدرت بمونه و اینکه کیفیتش چطوره باید نمایندش یکی به ما بده تا واسش تست کنیمKhansariha (48)Khansariha (48)Khansariha (48)Khansariha (48)Khansariha (48)Khansariha (48)Khansariha (48)Khansariha (48)Khansariha (48)Khansariha (48)Khansariha (48)
(2012-10-30 10:34 PM)milad123 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
والا برای منم عجیبه فکر میکنم این تفنگ بالای 30 ژول قدرت بده.چون تو یوتوب کیلیپهایی ازش دیدم که واقعا اونو متمایز میکنه حتی از مگنوم 350 البته اینکه تا چه مدت تو این قدرت بمونه و اینکه کیفیتش چطوره باید نمایندش یکی به ما بده تا واسش تست کنیمKhansariha (48)Khansariha (48)Khansariha (48)Khansariha (48)Khansariha (48)Khansariha (48)Khansariha (48)Khansariha (48)Khansariha (48)Khansariha (48)Khansariha (48)
با عرض سلام جناب میلاد
فرمایش آقا مهدی در مورد ورژن محدود شده این تفنگ کاملآ محتمل میباشد چو نpiramid airمشخصات دیگری ارایه نموده است:
و با مشخصه فوق در محدوده 30ژول قرار دارد

[تصویر: 13516251531.jpg]

Khansariha (256)
صفحه ها: 1 2
لینک مرجع