انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: اسلحه فنری فیوژن(ساخت کارخانه کومتا اسپانیا)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2
(2012-10-30 10:34 PM)milad123 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
والا برای منم عجیبه فکر میکنم این تفنگ بالای 30 ژول قدرت بده.چون تو یوتوب کیلیپهایی ازش دیدم که واقعا اونو متمایز میکنه حتی از مگنوم 350 البته اینکه تا چه مدت تو این قدرت بمونه و اینکه کیفیتش چطوره باید نمایندش یکی به ما بده تا واسش تست کنیمKhansariha (48)Khansariha (48)Khansariha (48)Khansariha (48)Khansariha (48)Khansariha (48)Khansariha (48)Khansariha (48)Khansariha (48)Khansariha (48)Khansariha (48)

میلاد جان اتفاقا این قضیه دادن تفنگ برای تست به سایتها به شرط معرفی محصول خیلی رایجه.فکر خوبیه.ولی مشکل اینه که فکر کنم نمایندگی الان اینا رونداره.اگه اشتباه نکنم نمایندگیش همون حدودای اسلحه مهمات باید باشه.Khansariha (8)
الان این دو مدل 400 و فیوژن رو داره.حالا اگر کسی بتونه باهاشون صحبت کنه یدونه برای تست و کورنوگرافی به ما بدن ما هم تست میکنیم و ریویوشو قرار میدیم
دوستان از قیمت و کیفیت این کومتاها کسی اطلاع دقیقی داره؟
فروشنده فروشگاه گل مشکی که خیلی ازش تعریف میکرد!!!!!
دوست عزیز من خودم این تاپیک رو زدم و هیچ اسمی هم از فروشنده که کی هست نیاوردم.قیمت رو هم نوشتم. اما ما یه ضرب المثل داریم اوم اینه که هیچ بقالی نمیگه ماست من ترشه.مثل خیلی برندهای دیگه که تعریف کردن و.......................بگذریم.تا به امروز ندیدم تو فرومهای فارسی کسی این سلاح رو داشته باشه اما تا یدونشو از نزدیک نبینیم و کورنو نکنیم هیچ نظر قطعی نمیشه داد
سلام دوستان ؛من از مدل فیوژن استار خوشم اومده میخوام بخرمش ولی فقط تونستم فروشگاه گل مشکی رو پیدا کنم که این مدلو داشته باشه،اگه شما دوستان جایی دیگه رو سراغ دارین لطفا به منم بگید در ضمن میخوام بدونم میشه از حالت فنر پیستون به نیترو پیستون تبدیلش کرد یا نه Khansariha (172)
سلام, من دنبال فنر اص[u]ل انگلیسی تنفگ[م که وبلی کالیبر 5/5 هست میگردم؛ اگه دوستان دارن یا جایی دیدن و احیانا فنر مشابه جهت تعویض؛ تجربه دارن یه پیام برام بفرستن ممنون میشم ///
با سلام
این مدل اسلحه هنوز توی بازار هست؟
چون من که هیچ کجا نه دیدمش و نه اسمی ازش شنیدم.
دوستان مطلع دیگه کسی اطلاعاتی از این اسلحه نداره؟
با سلام به دوستان .اخیرا گامو محصولی بنام بلک فیوزن زده دوستان اگر اطلاعات جامع و کاملی درباره این تفنگ (قیمت-قدرت-برد)دارند اطلاع رسانی کنندبا تشکر
بگیرم اگه اساتید محترم راهنمایی کنندماروشرمنده لطفشون میکنندKhansariha (8) cometa fenix 400 galaxyبا سلام میخواستم یک دوربین مناسب در رنج قیمت
(2013-01-30 02:56 PM)poorhoseini نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان ؛من از مدل فیوژن استار خوشم اومده میخوام بخرمش ولی فقط تونستم فروشگاه گل مشکی رو پیدا کنم که این مدلو داشته باشه،اگه شما دوستان جایی دیگه رو سراغ دارین لطفا به منم بگید در ضمن میخوام بدونم میشه از حالت فنر پیستون به نیترو پیستون تبدیلش کرد یا نه Khansariha (172)

سلام دوست عزیز فروشگاه گجت کمپ انواع سلاح های کمتا را موجود داره درضمن ب گفته خود گجت کمپ میگه بهتر از گامو حتی دیگه نمیدونم راست میگه یا دروغ
صفحه ها: 1 2
لینک مرجع