انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی اسلحه S 300 فاین وک بائو آلمان Feinwerkbau
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5
[تصویر: 13566352781.jpg]

[تصویر: 13566354321.jpg]
سهیل جان خیلی مخلصیم ما چراغمون کجا بود که بخواهیم روشن یا خاموشش کنیم. اینهم یکی از اقوام دیده بود من به هر اسلحه ای گیر میدم طرف را به من معرفی کرد . جالبه بدونی که صاحب اسلحه میگفت تفنگم خفیفه و از اون مدلهای گلنگدن بغله.من هم به عشق یه خفیف رفتم ولی خوب بد نشد.
این هم از عکسها که قول دادم
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

این هم مقایسه با 52

این هم از اندام درونی این جیگر

این هم پماد نرم کننده ای که برای بدن این زیبا روی استفاده شده
مرتضی جان.
اولا مبارک باشه.
دوما خفیف رو بی خیال, چونکه قیمت این دو سلاحی که شما دارید(52 و 300)در اروپا از قیمت یک سلاح خفیف مدرن بالاتره.
ممنون کامی جان . قابل دوستان را نداره و با هردوشون فکر نکنم به اندازه یک بسته ساچمه زده باشم . صدای و بوی باروت کجا و......
داداش اونجا دستت تقریبا به هر نوع خرمایی میرسه و خبر از نخیل های بلند اینجا نداری . نه من بلکه فکر کنم خیلی ها حاضرند یک بادی با پدر ومادر دیگه روی این دوتا بزارند ویک خفیف صفر بگیرند.Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)
در لینک زیر هم عکسهائی از این سلاح بسیار محبوب(300) وجود دارد.

آقا مرتضی با سلام مبارکت باشه اگه مقدور بود قیمت خرید 300 رو اعلام کن
بازسازی قنداق این سلاح.
[تصویر: 13568068471.jpg]

[تصویر: 13568069751.jpg]

[تصویر: 13568071331.jpg]
مرتضی جان مبارکه
ماشالا کیفیت از سرو شکل قطعاتش میچکه
من عاشق اون سیستم رینگ سر پیستونش هستم که کار واشر رو برای یک عمر انجام میده
دوستان ببینید بعد از اینهمه سال حتی یک ذره فنرش خم نشده
اینو میگن کیفیت
مرتضی جان بیصبرانه منتظر دیدار خودت و دلبر جدیدت هستیمKhansariha (8)
این اسلحه را با 2500000 ریال وجه رایج مملکت خریده ام . همانطور که گفتم مالک قبلی هیچ آشنایی با سلاح نداشت واین تفنگ را سر حساب و کتاب برداشته بود.
دوستان به فنر دوتکه و جهت برعکس پیچیدن آن توجه کنید
سهیل جان مشتاق دیدار جنابعالی و دیگر عزیزان هستیم .
آقا مرتضي اون دست چربتو به سر كچل ما هم بكش
من شديدا يه تارگت لازمم دست ما كوتاه و خرما برنخيل كه چه عرض كنم روبرج ميلاده به شدت نيازمند يه تفنگ تارگت هستم تا روحيه ام سر جاش بياد به شدت ديپرس شدم آقا مسيح به دادم برس مردم از بي تارگتيKhansariha (290)Khansariha (214)
صفحه ها: 1 2 3 4 5
لینک مرجع