انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی اسلحه S 300 فاین وک بائو آلمان Feinwerkbau
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5
امین جان در خصوص اسم ترجمه شما کاملا درست هست

اما یادمه تو یکی از سایته که فکر کنم ویکی پدیا بود که ترجمه انگلیسی این اسم روچیزی تو مایه های
( مرد کارگر خوب کار کن) خخخخخ مرسی اسم
زده بود که در حقیقت انگار یه جور اصطلاح بود
اینجا دوستان المانی زبانی مثل شاهین جعفری لازم میشند
دوستان عزیز اگه کسی تفنگ s300 با قیمت پایین و کیفیت بالا ( اگر هر جوری بود پایین بالاش مهم نیست) سراغ داشت بنده رو بی خبر نذاره
در ابتدا سهیل جان این تصویری که با( وطن دانلود) دانلود کردی باز نمیشه .
در ادامه بعرض برسونم که حدودای اوایل محرم امسال در طی مشاوره با رفیق ناباب اصفهانی ( که این رفیق خیلی کارش درستهKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8))یک فروند S300 از دست مصرف کننده خریداری شدKhansariha (215)
. اسلحه بسیار بد نگهداری شده بود ولی ولی ولی Khansariha (226)همه چیز سالم و فقط یک ترک در امتداد لوله روی قنداق بود که پس از یک نوازش بسیار دوستانه و مدت دار با انواع سنبادات نرم بدن زیبای خفته پدیدار گشته و تقاضای لباسی اندر شان خود میداشت که این مورد با حداکثر توان موجود و شوق فراوان و عجولی دیدار در رخت جدید به لاک و الکلی حقیرانه منتهی شد . تا بچشم دیگر یاران چه آید.
آقایون یه مشکلی برای آپلود عکسها پیش اومده ومن هم باید برم . در اولین فرصت چشمتان را به جمال و جهیزیه این پیر عروس روشن خواهم کرد . Khansariha (172)
آقا مبارکه باهاش بری المپیک عکس و قیمت یادت نره
اگه یکی دیگه سراغ داشتی ما رو بی خبر نذار بی زحمت
سهیل جان واقعا سلاح قشنگیه ، منم داشتم یه دوری تو نت می زدم البته دنبال مطلب برای 54 بودم که تو سات شرکتمون معرفیش کنم ، عکس این نازنین رو دیدم :
لینک مربوطه برای مشاهده بیشتر دوستان :
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
صادق جان مخلصیم
اقا مرتضی مبارکه
اقا چراغ خاموش میری!!!!!
امان از اون رفیق اصفونیتون.....خخخخ
بیصبرانه منتظر عکسهاتون هستم
(2012-10-18 03:16 PM)SOHEIL-GUNSMITH نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
امین جان در خصوص اسم ترجمه شما کاملا درست هست

اما یادمه تو یکی از سایته که فکر کنم ویکی پدیا بود که ترجمه انگلیسی این اسم روچیزی تو مایه های
( مرد کارگر خوب کار کن) خخخخخ مرسی اسم
زده بود که در حقیقت انگار یه جور اصطلاح بود
اینجا دوستان المانی زبانی مثل شاهین جعفری لازم میشند
ترجمه ی Feinwerkbau باید بگم در اصل اینجوری نوشته میشه
Feinwerk bau فینبرک یعنی دقت و ضرافت که البته نه دقت تیر اندازی دقت به معنی ساخت تمیز
و ک باو یعنی ساخته شده در اصل میشه به دقت ساخته شده یا (( دقیق ساخت)) ولی چون توی ترجمه تحت الفظی نمیتونیم دقیق معنی رو برسونیم چرا که در آلمانی افعال متعددی با ترجمه ی فارسی دقیق اشتباه گرفته میشن پس بهترین ترجمه فارسی برای Feinwerkbau ((خوش ساخت)) هست. چون تو ایران معموله یه چیزی که ضریف و خوب و بی نقص ساخته شده باشه میگم خوشساخته
این هم چند تا عکس:
[تصویر: 13566151911.jpg]
[تصویر: 13566151912.jpg]
[تصویر: 13566151913.jpg]
د.ست عزیز مون محراب قادر به دیدن عکسا نبود از آدر پست های بالایی واسش آپلود کردم
و ایضا:
[تصویر: 13566159501.jpg][تصویر: 13566159502.jpg]
این هم آدرس دفترچه راهنما:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چه قد شبیه دیانا مدل 75 هست این سیستم معلق اول توی این شرکت ابداع شده یا دیانا؟ چون یادمه قبلا خوندم دیانا اولین بار این طرح رو در یکی از مدل های قدیمیش به طورت ابتدایی پیاده کرد و بعد کم کم پیشرفته تر تا به 75 رسید، فکر کنم دقت 75 باید بیشتر باشه چون سیستم پیستونش خیلی از این پیشرفته ترهKhansariha (214)
(2012-10-18 01:28 PM)omidbehnam نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام

در مسابقات 2012 لندن در بخش 10 متر تفنگ بادی خانمها از 8 نفر فینالیست نفرات دوم و سوم و چهارم و پنجم از سلاح مشهور آنشوتز و نفرات اول و ششم و هفتم و هشتم از سلاح فینورک باو استفاده می کردند

نفر اول از کشور چین با امتیاز 399 و 103.9 در فینال که مجموع امتیاز می شود 502.9 (سلاح فینورکALU 700 )

نفر دوم از لهستان با امتیاز 399 و 103.2 در فینال که مجموع امتیاز می شود 502.2 (سلاح مشهور آنشوتز 9003 )

نفر سوم از چین با امتیاز 398 و 103.5 در فینال که مجموع امتیاز می شود 501.5 (سلاح آنشوتز 8002 )

لازم به ذکر است کارخانه آنشوتز حدود 160 سال سابقه تولید سلاح دارد و از لحاظ کیفیت ساخت و تکنولوژی داخلی (عدم افت سرعت ساچمه در فشار زیر 100 بار ) و پس زنی در حد صفر خیلی از سلاح فینورک باو جلوتر است
در مسابقات المپیک لندن سلاحهای آنشوتز 7 مدال المپیک در رشته بادی و خفیف کسب کردند که بیشترین تعدادمدال نسبت به برندهای دیگر است همچنین 6 رکورد مسابقات المپیک و جهانی با سلاحهای خفیف آنشوتز شکسته شد

والا ميكن اين بابا لهستانيه تفنكش رنجر بوده!!!!
صفحه ها: 1 2 3 4 5
لینک مرجع