انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: آموزش نرم افزار ChairGun
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6
(2019-10-23 01:04 AM)nightforce نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

با عرض درود خدمت اساتید. بنده پس از تماشای ویدو از آموزش و به کارگیری این نرم افزار، سعی کردم تا این نرم افزار رو بر روی لبتابم نصب کنم. اما هنگام ران شدن با چنین اروری مواجه میشم. ویندوز 10 64 بیتی استفاده میکنم. لطفا کمکم کنید.

سلام دوست عزیز
نسخه ی اندروید ش هست
رو گوشیت نصب کن کارا تر و دم دست تره
تازه میتونی تنظیمات صفر تفنگ رو وارد کنی نوع دوربینت رو انتخاب کنی و مسافت و زاویه رو بدی
نقطه ی برخورد رو رو میل دات بهت میده
و خیلی کارای دیگه

فکر کنم تو نسخه های بعدی خودش هم بره شکار کنه و پوست بکنه بیاره در خونه تحویل بده Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
ممنون اما نسخه اندرویدی نیمی از قابلیت های نسخه ویندوزی هم نداره و کار کردن با لبتاب برای من ساده تره.مایلم روی ویندوز هم این نرمافزار رو داشته باشم که متاسفانه با خطای جاوا رو به رو میشم.
(2019-10-23 01:04 AM)nightforce نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

با عرض درود خدمت اساتید. بنده پس از تماشای ویدو از آموزش و به کارگیری این نرم افزار، سعی کردم تا این نرم افزار رو بر روی لبتابم نصب کنم. اما هنگام ران شدن با چنین اروری مواجه میشم. ویندوز 10 64 بیتی استفاده میکنم. لطفا کمکم کنید.

دوست عزیزKhansariha (8)
این ارور به شما میگه که برنامه پیش نیاز sun java را باید درسیستم نصب کنید
عبارت: sun.java.7.0.80 در نت سرچ کنید و از سایتهای داخلی متناسب با ورژن ویندوز خودتان دانلود بفرمایید
توصیه به نصب ورژن 32 بیت در مرحله اول است اگر چیرگان لود نشد مرحله بعد X64 را نصب کنید
سپاس مشکل با راهنمایی شما حل شدKhansariha (8)
نکته جالب اینجاست که با وجود 64بیتی بودن ویندوز باید نسخه جاوا 32بیتی نصب میکردم تا برنامه چایرگان اجرا بشه.
لینک دانلود جاوا 32 بیتی خدمت دوستان

پسورد soft98.ir
(2019-10-24 01:08 AM)nightforce نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سپاس مشکل با راهنمایی شما حل شدKhansariha (8)
نکته جالب اینجاست که با وجود 64بیتی بودن ویندوز باید نسخه جاوا 32بیتی نصب میکردم تا برنامه چایرگان اجرا بشه.
لینک دانلود جاوا 32 بیتی خدمت دوستان

پسورد soft98.ir
بدلیل اینکه بیس برنامه چیرگان x86 به عبارتی 32 بیت هست ، باید java هم ورژن 32 بیتی نصب بشه و به x86 یا x64 بودن ورژن سیستم عامل بستگی نداره ، البته مهم اینه که لود بشه و کار کنه
بهمون دلیل خدمتتون عرض کردم اول ورژن 32 بیت جاوا را نصب کنید

موفق باشید
سپاسKhansariha (8)
داگر جان مثل اینکه این قصه سر دراز دارد....

[تصویر: 53.jpg]

دیشب مشکلم با برنامه اکس ای سی تی بود که مشکل با نصب نسخه 32بیتی جاوا حل شد. اما الان که چایرگان ورژن 3 رو تست کردم در لحظه آخر پس از ران شدن لوگوی برنامه، ناگهان بسته میشه و این ارور میاد
Khansariha (91)
(2019-10-24 03:49 PM)nightforce نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
داگر جان مثل اینکه این قصه سر دراز دارد....

[تصویر: 53.jpg]

دیشب مشکلم با برنامه اکس ای سی تی بود که مشکل با نصب نسخه 32بیتی جاوا حل شد. اما الان که چایرگان ورژن 3 رو تست کردم در لحظه آخر پس از ران شدن لوگوی برنامه، ناگهان بسته میشه و این ارور میاد
Khansariha (91)

احتمالا بدلیل پایینتر بودن ورژن چیرگان هست ، ورژن بروز دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دانلود و نصب کنید
از این جهت به دنبال نصب ورژن 3 نرم افزار بودم که در آپارات آموزش این ورژن وجود داره و چون تازه با این نرم افزار آشنا شدم بهتره طبق مدل و همون ورژن قدیمی اول کار کنم و بعد که یاد گرفتم با ورژن های جدید هم کار کنم.
ممنون بابت لینک نسخه 4. محیطش شبیه به ورژن 3 هست و این خیلی کمک میکنه.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6
لینک مرجع