انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی سلاح وایرخ 101
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3
خوب دوستان از اونجایی که بنده علاقه ی وصف ناشدنی به خانواده ی وایرخ دارم دوست دارم جدیدترین عضو این خانواده رو در این تاپیک معرفی کنم.
سلاح وایرخ 101 یک سلاح PCP تک تیر هست.در ریویوهایی که درباره ی این سلاح خوندم چند نکته دستگیرم شد:
1:با این که این سلاح تک تیر هست{SINGLE SHOT} اما مکانیزم بسیار جالبی برای مسلح کردن داره که باعث شده فرایند ساچمه گذاری راحت و کوتاه بشه.
2:وزن این سلاح و کوتاه بودنش با وجود اینکه بولپاپ نیست بسیار جالب هست.در واقع در این سلاح سعی شده مهمترین ایراد وایرخ 100 که همون قد رشیدش هست{خخخخخخ}برطرف بشه.
3:با وجود کوتاه شدن لوله سلاح بسیار با دقت هست{همونطور که انتظار میرفت}
4:از سیستم ماشه خیلی تعریف شده ولی احتمالا مشابه وایرخ 100 هست.
5:قنداق سلاح از طرح {Thumb Hole }استفاده کرده معادل فارسیش رو نمیدونم چی میشه مثل قنداق دیانا 56.
6:سلاح با سایلنسر عرضه میشه که استفاده از اون صدارو به طرز قابل توجهی کاهش داده و البته طوری طراحی شده که در تعادل سلاح تاثیر منفی نگذاره.

قیمت این سلاح حدود 200 پوند از برادر بزرگش{وایرخ 100}ارزون تره و حدود 600 پوند قیمت اون هست که البته زیاد هم ارزون نیست.
نوع طراحی این سلاح عجیب غریب به نظر میرسه اما با یه نگاه ساده میشه فهمید مهندسین هوشمندانه عمل کردن و به نظر میرسه این سلاح پتانسیل تبدیل شدن به یکی از پرفروشترین PCP ها رو داره.
با عکسهایی که از این سلاح دیدم باید بگم ارگونومی از این سلاح میچکهKhansariha (219)واقعا خوشدست وعالی هست و دل بری میکنهKhansariha (226)
هنوز مشخصات زیادی از این سلاح درج نشده ولی من انتظار یه ابر وایرخ دیگه رو دارمKhansariha (8)
اینم از تصاویر:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

البته این سلاح بدون سایلنسر خیلی باحالتره.
در اخر استفاده از مطالب فقط و فقط با ذکر نام سایت دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مجاز میباشدKhansariha (8)
باز هم وایریخ نشون داد کیفیت یعنی چی حیف دست ما به این ها نمیرسه.
چقدر کوچولو موچولهه!!!
طولش چقدره امین جان؟
میشه بذاریش تو جیب بری شکار...خخخخـ!!
والا طولش رو دقیق نمیدونم امیر جان ولی باید حدود 70 سانت باشهKhansariha (8)
یعنی با وجود همچین طول کمی دقتش تغییری با مدل صد نداشته؟
من هنوز گروپی از این مدل ندیدم ولی قاعدتا کوچک شدن لوله به معنای کاهش قدرت و درنتیجه کاهش دقت در مسافت های زیاد شده.ولی در ریویوها همه از دقتش تعریف میکردن و انتظار کم دقتی هم از وایرخ نمیره.به نظر من این سلاح تا 40 -50 متر گروپی مشابه وایرخ 100 میدهKhansariha (8)
ولی بازم ضعف اصلیش قیمتش هست که برای ما نمیصرفه که این همه پول برای یه pcp تک تیر و کم قدرت بدیم البته درسته که وایرخه ولی از نظر من برندهای دیگه توی pcp از دیانا و وایرخ خیلی جلوترن
سلام دوستان چه سلاح زیبایی هست در مورد قدرتش اطلاع دارین؟اگه بالای ۳۵ ژول یعنی‌ بیشتر از وایرخ ۱۰۰ باشه که عالیهKhansariha (8)
داداشم مسلما چیزی که معلومه اینه که قدرتش از وایرخ 100 بیشتر نیست
من که خیلی با قیافش حال نمیکنم و وایرخ 100 خیلی خوشگل تره
سلام دوست خوب البته طرحش با این لوله کوتاه یه جورایی جالبه و متفاوت ولی‌ اگه قدرتش کمتر باشه با توجه به این که تک تیر هم هست وایرخ ۱۰۰ مسلما بهترهKhansariha (8)
صفحه ها: 1 2 3
لینک مرجع