انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی سلاح وایرخ 101
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3
البته مدل 97 وایرخ هم با توجه به لوله 30 سانتی دقت بالایی داره و به جرات میتوان گفت یکی از بهترین های فنر پیستونی هست .بنابراین از المانی ها بعید نیست با لوله کوتاه هم به دقت بالا برسن.
(2012-08-04 10:08 PM)airking نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
باید سلاح جالبی باشه خصوص اینکه فکر کنم طول لولش به زحمت 540 سانت میشه و این واقعا جای تعجب داره که چه طور با این طول کم دقت خوبی داره؟
امین جان میتونی اطلاعات بیشتری از این سلاح بادی خیابانی بدست بیاریKhansariha (8)
جلال جان والا هنوز اطلاعات زیادی از این تفنگ منتشر نشده یا شاید شده ولی من ندیدم.طول لوله ی سلاح هم 41 سانت هستKhansariha (8)
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
امین جان یه زحمتی بکش چند تا عکس ازش بذار...قبلی ها پاک شدن...Khansariha (367)
ای بابا باشه امیر جان.میزارم صفحه اولKhansariha (8)
عکسها دوباره اپلود شد.Khansariha (8)Khansariha (8)
آخیش! امین جان دلم براش تنگ شده بود! خخخـ!
خیلی خوشگل و جمع و جوره! فقط با قنداق تامهول تولید میشه؟
هنوز اطلاعات بیشتری ازش بدست نیاوردی؟
میشه مثل مارادور بخاطر طول کمش تبدیلش کرد به تپانچه...Khansariha (399)
امیر جان فعلا که چیز خاصی ازش پیدا نکردم.حالا میگردم اگه چیزی دستگیرم شد برات می زارم.Khansariha (8)
دوستان امروز 2 تا کلیپ از این شاهکار دیدم حال کردم

جمع جور.صدای کم.دقت عالی

تو ایران نیومده؟
عشق است وایرررررررخ...................Khansariha (48)
دوستان کلیپ رو تو قایلهای کم ججم و مستقیم اپ کردم براتون

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

صفحه ها: 1 2 3
لینک مرجع