انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: سلاح های شکاری پران
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47
با سلام :
!!!ممنون از راهنمایی اینم شانس ماست دیگه لب دریا بریم حتما باهاس یه افتابه اب رو ببریم
من دیدم شما جایی گفتین لوله سلاحتون سیلندر است بدون قابلیت پذیرش چوک خیلی برایم عجیب بود چطور این اتفاق افتاده در جایی که تفنگهای ترکیه همگی موبایل چوک عرضه میشوند این اسلحه اینطوری باشه قبلا که سلاحها چوک ثابت داشتند لوله 5تیر معمولا فول چوک بود .فقط یک احتمال هست که این لوله مال اسلاگ باشه و لوله دوم سلاح باشه در هر صورت ممنونم . اگر یک روز قصد فروش داشتید یه اطلاعی هم به بنده بدهید .با تشکر
براي خودم هم باعث تعجب بود ولي از اونجايي كه تفنگ خودم نخجير تك هست و فول چوك (اين پنج تير به اسم عياله) تيراندازي تو فواصل نزديك با لول سيلندر هم لطف خوش رو داره
طول لول 70 سانت هست و وقتي كه از خزانه به سمت انتهاي لول نگاه مي كنيم داخل اون كاملا يكنواخته در حاليكه در چوك ثابت ها انتهاي لول با يك رينگ با سايه روشن متفاوت از لول ديده ميشه كه معرف چوك بودن سلاح هست.سريال روي لول و كپ هم يكي هستند.
اين سلاح هم جزء پنج ساله هاست و اگرنه پيشكش استاد عزيزم جناب كوهنورد پيشكسوت شكارچيان.
ویرایش ناظم:دوست عزیز برای فروش اجناس و ایجاد تاپیک فروش باید با مدیریت انجمن هماهنگ کنید.
(2013-11-01 03:07 PM)شمس نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ویرایش ناظم:دوست عزیز برای فروش اجناس و ایجاد تاپیک فروش باید با مدیریت انجمن هماهنگ کنید.

سلام دوست عزيز . شما جهت فروش بايد با يكي از مديران انجمن هماهنگ كنيد تا براتون تاپيك مجزا ايجاد بشه . ياحق . Khansariha (8)
باسلام خدمت همه دوستان چرا همه بحث وعكسايي كه گذاشتين همش درمورد تفنگهاي ترك و.....هستش لطفا درمورد دولول المان دولول بلژيك پنج تير بلژيك.برونينگ.روبينتون.بنلي. وينچستر.وپنج تيرايتاليا درباره كيفيت وقيمتشون مطالب بيشتري بذارين تاماهم كه مبتدي هستيم استفاده كنيم باتشكر

گاهي وقتها سكوت بهترين حرف ونبودن بهترين حضوراست
جناب شمس با سلام
فرض كنيد كه فروم مربوط به خودرو است آيا به نظر شما كسي از بنتلي و رولزرويس صحبت مي كند يا از پرايد و 206 و 405؟
برادر فرض كنيد كه حتي بنده آمدم و مقاله اي از بنلي رافائلو ترجمه كردم و به همراه عكس هاي مربوطه در سايت گذاشتم و شما هم علاقه مند به خريد آن شديد ، خوب از كجا بايد بخريد؟
به لحاظ آماري اكثر سلاح هاي موجود در ايران ، ايراني و ترك و بعدا هم روس هستند، چند درصد اعضاء و حتي چند درصد شكارچيان ايراني سلاح هايي را كه شما نام برديد دارند؟
بنده زياد در تاپيك هاي تفنگ بادي فعال نيستم ، چرا؟ چون اصلا تفنگ هايي را كه از آن ها بحث ميشود نداشته و دست نگرفته ام خوب پس بيايم چه بگويم؟
در حالت كلي سلاح هاي اروپايي از آمريكايي مرغوب تر هستند و مثلا مارك برونينگ از وينچستر مرغوب تر است ولي نمي توان گفت كه تمام مدل هاي برونينگ از مدل هاي وينچستر بهترند و بهتر است هر مدل مستقلا" نقد و بررسي شود و اين نقد و بررسي توسط افرادي باشد كه با آن سلاح كار كرده اند براي مثال به دو مدل سلاح زير كه در تركيه موجودند توجه كنيد، سلاح ترك ازاسپانيايي گران تر است و اين در حالي است كه سلاح يا هر محصول در كشور خارجي گرانتر از توليد داخلي است و ما ايراني ها سلاح نيمه خودكار را گرانتر مي خريم:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-10-29 08:55 AM)rezajf نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
براي خودم هم باعث تعجب بود ولي از اونجايي كه تفنگ خودم نخجير تك هست و فول چوك (اين پنج تير به اسم عياله) تيراندازي تو فواصل نزديك با لول سيلندر هم لطف خوش رو داره
طول لول 70 سانت هست و وقتي كه از خزانه به سمت انتهاي لول نگاه مي كنيم داخل اون كاملا يكنواخته در حاليكه در چوك ثابت ها انتهاي لول با يك رينگ با سايه روشن متفاوت از لول ديده ميشه كه معرف چوك بودن سلاح هست.سريال روي لول و كپ هم يكي هستند.
اين سلاح هم جزء پنج ساله هاست و اگرنه پيشكش استاد عزيزم جناب كوهنورد پيشكسوت شكارچيان.

با سلام :
چیزی که بیشتر برای من باعث تعجب است رضایت همسر گرامی برای هموار نمودن رنج رفت و امد های مکرر و دردسر های بیشمار اخذ مجوز ، بر خود است صد افرین بر این بانوی فهیم !!!!
البته احتمالا دست به جیب شدن شما برای تهیه ان فلز معروف زرد رنگ و مورد علاقه خانمها ، بی تاثیر نبوده !!!!!!!!!
انشالله که این سلاح و بقیه سلاح هایتان به شادی و خیر در خدمت شما باشند و از انها لذت ببرید ، بنده هم زیاد عجله ندارم و بدنبال یک مورد مناسب هستم این جمله از دوست خوبم اقا عبدالله (کاربر old hunter) عجیب در من اثر کرده بگذارید تا به شما نیز بگویم شاید عزیزی از دوستان این حلقه روزی بکارش بیاید .در خرید اسلحه سهمیه ای عجله داشته باشید و در خرید اسلحه ازاد صبر داشته باشید .
در ضمن این اسلحه بیشتر برازنده شماست که هم استادید و هم پیشکسوت ، بنده شاگردی بیش نیستم که به قصد مطالعه و اموختن پیش دوستان امده ام .قبل از اینکه دوستان با مسابقه شکار کلاغ ، کلاغها را اشفته کنند ، اقا کلاغه شرح دلاوری ها و شکار های شکوهمند شما و دوست همراهتان جناب AYA !!!!!!! را در گوشم زمزمه میکرد !!
باسلام آقارضا از راهنمای شما بسیارممنونم اما تو خونواده ما از تفنگایی که گفتم استفاده میکنند(تفنگایی که هستش:دولول اسپانیا.دولول آلمان.دولول ایتالیا.دولول بلژیک )خودم هم پنج تیر بلژیک دارم اطلاعات کاملی هم نداریم فقط صرف اینکه قدیمی هستند نگهداری میکنیم بخاطر همین ازمطالب استادهایی مثل حضرتعالی میخواهیم استفاده کنیم باتشکر
سلام دوستان عزیز من حتی بلد نیستم امضا خودمو فعال کنم چه برسدبه اینکه با مدیران سایت هماهنگگ کنم واسه تاپیک مجزا ایجاد کنه من به زور اسم خودمو مینویسم با سپاس

بخاطرهمینه که (گاهی وقتها سکوت بهترین حرف ونبودن بهترین حضور است )
دوست عزيز جناب شمس ورود شما رو به سايت خوش امد مي گم
مرحمت كنيد در لينك زير به معرفي خودتون بپردازيد و اطلاعاتي از قبيل سن،‌نوع سلاح، سوابق شكار و تيراندازي و محل سكونت رو درج كنيد:

ظاهر امر نشون ميده كه خانواده شما از شكارچيان قديمي هستند و سلاح هاي خوبي در اختيار دارند
اگه اسم سلاح يا عكس هاي اونا رو در تاپيكهاي مناسب خودشون قرار بديد و يا حداقل در بخش دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مطرح كنيد تا بزرگواران مطلع در باره اونا گفتگو كنند و بنده هم چيزي ياد بگيرم
سلام به همه دوستان عزیز,سوالی از اساتید محترم داشتم اگه بالوله مختص اسلگ تفنگ چهار پاره بزنید یا ساچمه الگوی شلیکمون چقدر تغییر میکنه دقت شلیک چه جوری میشه روی برد چقدر تاثیر داره Khansariha (256)
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47
لینک مرجع