انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: سلاح های شکاری پران
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
البته سایت در حال بروزرسانی هست ولی میتونین کاتالوگ رو از قسمت پایین صفحه دانلود بکنین
(2013-06-05 10:12 AM)old.hunter نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوست عزیز
دور تا دور جایی که آچار چوک می خوره دنده دنده نیست ؟
یه عکس از دهانه چوک بگیر دهانه روبروی دوربین باشه Khansariha (8)
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ببین این شکلیه دندونه ای چیزی روش نیست میشه فول

این تاپیک رو مطالعه کنید

ممنون از پاسختون

عکسی که شما گذاشتی لبه ی چوک 4تاییه مال من دوتاییه، نمیدونم منظور از جای آچار خور همونجاست دیگه !؟؟؟؟؟
و اینکه بجز جاییکه رزوه شده هست دیگه چیزی روش نداره نه شماره ای و نه نوشته ای توی عکس هم مشخصه

از روی عکسی که گذاشتم میشه نوع چوک رو تشخیص داد؟؟؟؟؟؟؟
بله اون ها جای آچار هستن
به این عکس نگاه کن دقیقه اون دندونه های روی چوک
معرف چوک هستن
اگه سوالی در مورد چوک ها دارید به لینکی که گذاشته بودم سوال کنید تا
تاپیک به بیراهه نره Khansariha (8)

دوندانه های این چوک ها رو ملاحظه بفرمایید
در عکس دقیق مشخصه Khansariha (8)
این چوک ها خیلی باید توی لول سفت بشن؟؟چون من آچارشو ندارم و با دستم سفتش میکنم!
راستی تفنگ رو هم امتحان کردم دوستان و به نظرم الگوی پخش ساچمه ها چه با چوک و چه بدون چوک کاملا" راضی کننده است
(2013-06-08 12:43 AM)samanzz نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
این چوک ها خیلی باید توی لول سفت بشن؟؟چون من آچارشو ندارم و با دستم سفتش میکنم!
راستی تفنگ رو هم امتحان کردم دوستان و به نظرم الگوی پخش ساچمه ها چه با چوک و چه بدون چوک کاملا" راضی کننده است
هرگز قبل از بستن چوك روي لوله سلاح اقدام به شليك نكنيد چرا كه ممكن است به رزوه هاي سرلول و حتي به خود لول آسيب بزنيد
یعنی من همیشه باید با چوک شلیک کنم؟!
بله با چوك شليك كنيد و درصورت نياز به پترن باز از چوك سيلندر استفاده كنيد
به نظرتون میشه مگسک رو عوض کرد؟؟یعنی لوازمش هست که مثلا" مخصوص این تفنگ باشه؟ (5تیر کرال)
سلام دوستان ، من امروز يك تفنگ پرون ديدم كامل مشكي بود با قنداق فايبرگلس مشكي ، هيچ ماركي نداشت ، روي كپ اگه اشتباه نكنم نوشته بود interpres و روي لوله هم عين اين جمله رو نوشته بود : made in itali by berata مثل برتا ولي براتا ...
كسي از اين مدل تفنگ اطلاعاتي داره ؟
بسيار ممنونم
اتفاقا من هم به تازگي يه دونه ديدم با قنداق سينيتيك و خشاب بلند به طوري كه ازبچه قنداق بيرون زده بود فقط لول اون استاندارد ts-870 رو داشت و جمله model beretta italy رو داشت
كپ اون شبيه برونينگ A5 بود و به طور كلي سلاح هاي بي نام و نشان هستند اگه مي خواهين سلاح هاي ماركدار تركيه رو ببينين به اين آدرس يه سري بزنيد:
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47
لینک مرجع