انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: سایر سلاح های گلوله زنی(گلنگدني)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
(2012-09-19 08:27 AM)sumatra نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان یک سوال داشتم

نظرتون در مورد شکار با فشنگهای جنگی چیه ؟

چون شنیدم مرمی های fmj به دلیل ایجاد یک سوراخ باریک شکار رو درجا نمیکشند و شکار ممکنه فرار کنه.

ایا اسلحه هایی با قدرت برنو یا کالیبر 308 هم همینطوره؟ و باید برای شکار از فشنگ شکاری استفاده کرد؟

سلام من تجربه شخصیم اینه فشنگهای شکاری قدرت تخریب بسیار بالا تری نسبت فشنگ جنگی داره شما زمانی که به ناحیه مرگزای شکار شلیک میکنید حتی اگر با یگ تفنگ خفیف درست به پشت دست حیوانی مثل گراز بزنید و کلوله شما به قلب حیوان بخوره مطمعن باشید شکار شما در جا خاهد افتاد حالا اگر تفنگ شما برنو هم باشه که نتیجه مشخصه در مورد کلوله جنگی برنو چون این مرمیها با وجود جنگی بودن از نوع ضد زره نیستند و داخل اونها میله فولادی وجود نداره با توجه به تجربه پس از برخود با بد شکار و استخوانهای دنده شکار اونها هم از هم شکفته میشه و تیکه تیکه میشه ولی میزان تخریب انها نسبت به فشنگ شکاری بسیار کمتره وقتی با یه فشنگ جنگی به شکار شلیک میشه و گلوله شما به شکم حیوان برخورد میکنه میزان تخریب با وقتی ان مرمی از نوع شکاری باشه قابل مقایسه نیست وقتی مرمی شکاری باشه حتی اگه شکار هم نیفته مطمعنا دل و روده حیوان رو زمین ولو میشه و شکار هم مسافت کمتر رو میتونه طی کنه ولی اکه تیر شما درست به ناحیه مرگذای حیوان بخوره فشنگ جنگی خیلی بهتره چون تخریبش کمتره و شما گوشت قابل استفاده بیشتری خواهید داشت من دیدم که مرمس شکاری پس از برخورد با سردست حیوان یه تیکهاش از اونطرف ردومده یه تیکه اش از نزدیک گردن که در مورد فشنگ جنگی ندیدم
سلام من قصد خرید اسلحه خفیف رو دارم
ولی اطلاعاتم خیلی کمه میخواستم ببینم این اسلحه به چند نوع تقسیم میشه الان چند نوعش توی ایران هست ؟
قیمتاشون چنده کدومشون جواز میشه؟
(2012-12-28 11:26 PM)lockal نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام من قصد خرید اسلحه خفیف رو دارم
ولی اطلاعاتم خیلی کمه میخواستم ببینم این اسلحه به چند نوع تقسیم میشه الان چند نوعش توی ایران هست ؟
قیمتاشون چنده کدومشون جواز میشه؟

از دوستان کسی تجربه نداره ما رو هم راهنمایی کنه
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

با سلام وخسته نباشید. لطفا" درمورد سلاح گلوله زنی کالیبر 57*8 که تقریبا" کالیبرش با برنو یکی هست توضیح بدین ساخت چه کشوری هست قدرت و سرعتش چطوره؟؟ آیا توزیع میشه ثبت نام کنم؟؟ قیمت آزادش توی بازار چنده؟؟
با سلام وخسته نباشید. لطفا" درمورد سلاح گلوله زنی کالیبر 57*8 که تقریبا" کالیبرش با برنو یکی هست توضیح بدین ساخت چه کشوری هست قدرت و سرعتش چطوره؟؟ آیا توزیع میشه ثبت نام کنم؟؟ قیمت آزادش توی بازار چنده؟؟
سلاح گلوله زني توزيع و ثبت نام دولتي نداره و فقط در عوض تحويل سلاح گلوله زن فرسوده با قيمت دولتي تحويل ميشه
سلاح توليدي با كاليبر 270 است كه از گلن گدن و ماشه و كپ يدكي برنو هاي موجود در جنگ افزار سازي و قنداق جديد طرح باواريايي و لوله با كاليبر 270 توليد جديد درست ميشن در حالت استثنا از كاليبر 8x57 هم استفاده ميشه كه توزيع بسيار نامحدود دارند
سلاح هاي نو توليد ايران هستند
دوستان فشنگ و مرمی 7رمینگتون مگنوم برای اسلحه جواز دار در بازار پیدا میشه یا نایاب هستش
سلام
جایی رو بهتر از اینجا پیدا نکردم برای مطرح کردن سوالم!!
.
ارزون ترین اسلحه گلوله زن شکاری چیه و قیمتش چنده؟؟؟؟(با جواز)
(2013-04-29 09:50 PM)sari نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
جایی رو بهتر از اینجا پیدا نکردم برای مطرح کردن سوالم!!
.
ارزون ترین اسلحه گلوله زن شکاری چیه و قیمتش چنده؟؟؟؟(با جواز)

با سلام بنظر بنده برنوی بلند پرشین 1309 مناسبترین قیمت رو داره مدل بسیار تمیز مزایده ارتش اگه باشه در حدود 6-8 میلیون هست(قیمت فعلی) در ضمن درسته که کمی بزرگه ولی بسیار قوی و بدون افت گلوله در مسافت بالا هست بسیار هم محکم و مقاوم نخجیر 3 هم اسلحه بدی نیست ولی مهماتش گرونه قیمت ازادشم 10-12 هست
یا علی
سلام یک مدل خفیف دیدم میخواستم ببینم قیمتش الان چنده واطلاعاتی بگیرم stevens; savage arms corporation model 15-A
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
لینک مرجع