انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: Hunter 1250 هانتر 1250
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7
دادا من با تجربه شخصی میگم بی شک هانتر 1250 دقیقترین سلاح فنری گامو هست شک نکن از نظر دقت واقعا عالیه اما استحلاکش از بقیه مدلها بیشتره مخصوصا با فنره اصلی که تو جعبست به راحتی ماشه و واشر سر پیستون رو خراب میکنه فنر برای این سلاح خیلی قویه اما در کل از igt خیلی بهتره Khansariha (8)Khansariha (48)
(2013-11-11 05:25 PM)hellboy نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دادا من با تجربه شخصی میگم بی شک هانتر 1250 دقیقترین سلاح فنری گامو هست شک نکن از نظر دقت واقعا عالیه اما استحلاکش از بقیه مدلها بیشتره مخصوصا با فنره اصلی که تو جعبست به راحتی ماشه و واشر سر پیستون رو خراب میکنه فنر برای این سلاح خیلی قویه اما در کل از igt خیلی بهتره Khansariha (8)Khansariha (48)

دوام کدوم بیشتره ؟
محسن جان من با این مدل کار کردم تفنگ سنگینی هستش و اصلا خوش دست نیست ولی قدرت زیادی داره مخصوصا با اون یکی فنرش برای ساچمه های سبک دقتش خوب نیست ولی با باراکودا و تی اس 22 بهتر عمل میکرد ولی دقیقا ترین محصول گامو نیست اما برای شکار تفنگ عالی هستش Khansariha (8)
حالا به نظر شما من کی رو بگیرم هانتر یا شادو IGT می خام دقت داشته باشه تا 50 یا 60 متر کافیمه برای شکا کفتر حالا کدوم ارزش خریدنو داره گفتم که من زیاد با قدرت تفنگ کاری ندارم تا همون فاصله کافیمه تازه کدوم با ساچمه مچ یا پرومگنوم راحته؟
(2013-11-11 06:34 PM)Assassins نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
حالا به نظر شما من کی رو بگیرم هانتر یا شادو IGT می خام دقت داشته باشه تا 50 یا 60 متر کافیمه برای شکا کفتر حالا کدوم ارزش خریدنو داره گفتم که من زیاد با قدرت تفنگ کاری ندارم تا همون فاصله کافیمه تازه کدوم با ساچمه مچ یا پرومگنوم راحته؟

دوست عزیز به نظر بند با اجازه اساتید شادو IGT بهترهKhansariha (8)
دوست عزیز 50 یا 60 متر فاصله زیادیه و کسی به صورت قاطع نمیتونه بگه کدومشون تا این فاصله دقت و قدرت کافی رو دارن به نظر من اگه توانایی مالی دارید یه پی سی پی بخرید و اگه ندارید برید هانتر رو تست کنید اگه خوشتون اومد من اونو پیشنهاد میکنم اما حتما کالیبر 5/5 بگیرید مالیبر 4/5 اون بسیار بی دقت هستش یه سری هم به محصولات دیانا بزنید هر چند که ماشا الله قیمتاشون تقریبا شده هم اندازه پی سی پی !!!!!!!!!!!!!Khansariha (8)
داداش من با شادو igt در حد 10تا شلیک کردم
تفنگ خوب و کم لگدیه
(2013-11-11 06:45 PM)royal نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوست عزیز 50 یا 60 متر فاصله زیادیه و کسی به صورت قاطع نمیتونه بگه کدومشون تا این فاصله دقت و قدرت کافی رو دارن به نظر من اگه توانایی مالی دارید یه پی سی پی بخرید و اگه ندارید برید هانتر رو تست کنید اگه خوشتون اومد من اونو پیشنهاد میکنم اما حتما کالیبر 5/5 بگیرید مالیبر 4/5 اون بسیار بی دقت هستش یه سری هم به محصولات دیانا بزنید هر چند که ماشا الله قیمتاشون تقریبا شده هم اندازه پی سی پی !!!!!!!!!!!!!Khansariha (8)

قربون شکلت 40 متر فاصله خیلی زیادی نیست:Khansariha (215)
یکی از همین چینی هارو یکم انگولک کنی هم میتونی تو این فاصله هدف زنی کنی
ولس با اجازه صاحبین سبک من میگم شادو ای جی تی بردار
به دل ما که نشست ایشاا... به دل شما هم بشینهKhansariha (256)
پس نظر اساتید اینکه IGT بهتر از هانتر از لحاظ دقت دوستان اگه خوب بلد باشی با تفنگت انحرافی ساچمه رو بزنی میتونی تو 100 متر شکار کنی یا زخمیش می کنه توجه کنید (یعنی اینکه بلده انحراف بزنه )؟
دوستان کلا" هانتر 1250اسحه پر استحلاکی هستش بهتر با این قیمت به مدلها و برندهای دیگه فکر کنید . Khansariha (8)
قربون شکلت 40 متر فاصله خیلی زیادی نیست:Khansariha (215)
یکی از همین چینی هارو یکم انگولک کنی هم میتونی تو این فاصله هدف زنی کنی
ولس با اجازه صاحبین سبک من میگم شادو ای جی تی بردار
به دل ما که نشست ایشاا... به دل شما هم بشینهKhansariha (256)
[/quote]

دوست عزیز رو هوا نظر نده بسیار زیاد تر از شما با این تفنگ ها کار کرده ام بحث هدف زنی با شکار هم خیلی تفاوت داره اول بهتره فرق بین این دوتا رو بدونید بعد نظر بدید
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7
لینک مرجع