انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: Hunter 1250 هانتر 1250
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7
دوستان قیمت هانتر 1250 الان چنده ؟؟؟

رضا جان قیمتشو میشه بپرسید ؟؟؟ ممنون میشم
هادی جان فردوسی قیمتش 800 تومنه داداشKhansariha (8)
ممنون حبیب جان میشه شماره یکی از فروشگاه ها رو به من بدی که این تفنگ رو داشته باشن ؟؟
(2012-12-15 02:20 AM)kingpaco نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
هادی جان فردوسی قیمتش 800 تومنه داداشKhansariha (8)
فکر نمیکنم این قیمت باشه اکبندش چون از ما کار کردشو برداشت 700
دوستان به فروشگاه مرکزی زنگ زدم گفت یه هانتر 1250 تمیز دارم قیمتش 950 تومن !!!!!!!!! واقعا به این میگن انصاف
والا من تو دوتا فروشگاه دیروز جمعه دیدم تو فردوسی یکی 800 و یکی 850 پشت ویترین هردو هم 4.5 بودند.درضمن اگر نو میخواهید گلک شریعتی سوکوم 1250 که همون هانتر با قنداق کامپوزیت هست نو داره 900 اونم 4.5 هست
[/align]
[align=right]
سلام به دوستان و با تشکر از اقا فولاد که منو قابل دونستن که راجع به 1250 بنویسم امروز یه تجربه جدید داشتم ما یه گوسفند قربونی دادیم منم سریع کلشو کش رفتم بردم گذاشتم تو یه فاصله 40 متری بعد با ساچمه گامو راکت بش شلیک کردم از پیشونی یه سوراخ اندازه ساچمه داشت ولی از پشت که بیرون اومده بود تقریبا 3 برابر سوراخ شده بود خیلی حال داد البته اهل فامیل همه بم غر زدن که کله رو خراب کردی
من واقعا از این تفنگ راضیم با عمر حدود دوسال و با بیش از 2500 شلیک هنوز قوی و دقیقه البته همون طور که قبلا گفتم مال من درجه 1 ساخت اسپانیاس نه انگلستان دوستانی که میخوان بخرن و فنر قوی هم بندازن به این موضوع توجه کنند خیلی تاکید میکنم که بعدا پشیمون نشنKhansariha (214)

راستی طبق تجربه من در این تفنگ بهترین ساچمه ها براش گامو راکت .گامو پرو مگنوم و جی اس بی اگسکت هست
یه گروپ ناقابل هم ازش تو پیج گروپها گذاشتم که میتونید برید ببینید البته اقا فولاد دیدن و پسندیدنKhansariha (219)
البته من نسبت به هیچ برندی تعصب ندارم انواع برندهارم تقریبا داشتم هر کدوم مزایا و معایب خودشونو دارن ولی من این یکی رو عاشقش شدم نمی دونم چرا
با سلام میشه این سلاحو با شادو IGT مقایسه کنید البته از لحاظ دقت و برد مفید نه قدرت دوام کی بهتره البته منو ببخشید شاید ربطی به این موضوع نداره ولی به این اطلاعات نیاز دارم؟
دوست من هانتر 1250 با فنر اصلی در رده قدرت شادو ای جی تی نیستش.این سلاح در رده مگنوم 350 ، وبلی پاتریوت و بنجامین تریل اند پی هستش.
منظورم مقایسه هردوشون از لحاظ دقت نه قدرت؟
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7
لینک مرجع