انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: رنجر: خوب یا بد؟
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6
(2014-07-01 06:50 AM)akhahir نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اگه دنبال يه سلاح براي هميشه ميگردين از ديانا يا وايرخ استفاده كنيد ولي اگه يك سلاح پر اصطحلاك با عمر كوتاه ميگردين از سلاحههاي تركيه اي استفاده كنيد
مقايسه اين سلاحها با وايرخ ، ديانا و بنجامين درست مثل مقايسه
پرايد با بنز هست درسته هردوتا ماشين هستن ولي كيفيت و دنياي متفاوتي دارن
يك مورد خيلي مهم هست و اون ضامن سلاح هست كه متاسفانه در اين سلاححهاي تركيه اي اگر سلاح به ضامن باشه و حواستون جمع نباشهبه ماشه فشار محكم وارد كنيد ضامن به راحتي ميشكنه و سلاح
شليك ميكنه اگه واقعا سلاح برا يك عمر لازم داريد يه بار خرج كنيد و يك عمر خيالتون راحت باشه

سلام
حرف شما کاملا متین اما همه که پول خرید بنز رو ندارن بعدشم وقتی هم ماشین مدل بالاداری هرسال میلادی که میگذره مدل جدیدش میاد وماشینت میخوره توسرش پس هیچ وقت مثال ماشین رو برای تفنگ نزنید بعدشم وایروخ ودیانا تفنگ بادی هستند پس ازشون اسطوره نسازید اما از لحاظ کیفیت حرف ندارن درکل جنس آلمانی حرف نداره ولی من خودم وایروخ رو بیشتر از دیانا قبول دارم
موفق وپیروز باشید
(2014-07-01 06:50 AM)akhahir نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اگه دنبال يه سلاح براي هميشه ميگردين از ديانا يا وايرخ استفاده كنيد ولي اگه يك سلاح پر اصطحلاك با عمر كوتاه ميگردين از سلاحههاي تركيه اي استفاده كنيد
يك مورد خيلي مهم هست و اون ضامن سلاح هست كه متاسفانه در اين سلاححهاي تركيه اي اگر سلاح به ضامن باشه و حواستون جمع نباشهبه ماشه فشار محكم وارد كنيد ضامن به راحتي ميشكنه و سلاح
شليك ميكنه اگه واقعا سلاح برا يك عمر لازم داريد يه بار خرج كنيد و يك عمر خيالتون راحت باشه

دوست من ما ایرانیا عادت داریم جنس گرون بخریم و جنسی که ارزون هست میگیم یه دلیلی داره دیگه و دلیلشم اینه که رنجر از ترکیه میاد و لیر ارزون هست ولی دیانا از پاکستان میاد ولی به جای اینکه پول پاکستانو بگیرن و سلاح رو تحویل بدن یورو میگیرن و سلاح رو تحویل میدن و فروشندگان عزیز روی دیانا ها کمتر از 30 درصد سود نمیخورن ولی من نه از رنجر پول میگیرم که براشون تبلیغ کنم نه چیز دیگه فقط اینکه من رنجر 125 اسنایپر ورتکس دارم و واقعا عالی هست هم از قدرت و هم از دقت و ناراحت میشم بی دلیل میگند رنجر بده و درست ازش استفاده نمی کنند و من 4 تا رنجر 125 اسنایپر ورتک خریدم برای خودم و عموهام و پسر عموم که سه تاشون قوی و دقیق هستند و فقط بعضی هاشون بی دقتند به دلیل اینکه واشر های رنجر ها دو نوع خوب و بد داره و اگه واشر هاشون با واشر از جنس پلی اورتان المانی بتراشند عالی میشه هم از لحاظ دقت و قدرت و لگد تفنگKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (399)Khansariha (48)Khansariha (48)
پرچم ورتکس سوارهاKhansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)
Khansariha (256)
(2014-07-01 02:11 PM)سید علی نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام
حرف شما کاملا متین اما همه که پول خرید بنز رو ندارن بعدشم وقتی هم ماشین مدل بالاداری هرسال میلادی که میگذره مدل جدیدش میاد وماشینت میخوره توسرش پس هیچ وقت مثال ماشین رو برای تفنگ نزنید بعدشم وایروخ ودیانا تفنگ بادی هستند پس ازشون اسطوره نسازید اما از لحاظ کیفیت حرف ندارن درکل جنس آلمانی حرف نداره ولی من خودم وایروخ رو بیشتر از دیانا قبول دارم
موفق وپیروز باشید

سلام دوست عزيز
من در اين بحث منظورم به كيفيت سلاح وقطعات بود اصلا اعتقادي ندارم كه سلاح ساخت كجا هست
بلكه اعتقاد اصلي من به كيفيت سلاح و قطعات داخلي اون هست اگر تركيه ميسازه يا هرجاي ديگه بايد توجه كرد كه اگر قطعات با كيفيت باشه با توجه به هزينه توليد ميشه گفت حدودا 30 درصد كمتر از نوع آلماني در مياد
و اين حرف اصلي من هست كه سلاح با كيفيت اگر گرون هم باشه به كارايي كه داره مي ارزه همين و همين
يكبار بايد خرج كنيد و درست خرج كنيد
(2014-07-02 02:45 AM)MAX نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آقا ما نمیگیم رنجر آشغاله چون به قیمت خودش خوبه ولی هرگز در حد تفنگ آلمانی نیست و نباید این دو را از نظر کیفیت با هم مقایسه کرد.راستی تا اونجا که من خبر دارم دیانا از امارات میاد.Khansariha (8)

نه دوست عزیز از پاکستان میاد و در اروپا قیمت دیانا 52 ورنجر 125 اسنایپر ورتکس خیلی کم تفاوت دارنKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
Khansariha (256)
(2014-07-02 06:45 AM)akhahir نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2014-07-01 02:11 PM)سید علی نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام
موفق وپیروز باشید

سلام دوست عزيز
من در اين بحث منظورم به كيفيت سلاح وقطعات بود اصلا اعتقادي ندارم كه سلاح ساخت كجا هست
بلكه اعتقاد اصلي من به كيفيت سلاح و قطعات داخلي اون هست اگر تركيه ميسازه يا هرجاي ديگه بايد توجه كرد كه اگر قطعات با كيفيت باشه با توجه به هزينه توليد ميشه گفت حدودا 30 درصد كمتر از نوع آلماني در مياد
و اين حرف اصلي من هست كه سلاح با كيفيت اگر گرون هم باشه به كارايي كه داره مي ارزه همين و همين
يكبار بايد خرج كنيد و درست خرج كنيد

سالار حرفت قبول
(2014-07-02 01:57 PM)emino نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2014-07-02 02:45 AM)MAX نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آقا ما نمیگیم رنجر آشغاله چون به قیمت خودش خوبه ولی هرگز در حد تفنگ آلمانی نیست و نباید این دو را از نظر کیفیت با هم مقایسه کرد.راستی تا اونجا که من خبر دارم دیانا از امارات میاد.Khansariha (8)
نه دوست عزیز از پاکستان میاد و در اروپا قیمت دیانا 52 ورنجر 125 اسنایپر ورتکس خیلی کم تفاوت دارنKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
Khansariha (256)
در حال حاضر اکثر دیانا ها از امارات میان.و چون عمده خریداری میشن قیمتش کمتر هم درمیاد.Khansariha (256)
و برای قیمت.در خود ترکیه 125 اسنایپر گازی 580 لیر هست و 52 1750 لیر هست.
و قیمتش توی امریکا هم حدود 300 اودلار(برای 125 با دوربین و ...) به 600 اودلار(برای 52 خالی) هست.نباید به عوارض بعضی کشور های اورپایی توجهی کرد تازه هرچقدر هم که عوارض باشه باز قیمت اسلحه وارداتیشون که دوبل نمیشه(ایران که نیست)Khansariha (226)
در ضمن نمیدانم این بحث مقایسه دیانا،وایرخ و ... با این رنجر چی هست!!! قبلا هرکدام کیفیتشون را نشون دادن.
و در اخر فکر نکنم این بحثایی که داره میشه به این تاپیک اصلا ربطی داشته باشه.
موفق باشینKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
(2014-07-02 02:15 PM)mhrSB نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2014-07-02 01:57 PM)emino نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Khansariha (256)
در حال حاضر اکثر دیانا ها از امارات میان.و چون عمده خریداری میشن قیمتش کمتر هم درمیاد.Khansariha (256)
و برای قیمت.در خود ترکیه 125 اسنایپر گازی 580 لیر هست و 52 1750 لیر هست.
و قیمتش توی امریکا هم حدود 300 اودلار(برای 125 با دوربین و ...) به 600 اودلار(برای 52 خالی) هست.نباید به عوارض بعضی کشور های اورپایی توجهی کرد تازه هرچقدر هم که عوارض باشه باز قیمت اسلحه وارداتیشون که دوبل نمیشه(ایران که نیست)Khansariha (226)
در ضمن نمیدانم این بحث مقایسه دیانا،وایرخ و ... با این رنجر چی هست!!! قبلا هرکدام کیفیتشون را نشون دادن.
و در اخر فکر نکنم این بحثایی که داره میشه به این تاپیک اصلا ربطی داشته باشه.
موفق باشینKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

فعلا رنجر مدل های جدید ورتکسش خوب جواب دادهطوری که ما 4 تا خریدیم یکی دیگه هم برا پسر عمم می خوایم بگیریم اما با ساچمه سنگین مثل ts22 و ساچمه اذرخش هم یه قول هایی واسه ساچمه 23 گرینی دادهKhansariha (219)Khansariha (219)Khansariha (219)
Khansariha (256)
کاربر عزیز emino ،
اولا محصولات خریداری شده از هاتسان مبارکتون باشه و کیفشو ببرید (که هدف کلی برای استفاده از سلاح های بادی لذت تیراندازی هستش حالا دیانا باشه ، گامو یا هاتسان و کرال )
دوما ،
دوست عزیز شما در پست های اخیرتون هم ادر این تایپیک و هم تایپیک های مرتبط با محصولات هاتسان از کیفیت خوب و دقت این سری از محصولات هاتسان (ورتکس) تعریف کرده اید. سعی کنید خوبی یک سلاح با گرفتن گروپ و مقایسه عملی با محصولات مشابه نشون بدید!
اگه نه رفیق ما وقتی گامو شادو داشت براش بهترین بود تا وقتی دیانا 35 گرفت ! (قصد مقایسه ندارم ، خودم به محصولات هاتسان به دید منطقی نگاه می کنم ولی در این حد نه قبول ندارم به ای اندازه کیفیت داشته باشند و این رو می تونم با گروپ و مقایسه علمی نشون بدم)
موفق باشید و از ادامه بحث های خارج از تایپیک و موضوع (ورود از پاکستان و .... ) خودداری کنید.
با تشکر از همکاری دوستان Khansariha (8)
می خوام بدونم تا حالا رنجر دستون گرفتین همه چیزش خوبه بازهم بهتر از دیانا یا وایرخ یا همون گامو که زورکی یک گنجشک را می توند بزند
(2015-09-30 01:42 PM)masuod نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
می خوام بدونم تا حالا رنجر دستون گرفتین همه چیزش خوبه بازهم بهتر از دیانا یا وایرخ یا همون گامو که زورکی یک گنجشک را می توند بزند

دقیقا این حرفتون یعنی چی اقا مسعود؟؟؟؟Khansariha (226)
[quote='masuod' pid='248826' dateline='1443607947']
می خوام بدونم تا حالا رنجر دستون گرفتین همه چیزش خوبه بازهم بهتر از دیانا یا وایرخ یا همون گامو

جااااااااان؟؟؟؟؟ دوست عزیز میشه بگید سلاح شما چی هست؟
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6
لینک مرجع