انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: رنجر: خوب یا بد؟
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6
ﻣﻦ ﮐﻪ ﺳﻪ ﺍﺳﻠﺤﻪ
Hatsan 125
Ranger 150
Diana52
ﺭﻭ ﺍﺳﺘﻔﺎﺩﻩ ﮐﺮﺩﻩ ﺍﻡ ﻭ ﺍﺯ ﺳﻪ ﺗﺎ ﺍﺳﻠﺤﻪ ﻫﺎﯼ ﺭﻧﺠﺮ ﻗﺪﺭﺕ ﻓﻮﻕ ﺍﻟﻌﺎﺩﻩ ﺍﯼ ﺩﺍﺷﺘﻨﺪ ﻭﻟﯽ ﻣﺘﺎﺳﻔﺎﻧﻪ ﺩﻗﺖ ﮐﻢ
ﮐﯿﻔﯿﺖ ﻗﻄﻌﺎﺕ ﻫﻢ ﺧﯿﻠﯽ ﺧﻮﺏ ﺑﻮﺩ
ﻭﻟﯽ ﺩﯾﺎﻧﺎ ۵۲ ﻗﺪﺭﺕ ﮐﻤﯽ ﻧﺴﺒﺖ ﺑﻪ ﺭﻧﺠﺮ ۱۵۰ ﺩﺍﺷﺖ ﻭﻟﯽ ﺩﻗﺖ ﺩﯾﺎﻧﺎ ﺧﻮﺏ ﺑﻮﺩ ﺑﻪ ﻧﻈﺮ ﻣﻦ ﺑﺮﺍﯼ ﻣﻦ ﮐﻪ ﻋﺎﺷﻖ ﻗﺪﺭﺗﻢ ﺭﻧﺠﺮ ﻋﺎﻟﯽ ﻫﺴﺖ
ﻭﻟﯽ ﺑﻪ ﮐﺴﯽ ﮐﻪ ﺣﺴﺎﺱ ﻫﺴﺖ ﺩﯾﺎﻧﺎ ﺑﺎ ﺩﻗﺘﻪ
ﺍﯾﻨﻮ ﻣﯿﮕﻢ ﮐﻪ ﻫﻤﻪ ﺍﺯ ﺗﻪ ﺩﻝ ﻗﺒﻮﻝ ﺩﺍﺭﻩ
ﺑﺎ ﺍﯾﻨﮑﻪ ﻣﺤﺼﻮﻻﺕ ﺭﻧﺠﺮ ﻗﺪﺭﺕ ﺑﯿﺸﺘﺮﯼ ﺩﺍﺭﻧﺪ ﻭﻟﯽ ﻣﺸﺘﺮﯼ ﻣﺤﺼﻮﻻﺕ ﺩﯾﮕﺮ ﺣﺴﻮﺩﯾﺸﻮﻥ ﻣﯿﺸﻪ ﻭ ﻗﺒﻮﻝ ﻧﺪﺍﺭﻥ
ﻣﻦ ﻫﻢ ﻣﺜﻞ ﻫﻤﻪ ﻧﻤﯽ ﺗﻮﻧﻢ ﻗﺒﻮﻝ ﮐﻨﻢ ﺩﯾﺎﻧﺎ ﻋﺎﻟﯿﻪ ﭼﻮﻥ ﺗﺠﺮﺑﻪ ﺍﺳﺘﻔﺎﺩﺷﻮ ﺩﺍﺭﻡ ﺑﻪ ﻧﻈﺮﻡ ﺩﯾﺎﻧﺎ ﻧﻮﻥ ﺑﺮﻧﺪﺷﻮ ﻣﯿﺨﻮﺭﻩ
با سلام.
بنده هم سالها قبل از اینکه هاتسان یا رنجر وارد ایران شود,این سلاح را در سوئد خریداری کردم و به علت پایین بودن کیفیت قطعات این سلاح
مجبور به تعویض کامل قطعات با جنس سوئدی(فنر),و واشرها(المانی)شدم و به نظرم کیفیت قطعات ترکیه ای رنجر بسیار پایین است.
(2012-06-06 05:39 PM)miladmtb نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ﻣﻦ ﮐﻪ ﺳﻪ ﺍﺳﻠﺤﻪ
Hatsan 125
Ranger 150
Diana52
ﺭﻭ ﺍﺳﺘﻔﺎﺩﻩ ﮐﺮﺩﻩ ﺍﻡ ﻭ ﺍﺯ ﺳﻪ ﺗﺎ ﺍﺳﻠﺤﻪ ﻫﺎﯼ ﺭﻧﺠﺮ ﻗﺪﺭﺕ ﻓﻮﻕ ﺍﻟﻌﺎﺩﻩ ﺍﯼ ﺩﺍﺷﺘﻨﺪ ﻭﻟﯽ ﻣﺘﺎﺳﻔﺎﻧﻪ ﺩﻗﺖ ﮐﻢ
ﮐﯿﻔﯿﺖ ﻗﻄﻌﺎﺕ ﻫﻢ ﺧﯿﻠﯽ ﺧﻮﺏ ﺑﻮﺩ
ﻭﻟﯽ ﺩﯾﺎﻧﺎ ۵۲ ﻗﺪﺭﺕ ﮐﻤﯽ ﻧﺴﺒﺖ ﺑﻪ ﺭﻧﺠﺮ ۱۵۰ ﺩﺍﺷﺖ ﻭﻟﯽ ﺩﻗﺖ ﺩﯾﺎﻧﺎ ﺧﻮﺏ ﺑﻮﺩ ﺑﻪ ﻧﻈﺮ ﻣﻦ ﺑﺮﺍﯼ ﻣﻦ ﮐﻪ ﻋﺎﺷﻖ ﻗﺪﺭﺗﻢ ﺭﻧﺠﺮ ﻋﺎﻟﯽ ﻫﺴﺖ
ﻭﻟﯽ ﺑﻪ ﮐﺴﯽ ﮐﻪ ﺣﺴﺎﺱ ﻫﺴﺖ ﺩﯾﺎﻧﺎ ﺑﺎ ﺩﻗﺘﻪ
ﺍﯾﻨﻮ ﻣﯿﮕﻢ ﮐﻪ ﻫﻤﻪ ﺍﺯ ﺗﻪ ﺩﻝ ﻗﺒﻮﻝ ﺩﺍﺭﻩ
ﺑﺎ ﺍﯾﻨﮑﻪ ﻣﺤﺼﻮﻻﺕ ﺭﻧﺠﺮ ﻗﺪﺭﺕ ﺑﯿﺸﺘﺮﯼ ﺩﺍﺭﻧﺪ ﻭﻟﯽ ﻣﺸﺘﺮﯼ ﻣﺤﺼﻮﻻﺕ ﺩﯾﮕﺮ ﺣﺴﻮﺩﯾﺸﻮﻥ ﻣﯿﺸﻪ ﻭ ﻗﺒﻮﻝ ﻧﺪﺍﺭﻥ
ﻣﻦ ﻫﻢ ﻣﺜﻞ ﻫﻤﻪ ﻧﻤﯽ ﺗﻮﻧﻢ ﻗﺒﻮﻝ ﮐﻨﻢ ﺩﯾﺎﻧﺎ ﻋﺎﻟﯿﻪ ﭼﻮﻥ ﺗﺠﺮﺑﻪ ﺍﺳﺘﻔﺎﺩﺷﻮ ﺩﺍﺭﻡ ﺑﻪ ﻧﻈﺮﻡ ﺩﯾﺎﻧﺎ ﻧﻮﻥ ﺑﺮﻧﺪﺷﻮ ﻣﯿﺨﻮﺭﻩ
دوست عزیز شاید برای شما که فقط قدرت محض مد نظرت هست رنجر تفنگ خوبی باشه ولی یه تفنگ خوب همه ی فاکتورهارو باید داشته باشه فکر میکنید اگه دیانا یا وایرخ بخوان تفنگ 35 ژولی بسازن کار سختیه براشون؟؟
اونها بیش از اینکه به قدرت صرف بپردازن به فاکتورهایی مثل دقت و کیفیت میپردازن و اسلحه ای رو در اختیار مصرف کننده قرار میدهند که توازنی مطلوب بین قدرت-دقت و کیفیت داشته باشه و نه مثل یک کاریکاتور فقط از یک نظر رشد داشته باشه.این هم که میگید دیانا نون برندشو میخوره سخت در اشتباه هستید.مثلا در مقایسه بین پراید و بنز چون بنز گرونتره پس نون برندشو میخوره؟؟
دوست عزیز رنجر فقط قدرت و لگد در حد جفتک داره نه چیز دیگه استعلاک بالا دقت صفر کیفت و بالانس افتضاح من هیچ فاکتور امیدوار کننده ای نمیبینم و وایرخ و دیانا و بنجامین اینا واقعا به مشتری اهمیت میدن و یه تفنگی میسازن که عمری باشه نه فقط چند روز کار کنه بعد بشه غده سرطانی و به مراتب گامو خیلی خیلی بهتر از رنجر هستش Khansariha (172)
جفتکشو خوب اومدی.
هیچ کدام از این سه خصوصیت را که گفتید نداره گزینه چهارم هم بگذارید هیچکدام درست میشه
بددددددددددد
فقط دل همزنک هست
با سلام
از دوستانی که در تاپیک مشارکت کردند و نظر بدون شناخت ندادند ممنونم.
این تاپیک قبل از اینکه به صفحه ی دوم برسه مشکلاتی داشت...
در کل چنین تاپیک هایی یـ جورایی خطرناکند! از تمام دوستان خواهش می کنم که همینجور که تا الآن درست پیش رفتیم ادامه بدیم و کیفیت تاپیک را پایین نیاوریم.
در ضمن: از دوستان کسی هست که تجربه ی کار با رنجر و گامو را با هم داشته باشه؟ نه اینکه فقط چند تا تیر انداخته باشه ها: مال خودش باشه و شناخت کامل بر دو سلاح داشته باشه. هست؟
سید جان منظور شما از کار کردن چیه ؟؟؟؟!!! خب برادر من نمیشه که همه تفنگ ها رو داشت اینجوری باید میلیون ها تومن بابت همه تفنگ ها پردازی ولی خب من الان با اکثر گامو ها کار کردم و رنجر و کرال هم داشتم ولی دوستان هم دارن و باهاشون تیر انداختنم و اونا هم با تفنگ من اینجوری یه تجربه شد و نقطه ضعف و قوت هر کدوم رومیشه تشخیص داد مثلا الان هر کی یه بار با رنجر 155 تیراندازی کنه تا اخر عمر هر بار که اسم رنجر 155 اومد یاد لگد جفتکی و بی دقتی اون میفته این میشه کار کردن با تفنگ Khansariha (8)
دروود !
من قصد كاشت باقالي ندارم اما مثل اينكه پست هاي اين صفحه رو درست نخونديد كه همچين حرفي مي زنيد !

نقل قول :همینجور که تا الآن درست پیش رفتیم ادامه بدیم

بنده خودم از محصولات رنجر راضي نيستم ولي مثل خيلي از دوستان احساسي پست نميدم . . .
پايدار باشيد.
(2012-06-07 08:52 AM)THUNDER نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام
از دوستانی که در تاپیک مشارکت کردند و نظر بدون شناخت ندادند ممنونم.
این تاپیک قبل از اینکه به صفحه ی دوم برسه مشکلاتی داشت...
در کل چنین تاپیک هایی یـ جورایی خطرناکند! از تمام دوستان خواهش می کنم که همینجور که تا الآن درست پیش رفتیم ادامه بدیم و کیفیت تاپیک را پایین نیاوریم.
در ضمن: از دوستان کسی هست که تجربه ی کار با رنجر و گامو را با هم داشته باشه؟ نه اینکه فقط چند تا تیر انداخته باشه ها: مال خودش باشه و شناخت کامل بر دو سلاح داشته باشه. هست؟

تجربه من از کار با سه تفنگ همزمان
1- رنجر دومینیتور : قدرت متوسط - دقت افتضاح - سنگین - خوش قیافه - ضایع شدن در شکار پیش دوستان
2- گامو شادو هزار: قدرت کم - دقت عالی - سبک و خوشدست - موفقیت قطعی در شکار تو فواصل مناسب تقریبا 30 متر- با هر جور ساچمه ای هم جواب میده
3- دیانا مگنوم 350 : قدرت خوب - دقت خوب - وزنش هم خوبه و خوشدسته - تو فواصل 30 تا چهل متر شکار حتمی و فواصل دورتر برمیگرده به تجربه استفاده از این تفنگ
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6
لینک مرجع