شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تصاویر پترن گیری از سلاحهای ساچمه زنی - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: جاذبه های طبیعی،حیات وحش و شکار (/forumdisplay.php?fid=21)
+--- انجمن: تصاویر شکار و تیراندازی (/forumdisplay.php?fid=23)
+--- موضوع: تصاویر پترن گیری از سلاحهای ساچمه زنی (/showthread.php?tid=997)

RE: تصاویر پترن گیری از سلاحهای ساچمه زنی - zavar - 2020-08-28 12:42 PM

دوستان کسی پترن از سلاح چیفسان و شاهین داره لطفا بی زحمت بزاره ببینیم به چه صورتی هست

RE: تصاویر پترن گیری از سلاحهای ساچمه زنی - ماکان - 2020-08-28 10:29 PM

زیاد خودتون رو درگیر مقایسه پترن چند سلاح نکنید،اینطوری به نتیجه درست نمیرسید.شرایط مختلفی مثل فشنگ،چوک،هوا،تیر انداز و غیره در ایجاد پترن دخالت دارن که با تغییرات اونها پترن هم تغییر میکنه.
وسواس زیاد بعدا که انشالا تفنگ خریدید به شما آسیب میزنه جلو لذت استفاده از تفنگ رو میگیره.
پترن تفنگ شما،وقتی شما شلیک کنی مهمه که چطور باشه.

RE: تصاویر پترن گیری از سلاحهای ساچمه زنی - samer - 2020-08-30 05:32 AM

(2020-08-24 08:01 AM)zavar نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به همه دوستان
دوستان ببخشید من هرچقدر گشتم نتونستم پیدا کنم پترن نخجیر تک لول رو که ببینم الگوی پخش ساچمه های این سلاح تو فاصله ۳۶ متر به چه صورتی هست؟

درود
Zavar جان ارسال شماره 666 همین تاپیک از دوستمون آزین مهر عکس دو پترن از تک نخجیره تو تاپیک فک کنم باز هم هست درست بگردی می یابی

RE: تصاویر پترن گیری از سلاحهای ساچمه زنی - mirhashemi - 2020-10-12 11:57 AM

سلام دوستان .دیروز فرصتی شد یه پترن استاندارد از تفنگم با فول چک بگیرم اونم با فشنگ شماره 5 عقاب2020 وباد ملایمی از راست به چپ میوزید. اما نتیجه به شرح ذیل:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اینم پترن فشنگ شماره5 شاهین 2017 با چوک شماره 3:

RE: تصاویر پترن گیری از سلاحهای ساچمه زنی - samani - 2020-10-12 01:16 PM

پترن جمع و خوبی داده اینکه شماره 5 استفاده کردید اگه درشت تر بود قطعا پترن باز هم جمع تر بود برا مرغ خوبه ولی برا کبوتر و ...زیادی جمع هست البته این نظر من هست

RE: تصاویر پترن گیری از سلاحهای ساچمه زنی - sinaahoora - 2020-10-12 03:39 PM

من نمیتونم عکسارو ببینم راهنمایی کنید

RE: تصاویر پترن گیری از سلاحهای ساچمه زنی - romin - 2020-12-16 07:05 PM

سلام دوستان و اساتید با تجربه Khansariha (8) را هنمایی می خاستم .. سلاح من اکار سری اول هست . سلاح من به اندازه یک کپک به سمت چپ می زنه . لطفا در مورد استفاده از واشر ها بیشتر تو ضیح بدید ممنونم . به خاطر این موضوع من نشانه ام رو مقداری به چپ هدایت کردم ولی اگر راه اصولی تر و جود داره با کمال میل انجام می دیم . تیغ برا Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: تصاویر پترن گیری از سلاحهای ساچمه زنی - ماکان - 2020-12-16 09:50 PM

سلام،وقتی شخصه شما تیر میزنید چپ میزنه یا کلا با هر تیرانداز دیگه ای هم چپ میزنه؟

RE: تصاویر پترن گیری از سلاحهای ساچمه زنی - romin - 2020-12-17 01:00 AM

(2020-12-16 09:50 PM)ماکان نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام،وقتی شخصه شما تیر میزنید چپ میزنه یا کلا با هر تیرانداز دیگه ای هم چپ میزنه؟

سلام . سلاح اکار برای تمام اشخاصی که تیر اندازی می کنند 3 نفر همگی کمی متمایل به چپ بوده . این واشرها وقتی مثلا سلاح چپ می زنه قسمت چپ رو پر می کنه تا لول به سمت راست متمایل بشه ؟؟/

RE: تصاویر پترن گیری از سلاحهای ساچمه زنی - sinaahoora - 2020-12-17 02:05 PM

(2020-12-17 01:00 AM)romin نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2020-12-16 09:50 PM)ماکان نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام . سلاح اکار برای تمام اشخاصی که تیر اندازی می کنند 3 نفر همگی کمی متمایل به چپ بوده . این واشرها وقتی مثلا سلاح چپ می زنه قسمت چپ رو پر می کنه تا لول به سمت راست متمایل بشه ؟؟/

سلام دوست عزیز اول اینکه از واشر که میفرمایید یه عکس بزارین چون من برای دولول واشر ندیدم ولی برای ۵تیر هر مدل هستش که حالت قنداق تغییر بده .. بعدش اینکه من خودم با هر تفنگی پترن بگیرم سمت چپ هدف میزنم کلا چشمام ببندم و تفنگ به شونه بکشم بعد بازکردن چشمام مگسک وسط کپ نیست و کمی به سمت چپ هستش و همین باعث میشه چپ بزنم برای رفع این مشکل خوب تو ۵تیرم از واشری که قنداقرو کمی به سمت راست کشوند استفاده کردم و مشکل حل شد برای تفنگ اکارم دادم خیلی کم از روی سمت چپ قنداق رو برام با سوهان کم کردن و الان صورتم عالی روی قنداق میشینه و مگسک کاملا برام وسط کپ میمونه و دقیقا هدف میزنم ....من با اینکه صورتم لاغر هستش ولی استخون برامده ای دارم و همیشه تفنگها برام یخورده چپ میزنه