شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تصاویر پترن گیری از سلاحهای ساچمه زنی - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: جاذبه های طبیعی،حیات وحش و شکار (/forumdisplay.php?fid=21)
+--- انجمن: تصاویر شکار و تیراندازی (/forumdisplay.php?fid=23)
+--- موضوع: تصاویر پترن گیری از سلاحهای ساچمه زنی (/showthread.php?tid=997)

RE: تصاویر پترن گیری از سلاحهای ساچمه زنی - haamidreza - 2017-08-28 12:16 PM

سلام اقا محمد
ممنون از زحمتی که کشیدی
تکلول نخجیر جزو اسلحه های یه که تو پترنش شکی نیست

راستی کریمپر تکنوا تون مبارک باشه

تو یکی از این گروهها ی تلگرام دیدم خوب و صاف کریمپ کرده بود
فقط اون تیکه ای رو که گفته بودی یکی گرفتی مشکل داشته پس فرستادی یکی خوب ش رو برات فرستادن همه رو به شک انداخته که کریمپر هاش خوب نیستن

RE: تصاویر پترن گیری از سلاحهای ساچمه زنی - MAZ - 2017-08-28 02:15 PM

(2017-08-28 12:16 PM)hokmabadi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام اقا محمد
ممنون از زحمتی که کشیدی

فقط اون تیکه ای رو که گفته بودی یکی گرفتی مشکل داشته پس فرستادی یکی خوب ش رو برات فرستادن همه رو به شک انداخته که کریمپر هاش خوب نیستن

سلام
ممنون از نظر دوستانKhansariha (8)
جناب hokmabadi اسلحه بنده دولول نخجیر و دستگاه کریمپر هم قابل شما را نداره هر چند این تایپیک جای مناسبی نیست ولی لازم بگم کریمپر تکنوا واقعا خوب اکثر دوستان هم راضی هستن حالا تعدادی هم مشکل داشته که با گارانتی خوبی که داره تعویضش می کنند.
دوستان موقع خرید یه پوکه عقاب سرطلقی بدون کوتاه کردن جمعش کنند سلامت دستگاه معلوم میشهKhansariha (8)

RE: تصاویر پترن گیری از سلاحهای ساچمه زنی - haamidreza - 2017-08-30 09:25 AM

(2017-08-28 02:15 PM)MAZ نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2017-08-28 12:16 PM)hokmabadi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام اقا محمد
ممنون از زحمتی که کشیدی

سلام
جناب hokmabadi اسلحه بنده دولول نخجیر و دستگاه کریمپر هم قابل شما را نداره هر چند این تایپیک جای مناسبی نیست ولی لازم بگم کریمپر تکنوا واقعا خوب اکثر دوستان هم راضی هستن حالا تعدادی هم مشکل داشته که با گارانتی خوبی که داره تعویضش می کنند.
دوستان موقع خرید یه پوکه عقاب سرطلقی بدون کوتاه کردن جمعش کنند سلامت دستگاه معلوم میشهKhansariha (8)

سلام آقا محمد
احسنت به این دولول نخجیر
تعجب کردم واقعا
چون هرچی دولول نخجیر دیدم تیر ها رو بالا و چپ میزد
اگه قلق گیری نکردی و همینجوری بدون قلق گیری اینجوری میزنه واقعا قدرشو بدون
لول دیگه ش چطور میزنه ؟؟؟

RE: تصاویر پترن گیری از سلاحهای ساچمه زنی - MAZ - 2017-08-30 09:50 AM

(2017-08-30 09:25 AM)hokmabadi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2017-08-28 02:15 PM)MAZ نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام اقا محمد
ممنون از زحمتی که کشیدی

سلام

سلام آقا محمد
احسنت به این دولول نخجیر
تعجب کردم واقعا
چون هرچی دولول نخجیر دیدم تیر ها رو بالا و چپ میزد
اگه قلق گیری نکردی و همینجوری بدون قلق گیری اینجوری میزنه واقعا قدرشو بدون
لول دیگه ش چطور میزنه ؟؟؟
سلام
تفنگ بنده هم بالا میزد که با نصب مگسک بلند تر تا حدودی درست شد ولی امسال یه روکش قنداق چرمی نصب کردم که کلا بالا زدنش حل شد خدا را شکر الان خال بگیری این طور میزنهKhansariha (8)
متاسفانه سوزن لول راست کمی مشکل داره نشده پترن اصولی ازش بگیرم.

RE: تصاویر پترن گیری از سلاحهای ساچمه زنی - mirlohi - 2017-08-30 05:50 PM

من دیگه اکار ندارم ولی اگه بزنه به سرم شاید دوباره خریدم.الان نخجیر تک لول تمام تسمه دارم ازش خیلی راضیم ولی اون بایکال بغل همه بد جور داغمون کردKhansariha (367)

آقا محمد تفنگت تو تمام نخجیر دولول هایی که دیدم سره دو دستی بچسب بهش.به قول پدربزرگم تفنگ لوله آفتابه باشه ولی فقط تیر بدهKhansariha (266)
تفنگی که فقط وسط بزنه و تفنگی که فقط دور سیبل رو بزنه استاندارد نیستKhansariha (226)

تفنگی که هم دور و هم وسط سیبل رو بزنه اون عالیه چون کامل هدف رو پوشش میده و پرنده عمرا از میان ساچمه ها بتونه در بره
مثل نخجیر آقا محمد که از اقبال خوبش 1 در 1000 تونسته 1 رو بخره

ارااااادتKhansariha (221)

RE: تصاویر پترن گیری از سلاحهای ساچمه زنی - shekarchikoohestan - 2017-08-31 08:19 AM

سلام به همگی دوستان
نشد این نخجیر یه بار بدون دستکاری درست بزنه
Khansariha (290)Khansariha (399)

RE: تصاویر پترن گیری از سلاحهای ساچمه زنی - mahdibishe - 2017-09-02 02:57 PM

سلام
من دولول آکار شاهین دارم مشکلم اینه که وقتی روی آب شلیک میکنم حدودا یه متر پایین میزنه اما الگوی پخش خوبی داره ولی دوستم که چپ دسته دقیق میزنه
در ضمن سه نفر دیگه که راست دست بودن هم شلیک کردن و باز هم روی آب پایین میزنه.
قنداق سلاح رو تست کردم قنداقو گذاشتم روی چاک دست دقیقا بند اول انشگت سبابم روی ماشه هست
با شلیک دوستم که چپ دسته تو فاصله 35 متری فشنگ تراپ پترن گرفتم که عکسشو میزارم
دیگه فشنگ نداشتم از شلیک خودم پترن بگیرم
لول بالا چک 2
[تصویر: 1.jpg]
لول پایین چک 3
[تصویر: 2.jpg]

این هم نا گفته نماند که تسمه یا رو مرز روی لوله تفنگ انگار یخورده کجه و محل اتصالش به لوله انگار جای جوش داره و احتمالا باز کردست
مشکل از چیه؟؟چاره چیه؟؟چکار کنم؟؟؟؟
خواهشا راهنمایی کنید

RE: تصاویر پترن گیری از سلاحهای ساچمه زنی - ماکان - 2017-09-02 04:40 PM

سلام،به نظر بنده حقیر که اگر اون مقدار کمی که به راست زده از خطای تیر انداز یا باد باشه،تفنگت خوب میزنه و اون پایین زدن تو اب به دو دلیل چوک باز تر و کمی پایین زدن لول پایینته که دست به دست هم میدن و به چشم میاد.
فقط 1سوال::کفش قنداق بستی؟جای فشنگ داره؟

RE: تصاویر پترن گیری از سلاحهای ساچمه زنی - mahdibishe - 2017-09-02 05:14 PM

(2017-09-02 04:40 PM)kooman نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام،به نظر بنده حقیر که اگر اون مقدار کمی که به راست زده از خطای تیر انداز یا باد باشه،تفنگت خوب میزنه و اون پایین زدن تو اب به دو دلیل چوک باز تر و کمی پایین زدن لول پایینته که دست به دست هم میدن و به چشم میاد.
فقط 1سوال::کفش قنداق بستی؟جای فشنگ داره؟

این پترن از شلیک دوستمه که چپ دسته. من خودم یبار زدم پایین گرفت. روی آب قشنگ یه متر پایین میزنه با شلیک خودم و چند نفر دیگه که راست دستیم. ولی رفیقم که چپ دسته دقیق رو آب میزنه. امکان داره قنداق تفگ برا چپ دستا باشه؟؟؟
هردوتا لول پایین میزنه نه فقط لول پایین کلا پایین میزنه.
فقط سوالتم متوجه نشدم یکم واضح تر بگید لطفا
من کلا گیج شدم آخرشم نفهمیدم مشکل چیه اعصابمون ریخت بهم
خواهشا یه راه حلی بدین
آها نه کفش قنداق نداره

RE: تصاویر پترن گیری از سلاحهای ساچمه زنی - ماکان - 2017-09-02 05:56 PM

خیر،برای چپ دستها نیست،شما کفش قنداق از یکی قرض بگیر و با اون خودت شلیک و امتحان کن.
ضمنا قد دوست شما تقریبا با شما برابره؟
این احتمال هم وجود داره که دوست شما نسبت به شما شفاف تر نشانه گیری میکنه،یعنی مگسک رو نسبت به شما کمی بالاتر از ابتدای ریپ میبنده.