شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تصاویر پترن گیری از سلاحهای ساچمه زنی - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: جاذبه های طبیعی،حیات وحش و شکار (/forumdisplay.php?fid=21)
+--- انجمن: تصاویر شکار و تیراندازی (/forumdisplay.php?fid=23)
+--- موضوع: تصاویر پترن گیری از سلاحهای ساچمه زنی (/showthread.php?tid=997)

RE: تصاویر پترن گیری از سلاحهای ساچمه زنی - garin - 2017-08-05 12:31 AM

با سلام
این چنین پترنی اونم از دو لول بایکال روس بعیدهKhansariha (226)Khansariha (226)

RE: تصاویر پترن گیری از سلاحهای ساچمه زنی - MAZ - 2017-08-05 01:00 AM

با سلام
واقعا این پترن عجیبKhansariha (290)
بنظر بنده 2تا احتمال هست یا تفنگ مشکل داره مثلا چوکش با شلیک چارپاره اسلاگ گشاد شده باشه که خیلی بعید یا فشنگ عقاب مثل همیشه گل کاشته خخخ که این احتمالش بیشتر لطفا با فشنگ شاهین یا خارجی حتما پترن تکرار کنید خیلی نگران کنندس.

RE: تصاویر پترن گیری از سلاحهای ساچمه زنی - samani - 2017-08-05 08:34 AM

با سلام
گمون کنم سیبل کوچک هست اگه نه این تعداد برخورد ساچمه بعید هست
البته پترن مناسب نیست و لازمه با فشنگ دست پر یا فشنگ بهتری دوباره تکرار بشه
حتما سایز سیل رو هم بفرمایید

RE: تصاویر پترن گیری از سلاحهای ساچمه زنی - Shatur - 2017-08-05 10:06 AM

سلام دوستان در اولین فرصت پترن تکرار میکنم سلاح در حد نو هست.

فرستاده شده از GT-I9192ِ من با Tapatalk

سایز سیبل کاغذ رسم لوازم تحریر فکر میکنم 70 در 1

فرستاده شده از GT-I9192ِ من با Tapatalk

RE: تصاویر پترن گیری از سلاحهای ساچمه زنی - BAHMANRAHIMI - 2017-08-05 11:47 AM

با سلام خدمت دوستان ، فایل یک سیبل استاندارد را بارگذاری میکنم ، من خودم این فایل را در اختیار یکی از آشنایان که چاپخانه دارد قرار دادم با قیمت هر یک 12000 تومان برام چاپ کرد این سیبل برای بررسی رفتار اسلحه و فشنگ خوب است و نکاتی خوبی از آن استخراج میشود.
ارادتمند دوستان گرانقدر
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: تصاویر پترن گیری از سلاحهای ساچمه زنی - mlg - 2017-08-07 12:27 PM

سلام
بعد پایان فصل شکار ۹۵ قنداق تفنگ اکار دادم پرو کردن و با چوک اکسترا پترن گرفتم ٬ من که خیلی راضی بودم البته فعلا تو تراپ راضی هستم ببینم از این به بعد تو شکارگاه چی نشون میده.متاسفانه عکس قبل از پرو رو نمیتونم اپلود کنم خطا میده
عکس اولی که سر و ته گذاشتم چون به سیبل اشتباه وصل کرده بودم .یعنی درستش همینه که الان تو عکس بی کیفت ملاحضه میکنید.

اینم از پترنی که روز اول که تفنگ رو خریده بودم و همه چی فابریک بود

لول پایین
فاصله ۲۵ متر
ساچمه ۵ شاهین

لول بالا
فاصله ۲۵ متر
ساچمه تراپ

اینم یه نمونه دیگه از پترن قبل از پرو.
در کل به نظر من مشکل بالا یا پایین زدن اکار مربوط به قنداقشه و نحوه نشانه گیری ما.به خاطر پست طولانی معذرت میخوام

RE: تصاویر پترن گیری از سلاحهای ساچمه زنی - asman - 2017-08-07 12:59 PM

سلام به اساتید عزیزم
ضمن تشکر از همه عزیزانی که پترن گذاشتن دمتون گرم Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

در یه پترن خوب دوچیز دخیله فشنگ خوب حالا یا دستپر یا کارخانه ای معتبر وبعدی سلاح با لول وچوک سالم حالا هرگدام از این دوفاکتور لنگ بزنه پترن خوبی به نمایش در نمیاد
Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: تصاویر پترن گیری از سلاحهای ساچمه زنی - ehsansbs - 2017-08-07 02:21 PM

درود به همه ی عزیزان انجمن.
جای خوشحالی داره که بعد از مدت ها دوباره گرد و غبار از چهره ی این تاپیک رفته شد و دوباره عزیزان تصاویر پترن هاشونو گذاشتن.این انجمن منبع خوبی از اطلاعات میتونه باشه به شرط تحرک و پویایی.اون عزیزی هم که امر کردن با فشنگ عقاب از نخجیر۲ پترن بگیرم چشم حتما اینکارو انجام میدم اما ۲هفته ای سفر هستم و اسلحه در دسترس نیست اگر عمری باقی بود حتما

RE: تصاویر پترن گیری از سلاحهای ساچمه زنی - asman - 2017-08-07 10:13 PM

دوستان فاصله استادارد با سیبل 40 یارد یا همون 36/5 متر هست وقطر سیب 76 *76 سانت

RE: تصاویر پترن گیری از سلاحهای ساچمه زنی - mlg - 2017-08-08 11:44 AM

(2017-08-07 10:13 PM)asman نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان فاصله استادارد با سیبل 40 یارد یا همون 36/5 متر هست وقطر سیب 76 *76 سانت

با استفاده از هر چوکی این فاصله متغیر میشه و قرار نیست با هر چوکی تو فاصله ۴۰ یاردی پترن گرفت