شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تصاویر پترن گیری از سلاحهای ساچمه زنی - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: جاذبه های طبیعی،حیات وحش و شکار (/forumdisplay.php?fid=21)
+--- انجمن: تصاویر شکار و تیراندازی (/forumdisplay.php?fid=23)
+--- موضوع: تصاویر پترن گیری از سلاحهای ساچمه زنی (/showthread.php?tid=997)

RE: تصاویر پترن گیری از سلاحهای ساچمه زنی - ehsansbs - 2017-04-14 10:12 AM

[تصویر: 429823248-217121.jpg]
تک گلوله کالیبر۱۲.فاصله ۳۷متر دقیق.باروت۱/۸۵.تک لول ترک .یه خرده زده سمت چپ که هوا هم نسبتا تاریک بود و میتونه خطای نشانه روی باشه.

RE: تصاویر پترن گیری از سلاحهای ساچمه زنی - ehsansbs - 2017-07-26 03:49 PM

[تصویر: Screenshot-۲۰۱۷۰۷۲۶-۱۶۴۰۳۴.png]

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چند پترن از نخجیر۲ تقدیم به تیراندازان عزیز.بابت .کیفیت پایین سیبل ها عذرمیخوام.تصویر اول فشنگ دستپر شماره ی۵ ۱/۸۵باروت و ۳۴گرم ساچمه و ود نیکا زرد رنگ هست.فاصله ۳۷متر و لول چپ نخجیر۲.سر فشنگ بصورت ستاره ای جمع شده بود.ابعاد کارتون هم ۸۰×۸۰تقریبا
تصویر دوم بازهم لول چپ نخجیر۲ وهمون فشنگ با همون مشخصات فقط اینبار سر فشنگ رول کریمپ و با تلق بسته شده بود.

تصویر سوم هم یه چهارپاره ی۹تایی دستپر و ولول راست نخجیر۲.فاصله ۴۰متر.۱/۹باروت و ۹تا دونه
چهارپاره که یکیشون پرت خورد و تو تصویر نیست
برا۴پاره یکم خطای نشانه روی بود و علتش فکر کنم روبه تاریکی رفتن هوا بوده که چپ زدم

RE: تصاویر پترن گیری از سلاحهای ساچمه زنی - کوهنورد - 2017-07-28 11:41 PM

با سلام :
خوشم میاد شما به تنهایی پرچم نخجیر رو بردی بالا چه روی ساچمه چه روی اسلاگ زدنش Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
ولی خداییش خوب میزنه تفنگ شما انشالله مبارک باشه .
نکته جالب اینه که هر چقدر نخجیر 2 لول تو این انجمن مورد بیمهریه ولی کاربر ها در سراسر ایران تو تلگرام ازش ابراز رضایت میکنند خصوصا از تفنگهای بی نام و نشان ترک بهتر میدونن اش .
فقط از سنگینی اش مینالند !!Khansariha (266)Khansariha (266)Khansariha (266)Khansariha (266)

RE: تصاویر پترن گیری از سلاحهای ساچمه زنی - ehsansbs - 2017-07-29 10:55 PM

(2017-07-28 11:41 PM)کوهنورد نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام :
خوشم میاد شما به تنهایی پرچم نخجیر رو بردی بالا چه روی ساچمه چه روی اسلاگ زدنش Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
نکته جالب اینه که هر چقدر نخجیر 2 لول تو این انجمن مورد بیمهریه ولی کاربر ها در سراسر ایران تو تلگرام ازش ابراز رضایت میکنند خصوصا از تفنگهای بی نام و نشان ترک بهتر میدونن اش .
فقط از سنگینی اش مینالند !!Khansariha (266)Khansariha (266)Khansariha (266)Khansariha (266)

درود جناب کوهنورد عزیز.
متاسفانه این تلگرام و گروهاش شده دردسر و بخاطر راحتی و...این انجمنو این قدر سوت و کور کرده.نخجیر رو قبلا دوستان دیگه مثل جناب MAZو بقیه ی دوستان سربلند کرده بودن .
واقعا همینطوره منم اکثریت نزدیک به ۹۰درصد دارنده های این سلاح رو پرس و جو کردم راضی بودن و به قول شما فقط سنگینیش رو عیب میدونستن و بقیه ی موارد رو قابل حل.
من خودم قبل از خرید بخاطر حرف دوستانی که تو انجمن در موردش مطلب نوشته بودن و غیر قابل تحمل میدونستن از این سلاح میترسیدم و فراری بودم اما دلو زدم به دریا و دیدم واقعا اون طورا نیست و الان بعد از چهارپاره ها و اسلاگ ها و چند صد ساچمه تو شرایط مختلف میبینم نه لق شده نه مشکل دیگه ای داره فقط همون وزنش که اونم برا منکه رنجر داشتم و دارم خیلی مهم نیست.
در پایان از وجود دوستان و اساتیدی مثل شما و باقی عزیزان در انجمن و بودن در کنار شما خرسند و خشنودمKhansariha (8)Khansariha (8)

RE: تصاویر پترن گیری از سلاحهای ساچمه زنی - mohammad4917 - 2017-07-30 08:28 AM

(2017-07-29 10:55 PM)ehsansbs نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2017-07-28 11:41 PM)کوهنورد نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام :

درود جناب کوهنورد عزیز.
متاسفانه این تلگرام و گروهاش شده دردسر و بخاطر راحتی و...این انجمنو این قدر سوت و کور کرده.نخجیر رو قبلا دوستان دیگه مثل جناب MAZو بقیه ی دوستان سربلند کرده بودن .
واقعا همینطوره منم اکثریت نزدیک به ۹۰درصد دارنده های این سلاح رو پرس و جو کردم راضی بودن و به قول شما فقط سنگینیش رو عیب میدونستن و بقیه ی موارد رو قابل حل.
من خودم قبل از خرید بخاطر حرف دوستانی که تو انجمن در موردش مطلب نوشته بودن و غیر قابل تحمل میدونستن از این سلاح میترسیدم و فراری بودم اما دلو زدم به دریا و دیدم واقعا اون طورا نیست و الان بعد از چهارپاره ها و اسلاگ ها و چند صد ساچمه تو شرایط مختلف میبینم نه لق شده نه مشکل دیگه ای داره فقط همون وزنش که اونم برا منکه رنجر داشتم و دارم خیلی مهم نیست.
در پایان از وجود دوستان و اساتیدی مثل شما و باقی عزیزان در انجمن و بودن در کنار شما خرسند و خشنودمKhansariha (8)Khansariha (8)
با فشنگ عقاب هم یه پترن بگیر ببین چطور میزنه با دسپرت ک خیلی خوب زد
چندتا از دوستان نخجیر دارن زیاد جالب نمیزنه

تصاویر پترن گیری از سلاحهای ساچمه زنی - shahsavar - 2017-08-04 08:38 AM

پترن دولول آکار با چوک اکسترنال F , IM
ساچمه شماره 6 زوبر
فاصله 40 یارد
قطر دایره 70 سانت

لول پایین . چوک 2 ، تعداد برخورد 153 عدد

[تصویر: 70faae82e87404b63d4712d1878ee54e.jpg]

لول بالا چوک فول ، تعداد برخورد 147عدد

[تصویر: 8b070bf8acc3bdf5fc73084d74d677ac.jpg]
Sent from my HUAWEI MLA-L11 using Tapatalk

لول پایین با چوک اکسترنال شماره 2 تقریبا خوب بود و لول بالا با فول چوک مقداری هم سر کرده که برای فواصل بالا یه امتیازه . البته قبلا با عقاب پترن گرفته بودم که لول پایین 15 سانت ته کشید . به نظرم بهترین فشنگ برای آکار اول ترک ، دوم شاهین . رو عقاب زیاد حساب باز نکنید . دست پر هم که از همه اینا بالاتره . البته شاهین و ترک از نظر پترن خیلی شبیه به هم هستن .

تصاویر پترن گیری از سلاحهای ساچمه زنی - Shatur - 2017-08-04 06:46 PM

دولول سوار روس دو ماشه چوک ثابت فشنگ عقاب شماره پنج فاصله دقیق 37متر با متر اندازه گرفته شد

فرستاده شده از GT-I9192ِ من با Tapatalk

سلام خدمت دوستان و بزرگواران مثل اینکه برنامه ارسال عکس گوشیم مشکل داره اپلود سنتر انجمنم میزنه رمز ورود اشتباه .از دوستانی که تلگرام دارن اگر کسی لطف کنن شمارشون بدن بنده پترن ارسال کنم ایشون زحمت اپلودشو بکشن.سپاس

تصاویر پترن گیری از سلاحهای ساچمه زنی - shahsavar - 2017-08-04 10:51 PM

پترن دوستمون از دولول سوار بایکال دوماشه
[تصویر: f98c0cf00025f3d66b7346d866fb1224.jpg][تصویر: 6f2029afee190c031105150c81f6a9b8.jpg]

RE: تصاویر پترن گیری از سلاحهای ساچمه زنی - Shatur - 2017-08-04 10:55 PM

تشکر ویژه از اقا شهسوار بابت زحمتی که کشیدن. دوستان همه نکات بالا گفتم فقط فشنگ سهمیه پارسال شماره 5 عقاب

RE: تصاویر پترن گیری از سلاحهای ساچمه زنی - کوهنورد - 2017-08-05 12:19 AM

(2017-08-04 10:51 PM)shahsavar نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پترن دوستمون از دولول سوار بایکال دوماشه
[تصویر: f98c0cf00025f3d66b7346d866fb1224.jpg][تصویر: 6f2029afee190c031105150c81f6a9b8.jpg]

،
با سلام :
آقو ، فقط شانس بیاریم استاد کاربخش اینو نبینه !!!!
شوخی - شوخی ... با بایکال ، اون هم سوار ، شوخی ؟؟
Khansariha (178)Khansariha (223)Khansariha (223)