شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تصاویر پترن گیری از سلاحهای ساچمه زنی - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: جاذبه های طبیعی،حیات وحش و شکار (/forumdisplay.php?fid=21)
+--- انجمن: تصاویر شکار و تیراندازی (/forumdisplay.php?fid=23)
+--- موضوع: تصاویر پترن گیری از سلاحهای ساچمه زنی (/showthread.php?tid=997)

RE: تصاویر پترن گیری از سلاحهای ساچمه زنی - mohammadfaragi - 2017-01-27 01:35 PM

به نظر شما میشه دلیل بالا زدن بالا رفتن لول اسلحه هنگام لگد باشه باید یه پترن با فشنگ فابریک بگیرم شاید اشکال از فشنگ دستپر خودم باشه یه سوال به نظر شما میشه از میزان ساچمه وباروت باشه

RE: تصاویر پترن گیری از سلاحهای ساچمه زنی - mirlohi - 2017-01-27 01:38 PM

وااااای عجب بلند کرده.داداش تو نشونه گیری دستت رو کوتاه و بلند نمیگیری آخه این بالا زدن به این مقدار خیلی غیر معموله!!! کیله باروت رو به 1.6 کاهش بده و اگه نتیجه نگرفتی فقط دو تا
مشکل میتونه وجود داشته باشه
1_ چوک
2_ مگسک یا قنداق

جمع زنیش که عالیه شما هر وقت فرصت داشتی یه مگسک بلند تر نصب کن و پترن بگیر و عکس بذار تا ببینم چه پیش میاد
به احتمال 90 درصد با مگسک بلندتر حل میشه.خاطرت جمه باشه مشکل از لول نیست چون هر دوتا لول بلند کردهKhansariha (8)

RE: تصاویر پترن گیری از سلاحهای ساچمه زنی - mohammadfaragi - 2017-01-27 01:43 PM

باروت رو به 1.6 کاهش میدم ومیزان ساچمه به نظر شما چقدر باشه خوبه و یه سوال این که گفتین تو نشونه گیری دست کوتاه وبلند نمیگیری یه توضیح بدید شاید من اشتباه میگیرم و چطور مگسک اسلحه رو باز کنم

RE: تصاویر پترن گیری از سلاحهای ساچمه زنی - ماکان - 2017-01-27 02:23 PM

سلام،قبلا هم پترن گرفته بودید؟چطور بود؟
چند تا با فشنگ فابریک بگیر معلوم میشه،فاصله هم استاندارد باشه بهتره.

RE: تصاویر پترن گیری از سلاحهای ساچمه زنی - mohammadfaragi - 2017-01-27 02:41 PM

از شانس من اون پترن هم بالا زده بود عکسشو تو تاپیک گذاشته بودم

RE: تصاویر پترن گیری از سلاحهای ساچمه زنی - mehti - 2017-01-27 06:16 PM

اقا محمد پترن دو لول آکار شما جمع و تقریبا الگوی منظمی داره اما خیلی سر کرده.یکم سر کردن ساچمه زنی اتفاقا بد نیست مخصوصا برا فاصله های حدود 40 و 50 اتفاقا خوب هم هست.اما شما چطوری هدف میگیرید؟گپ و میگذارید پایین مگسک و شلیک میکنید یا برعکس میگذارید روی نوک مگسک؟اگر نوک مگسک میگذارید بنابراین با بلندتر کردن مگسک مشکل به راحتی قابل حل هست.

RE: تصاویر پترن گیری از سلاحهای ساچمه زنی - mohammadfaragi - 2017-01-27 06:21 PM

کپ رو پایین مگسک میگذارم

RE: تصاویر پترن گیری از سلاحهای ساچمه زنی - karbakhsh - 2017-01-28 12:31 AM

با فشنگ فابریک خوب و با تکیه گاه مناسب و اعصاب راحت و فاصله مناسب پترن گیری دوباره الگو بگیر. مرکزیت لولها یکیه پس میشه رو قنداق و مگسک فکر کرد.ولی اگه با گرفتن کپ رو نوک مگسک مورد بر طرف بشه عالیه. البته همونطور که اساتید خوبم گفتن نوع شونه کشی و دیدن مگسک میتونه تاثیر زیادی بزاره و این یه عادته که اگه جا بیفت تو هوازنی و شلیک سریع ازار میده و با تمرین میشه درستش کرد. یاحق

RE: تصاویر پترن گیری از سلاحهای ساچمه زنی - mohammadfaragi - 2017-01-28 06:44 AM

باید یه پترن دیگه بگیرم البته با یه نشانه روی دیگه

RE: تصاویر پترن گیری از سلاحهای ساچمه زنی - haamidreza - 2017-01-28 01:04 PM

(2017-01-27 10:34 AM)mohammadfaragi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
باسلام
یه پترن از فشنگ هایی که تازه پر کرده بودم گرفتم نتیجه خوبی نداشتند و به دلم ننشستن به نظر دوستان چطور است و آیا میشه با کار هایی این بالا کشی رو اصلاح کرد
دولول آکار
لول بالا
چوک شماره 3
فشنگ دستپر 4
میزان باروت 1.65
و میزان ساچمه34
فاصله 25 متر
[img]دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[/img]
لول پایین
چوک شماره 4
فشنگ شماره 4 دستپر
با همون میزان ساچمه وباروت که بالا گفتم
فاصله هم 25متر
[img]دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[/img]
سلام جناب فرجی
خدا قوت
به نظر من قبل اینکه کاری بکنی بهتزه تفنگترو بدی یه نفر دیکه هم باهاش تیر بندازه البته یه ادم وارد
اگ دیدی بالا میزنه اونوقت تو بتزار یه مگسک هایی هست که با اهنربا میچسبه به زه تفنگ ارتفاعش بالا تر از مسک معمولیه
شماره بذار تو خصوصی تو تلگرام برات بفرستم عکساش رو