شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تصاویر پترن گیری از سلاحهای ساچمه زنی - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: جاذبه های طبیعی،حیات وحش و شکار (/forumdisplay.php?fid=21)
+--- انجمن: تصاویر شکار و تیراندازی (/forumdisplay.php?fid=23)
+--- موضوع: تصاویر پترن گیری از سلاحهای ساچمه زنی (/showthread.php?tid=997)

RE: تصاویر پترن گیری از سلاحهای ساچمه زنی - sinaahoora - 2017-01-21 11:05 PM

(2017-01-21 10:32 PM)barbud نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام نخجیر۲اونم لول راست،پترن به این دقیقی وجمعی!،جناب میرلوحی احتمالا قلق تفنگ دستون بوده

خوب شکارچی یعنی همین باید قلق تفنگش دستش باشه تا بتونه به بهترین دوستش تبدیل بشه

RE: تصاویر پترن گیری از سلاحهای ساچمه زنی - mirlohi - 2017-01-21 11:27 PM

آقا سینا درست میفرمایند ولی تفنگ ایرانی شانس میخواد
خوشبختانه رفیقم خوش شانس بوده.آقا محمد( MAZ )هم من با تفنگش پترن گرفتم هر دولولش خوب میزد. ولی نخجیر 2 دیدم تولید سال 91 که لول راستش فقط تیر میداد لول چپش خیلی تنگ بود وحشتناک پخش میکرد.به قول بازار یاب های آمریکایی اکسترا فول بود خخخخخخخخخخخخخخخ

زبون بسته ها نون شب ندارن بخورن چوک اکسترا میزنن یه عده ساده لوح هم گول میخورن میخرن تا تولید کنندش بشه پولدار Khansariha (90)Khansariha (266)

RE: تصاویر پترن گیری از سلاحهای ساچمه زنی - amirsalaramirsalar - 2017-01-24 11:13 AM

(2017-01-21 08:50 PM)mirlohi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام.دو تا پترن از دولول نخجیر و هر دو پترن با لول راست ... لول چپ هم بعدا میذارم خخخخخخخخخخخخخ (ببخشید)
تصویر اول لول راست نمره 5 استرلینگ 34 گرمی
تصویر دوم بازم لول راست و نمره3 اسرلینگ 34 گرمی
فاصله 36 متر دقیق.یکم به چپ و راست زده که اون فقط بخاطر لرزش دست بود وتفنگ عیبی نداشت.خدایی خیلی خوب زده
وسط سیبل رو پر زده.اون نقاطی که بیشتر ساچمه خورده رو شما وسط هدف فرض کنید چون دست بنده خدا یکم لرزید !!!!!!!!!!!!!!!!! با تشکر از آقای بذرافشانKhansariha (8)
[img]دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[/img]

[img]دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[/img]
[/img]

با تشکر از جناب آقای میرلوحی عزیز
سوال داشتم و اینکه چند جعبه ای فشنگ استرلینگ شماره 5 و 3 گیرم اومده با توجه به استفاده ای که دارید برای فواصل 40 تا 50 متر کدوم شماره بهتر و جمع تر میزنه و کلا از کدوم شماره راضیتر بودید ممنون.
Khansariha (8)

RE: تصاویر پترن گیری از سلاحهای ساچمه زنی - mirlohi - 2017-01-24 01:47 PM

داداشم این فشنگامال رفیقم بود.استرلینگ عین نخجیر خوب و بد داره تا نخری و تیر نندازی نمیدونی چطوریه.هندوانه دربسته هست خخخخخخخKhansariha (226)

درباره شماره ساچمه هم قبلا خیلی توضیح دادن بروبچ.شما که تیراندازی باید بدونی تفنگت با چه ساچمه ای تیر میده.تفنگ شما که دست من نبوده ببینم 3 رو بهتر میزنه یا 5 !!!
ولی تفنگ من که نخجیره تکلوله چه فابریک چه دستپر شماره 3 رو بهتر میزنهKhansariha (214)

RE: تصاویر پترن گیری از سلاحهای ساچمه زنی - karbakhsh - 2017-01-24 11:14 PM

معمولا استرلینگ نمره ریزهاش بیشتر مورد پسنده تا درشت. خود من نمره 3داشتم که افتضاح بود ولی 6 و 5 خوب بودن.

RE: تصاویر پترن گیری از سلاحهای ساچمه زنی - mohammadfaragi - 2017-01-24 11:18 PM

اقای کاربخش این سری جدید ها کیفیتشون خوب شده دیشب یه خ...... زدم با شماره 3 فاصله هم زیاد بود به سری جدید ها یه آرم اضافه شده که میشه به کمک آن تشخیص داد که سری جدید است یانه

RE: تصاویر پترن گیری از سلاحهای ساچمه زنی - mohammadfaragi - 2017-01-27 10:34 AM

باسلام
یه پترن از فشنگ هایی که تازه پر کرده بودم گرفتم نتیجه خوبی نداشتند و به دلم ننشستن به نظر دوستان چطور است و آیا میشه با کار هایی این بالا کشی رو اصلاح کرد
دولول آکار
لول بالا
چوک شماره 3
فشنگ دستپر 4
میزان باروت 1.65
و میزان ساچمه34
فاصله 25 متر
[/img]
لول پایین
چوک شماره 4
فشنگ شماره 4 دستپر
با همون میزان ساچمه وباروت که بالا گفتم
فاصله هم 25متر
[/img]

RE: تصاویر پترن گیری از سلاحهای ساچمه زنی - mohammad4917 - 2017-01-27 10:51 AM

با سلام و خسته نباشید سلاح شما اکاره یا شاهین؟
و ای کاش فاصله استاندارد میزدین و با چوک نیم و فول

RE: تصاویر پترن گیری از سلاحهای ساچمه زنی - mohammadfaragi - 2017-01-27 11:20 AM

سلاح من آکار است از اون سری اولی ها

RE: تصاویر پترن گیری از سلاحهای ساچمه زنی - barbud - 2017-01-27 01:28 PM

سلام محمدجان انطباق هردو لول خیلی خوبه ،چون مشخصه لرزش دست جایی توپترنت نداره وهردولول تقریبا به یه نقطه اصابت کرده ،ولی این میزان بالازدن تو25متری میتونه تاحدزیادی توشکار مشکل سازبشه ،من شنیده بودم لول پایین آکارته میکشه ولی تفنگ شما خلاف اون موضوع کارکرده به نظرمن اصابت ساچمه هادرحالت استاندارد به سمتی غیرازمرکزهدف مهمترین دغدغه شکارچی میتونه باشه