شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تصاویر پترن گیری از سلاحهای ساچمه زنی - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: جاذبه های طبیعی،حیات وحش و شکار (/forumdisplay.php?fid=21)
+--- انجمن: تصاویر شکار و تیراندازی (/forumdisplay.php?fid=23)
+--- موضوع: تصاویر پترن گیری از سلاحهای ساچمه زنی (/showthread.php?tid=997)

RE: تصاویر پترن گیری از سلاحهای ساچمه زنی - garin - 2016-02-04 08:53 PM

باسلام
دوست عزیز پترن خوب نیست چون فشنگ مناسب نیست از تک بایکال انتظار بیشتری میره
من خودم تک بایکال دارم با فشنگ دستپر خودت ( الان که وسایل پر کردن درجه یک گرفتی) پترن بگیر خیلی از این پترن منظمتر وبهتر خواهد بود
باز هم عقاب خرابکاری کرد خخخخ لامسب تفنگ وتیرانداز رو میبره زیر سوال

RE: تصاویر پترن گیری از سلاحهای ساچمه زنی - aghashekar - 2016-02-04 10:46 PM

سلام
نسبت به نخجیر دو خیلی پترن بازی داره. پترن لول های تفنگ من خیلی جمعتر هستند. چه راست و چه چپ.
لول چپ نخجیر فول چوک و راست نیم چوک است.
موفق باشید

RE: تصاویر پترن گیری از سلاحهای ساچمه زنی - koh - 2016-02-07 01:57 AM

سلام/هوازنی شیشه با سلاح صیاد دو وفشنگ٤عقاب
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: تصاویر پترن گیری از سلاحهای ساچمه زنی - hossinmahmodi.1376 - 2016-02-13 01:14 AM

دوستان پترن با چوک اکسترنال اکار و چوک معمولی و چوک اضافه کننده ۱۵سانتی کدوم بره شکار مناسب تره و پترن خوب و زهر داری میده؟؟؟

hossin

RE: تصاویر پترن گیری از سلاحهای ساچمه زنی - aghajoon - 2016-02-14 07:19 PM

سلام دوستان عزیز.
یک کلیپ بسیار جالب که دو روز پیش تهیه کردم . بنظرم استفاده از این روش(فیلم برداری اسلوموشن) در تصحیح تیراندازی بسیار میتونه مفید باشه.

تفنگ آکار
لوله پایین
چوک 4 خط
فشنگ شماره 3 عقاب ساخت 2015
هوای سرد کوهستان و باد ملایم
تیراندار aghajoon (علیرضا)
فیلم برداری اسلو با سرعت 240 فریم در ثانیه با apple 6
برخورد 7 ساچمه به بطری آب
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: تصاویر پترن گیری از سلاحهای ساچمه زنی - asman - 2016-02-14 08:07 PM

دمتون گرم استاد بابت زحمتی که کشیدید
جالب بود بخصوص حرکت اهسته ش

RE: تصاویر پترن گیری از سلاحهای ساچمه زنی - BAHMANRAHIMI - 2016-05-21 12:29 PM

سلام خدمت دوستان گرامی ، برای بالا نگه داشتن پرچم تاپیک گروپ گیری با سلاح ساچمه زنی ، دو عکس زیر رو میذارم ، متاسفانه شرایط آب و هوا اصلا شرایط خوبی نبود به امید خدا فرصتی بشه تا بتونم گروپ گیری خوبی داشته باشم.
ارادتمند دوستان گرانقدر
[تصویر: -1.jpg]

[تصویر: -2.jpg]

RE: تصاویر پترن گیری از سلاحهای ساچمه زنی - karbakhsh - 2016-05-21 02:27 PM

دست مریزاد. خسته نباشی همونطر که گفتین هوای خراب خیال ادم از پترن راحت نمیزاره حتی اگه اونی که میخوای و قراره نتیجه کار بشه.

RE: تصاویر پترن گیری از سلاحهای ساچمه زنی - mohammad4917 - 2016-06-29 10:17 AM

نخجیر دو لول چپ شلیک سه تیر نمره دو متمایل ب چپ و بالا زده

RE: تصاویر پترن گیری از سلاحهای ساچمه زنی - karbakhsh - 2016-06-29 11:41 AM

ممنون از زحمتتون. Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)گفتنیها هم توسط خودتون گفته شد. Khansariha (48)