شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تصاویر پترن گیری از سلاحهای ساچمه زنی - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: جاذبه های طبیعی،حیات وحش و شکار (/forumdisplay.php?fid=21)
+--- انجمن: تصاویر شکار و تیراندازی (/forumdisplay.php?fid=23)
+--- موضوع: تصاویر پترن گیری از سلاحهای ساچمه زنی (/showthread.php?tid=997)

RE: تصاویر پترن گیری از سلاحهای ساچمه زنی - hossinmahmodi.1376 - 2015-12-13 11:30 PM

دوستان اگه کسی دولول یلدیز شکاری داره پترن میگره ممنون میشم

hossin

RE: تصاویر پترن گیری از سلاحهای ساچمه زنی - ataei - 2015-12-20 08:35 AM

باسلام خدمت تمامی دوستان

من تصاویر پت ن گیری را نمیتونم ببینم لطفا راهنمایی کنید

RE: تصاویر پترن گیری از سلاحهای ساچمه زنی - yahyarav - 2015-12-20 10:24 AM

سلام جناب عطاییKhansariha (8)
تصاویرپترنهای گرفته شده دراغلب صفحات وپستهاوجودداره،نمونش صفحه دوم پست شماره سیزده شماباگوشی واردمیشی؟؟یارایانه؟؟؟؟Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: تصاویر پترن گیری از سلاحهای ساچمه زنی - hosseinebadian - 2015-12-20 06:00 PM

این اسلحه من 2لول سردار
فشنگ 5عقاب فابریک
[تصویر: DSC-0072.jpg]
فشنگ 5 عقاب دستکاری شده(وزن ساچمه کم شد )
[تصویر: DSC-0073.jpg]

فاصله 36 متر

RE: تصاویر پترن گیری از سلاحهای ساچمه زنی - yahyarav - 2015-12-20 06:07 PM

سلام جناب حسین عبادیانKhansariha (8)
خسته نباشیدKhansariha (8)
میشه بفرماییدشلیک هاراباکدام لول انجام دادین؟؟؟وهرسیبل مربوط به کدام لوله؟؟؟
باتشکرKhansariha (8)

RE: تصاویر پترن گیری از سلاحهای ساچمه زنی - hosseinebadian - 2015-12-20 06:32 PM

متشکر
اولی لول پایین

دومی لول بالا

هر دوتا چوک فول

ولی چوک لول بالا جنس بهتری هست فکر میکنم

یه پترن با ساچمه 4 عقاب گرفتم که اینجوریه
[تصویر: 111121.jpg]
[تصویر: 123232.jpg]
اولی لول پایین دومی لول بالا

هر دوتا فشنگ 4 عقابی که وزن ساچمه کم شده چون فابیرک خیلی بد میزنه

RE: تصاویر پترن گیری از سلاحهای ساچمه زنی - karbakhsh - 2015-12-21 01:05 AM

زحمت کشیدین و ممنون. اگر یه دایره کامل میکشیدین و تصویر کاملتری میدادین بهتر بود. شرایط شلیک مثل باد و نوع تکیه گاه و حالت تیراندازی میفرمودین نتیجه بهتر در میومد ولی زحمت شما قابل تحسینه. Khansariha (8)
عقاب فابریکم طبق معمول و عادتش ته کشیده

RE: تصاویر پترن گیری از سلاحهای ساچمه زنی - hosseinebadian - 2015-12-21 05:39 PM

سلام

عرض به خدمتتون که من ایستاده بدون ساپورت زدم هم باد و بارون در جریان بود ولی زیاد شدید نبود بابت دایره شرمنده این با
زغال کشیدم زیاد رسم خطش خوب نیست
بیشتر قصد من این بود که ببینم با فشنگ دستکاری شده عقاب پترن بهتر و یک دست تر میگیرم یا با فشنگ فابریک که دیدم ظاهران همه فشنگا باید یکی یکی باز کنم این طور که نشون میده فشنگ 4 از 5 رفتار بهتر داشت این پترن به درد سایت نمیخوره ایشال یه پترن استاندارد بگیرم تو سایت بزارم
با سپاس

تصاویر پترن گیری از سلاحهای ساچمه زنی - hossinmahmodi.1376 - 2016-01-31 11:30 PM

سلام بچه ها من تفنگ نخجیر تک لول نیم تسمه ساخت سال ۹۲دادم صنایع دفاع ساصد به خاطر اینکه پایین میزد یا به اصطلاح ته میکشید و اونها هم نصف تسمه جلویی رو با سوهان تراشیدند و یه پترن دادند که با نمره ۴/۵ گرفتند که نمیدونم کجا رو هدف گرفتن و تیراندازی رو مطلوب اعلام کردن چون هنوز هم بعد ۲۰متر پایین زدن داره [تصویر: 39238d0e1b386612f76c53b24b4578a1.jpg]

hossin

RE: تصاویر پترن گیری از سلاحهای ساچمه زنی - karbakhsh - 2016-02-01 12:18 AM

ی پترن بگیر و عکسش با عکس پترن قبلی کنار هم بزار و ببین چی میشه. دوستان قبل رفتن تفنگ به تعمیر حتما از پترن و خود تفنگ عکس بگیرین تا بشه کاملا مقایسه کرد. سابیدن روی تسمه کار چندان عجیبی نیست.
الان اگر دیدین بهتر شده شاید با دستکاری زاویه پاشنه قنداق بشه بازم بالا اوردش و همچنین مگسک کوچیکتر. بازم نظر اساتید شرطه.