شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تصاویر پترن گیری از سلاحهای ساچمه زنی - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: جاذبه های طبیعی،حیات وحش و شکار (/forumdisplay.php?fid=21)
+--- انجمن: تصاویر شکار و تیراندازی (/forumdisplay.php?fid=23)
+--- موضوع: تصاویر پترن گیری از سلاحهای ساچمه زنی (/showthread.php?tid=997)

RE: تصاویر پترن گیری از سلاحهای ساچمه زنی - yahyarav - 2015-12-06 03:16 PM

سلام مجددآقاسیناKhansariha (8)
به نظرمن پترن لول بالا ولول پایین باتوجه به نوع چوک وفاصله{35متر}،خیلی خوب بوده به ،اگه به درصدحساب کنیم،میشه بالای 55درصدکه خوبه،درموردشلیک از25متری باتوجه به چوک نیم ومسافت25متری بنظرم بدنبوده است،البته تنهاباگرفتن یکبارپترن نمیشه قطعی گفت،اکه واستون امکان داره درآینده،باچوک های مختلف وساچمه های مختلف{هم مارک وهم شماره ساچمه مختلف}اونم چندشلیک،یه پترن بگیرید،مطمئنا،قلق دستتون میادکه تفنگ شما،باکدام چوک کدام فشنگ رابهترمیزند،وکدام پترن بهتری دارد.
این نظرمن بود،قطعااساتیدبهترنظرمیدنKhansariha (8)
یاحق

RE: تصاویر پترن گیری از سلاحهای ساچمه زنی - Shatur - 2015-12-06 04:04 PM

با سلام خدمت دوستان همچنین اقا سینا که زحمت کشیدن بابت پترن. دوستان اگر دقت کنید پترن سینا هم مثل پترن که من گرفتم لول بالا با اینکه چوک تنگ تر بوده ولی پترن باز تری داده.با اینکه فشنگشونم استرلینگ بوده.

فرستاده شده از GT-I9192ِ من با Tapatalk

RE: تصاویر پترن گیری از سلاحهای ساچمه زنی - sinaahoora - 2015-12-06 05:08 PM

دقیقا دوست عزیز منم این و حس کردم حتی چوک شماره ۶من که باید از بقیه چوکها گشادتر باشه بر عکس حتی از چوک ۴ تنگ تر هست به نظر من نمیشه رو این چوکهای ۶تایی بازار حساب کرد و باید دقیقا چوک اکار با جعبه ای که تو خود سایت اکار هست و از جای مطمعن خرید چوک ۳ لول پایین فابریک بود که جمع تر از فول زده

RE: تصاویر پترن گیری از سلاحهای ساچمه زنی - Shatur - 2015-12-06 05:41 PM

(2015-12-06 05:08 PM)sinaahoora نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دقیقا دوست عزیز منم این و حس کردم حتی چوک شماره ۶من که باید از بقیه چوکها گشادتر باشه بر عکس حتی از چوک ۴ تنگ تر هست به نظر من نمیشه رو این چوکهای ۶تایی بازار حساب کرد و باید دقیقا چوک اکار با جعبه ای که تو خود سایت اکار هست و از جای مطمعن خرید چوک ۳ لول پایین فابریک بود که جمع تر از فول زده
کاش شما از چوکهای فابریک واسه پترن گیری استفاده میکردید و در فاصله 36 متر. چوک سه خط لول پایین و دو خط لول بالا

عذر میخوام مثل اینکه همین کارو کردید .به هر حال من احساس میکنم چوک دو خط با لول بالا پترن بازتری داده .

RE: تصاویر پترن گیری از سلاحهای ساچمه زنی - sinaahoora - 2015-12-06 06:30 PM

نه اقا لوله بالا با چوک فول ۱خط بود ولی در اولین فرصت با چوک ۳ و۲ خط فابریک خودش میگیرم من خودم شخصا دوست دارم تو این فاصله پترن باز تر باشه چون خودم نهایتا تا ۴۰ ۴۵ متر شکار میکنم
اصلا این چوکا هر کدوم یه هوا میزنه

RE: تصاویر پترن گیری از سلاحهای ساچمه زنی - asman - 2015-12-06 07:00 PM

(2015-12-06 01:31 PM)yahyarav نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام مجددKhansariha (8)
تشکربابت قراردادن عکسهاKhansariha (8)
ای کاش به هرسیبل{مقوا}چندشلیک میکردیدKhansariha (8)

یحیی جان به هر سیبل ( مقوا )نباید بیشتر از یک شلیک کرد چون دیگه نمیشه رفتار چوکها ولولها وفشنگارو انالیز کرد وبه نتیجه ای رسید تا اگر مشکلی در یکی ازموارد مذکور مشاهده بشه درصدد برطرف کردنش برامد
اگه به یه سیبل چند شلیک صورت بدید سیبل میشه جگر زلیخا خخخخخخخخخخخخخخخ

RE: تصاویر پترن گیری از سلاحهای ساچمه زنی - AmericanSniper - 2015-12-06 10:10 PM

با عرض سلام به دوستان محترم انجمن میخواستم بدونم یه سلاح بین قیمت های بین ۷تا۸تومن چه چیزی به درد بخور هستش؟؟؟؟Khansariha (8)

RE: تصاویر پترن گیری از سلاحهای ساچمه زنی - yahyarav - 2015-12-06 10:14 PM

سلام
به لینک زیرمراجعه کنید
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: تصاویر پترن گیری از سلاحهای ساچمه زنی - sinaahoora - 2015-12-06 10:17 PM

آکار و ییلدیز اگه خوب بگردی شاید هوگلو بتونی پیدا کنی در ضمن هوگلو یکی از برندهای خیلی خوب ترکیه است

RE: تصاویر پترن گیری از سلاحهای ساچمه زنی - asman - 2015-12-06 10:18 PM

اما این کار زمان بره وباید اثابت های قبل رو مشخص کرد تا با اثابت بعدی قاطی نشه
هزینه یک برگه 100*80 سانت فکر کنم 1500 تومن باشه