شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تک لول امریکایی - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي تك لول (/forumdisplay.php?fid=50)
+--- موضوع: تک لول امریکایی (/showthread.php?tid=995)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17

RE: تک لول امریکایی - mehdihadi - 2013-09-01 11:10 AM

سلام داداش کسی نیست جواب ما رو بده عکس هم که گذاشتیم بعضی از پوکه ها داخل لول گیر می کنه وخارج نمی شه؟

RE: تک لول امریکایی - royal - 2013-09-01 11:32 AM

دوست عزیز شما از چه فشنگ هایی استفاده میکنید دست پر یا کارخونه ای ؟؟؟؟ ایرانی یا خارجی ؟؟؟

RE: تک لول امریکایی - bycal - 2013-09-01 11:49 AM

(2013-08-30 10:30 AM)mehdihadi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام حقیقتش من این تفنگ وینچستر رو 1ماه پیش خریدم دیروز هم از اسلحه مهمات تحویلش گرفتم تفنگ اولم وبدون جواز رفتم بیابون شلیک کردم پیش طرفی که خریدم 10تا فشنگ بهم داد که بعضی ازفشنگ ها راحت داخل لول تفنگ میره ومشکلی نداره اما بعضی هاش باید با زور وفشار بزاریش داخل لول برای شلیک جریان اینا چه جوری ؟ حالا به نظر شما اون چند تافشنگی هم که با فشار وارد لول میشه رو بندازم دور وازشون استفاده نکنم؟
سلام دوست عزیز
همون فشنگی که برای سلاح شما به زور جا میره رو داخل یه تفنگ دیگه امتحان کنید اگه مشکلی نداشت که عیب از خزانه شماست ضمن اینکه با فشنگ هایی که اون شخص داده فقط امتحان نکنید خودتون هم چند تا فشنگ ازجایی بگیرین امتحان کنین ضمنا بعد از شلیک فشنگ خوب اگه برای خارج شدن مشکل داشت که دیگه به سلاح خودتون رسیدگی کنید که حتما دارای عیب هست

RE: تک لول امریکایی - mehdihadi - 2013-09-01 12:10 PM

سلام چشم نه خودم 10تا فشنگ آزاد گرفتم تیر کردم مشکلی نداشت حالا رفتم نگاه فشنگ های طرف کردم دیدم روش به صورت کم رنگ نوشته 2004 فکر کنم پیرمرد 10سالی می شه باش تیر نکرده باشه تفنگ عالی است به علت سبکیش حدود2.50کیلو لگدش یکم زیاد شایدم من هنوز باتفنگی شلیک نکردم ولگد تفنگ های دیگه رو نمی دونم تفنگ نقطه زنی یعنی هر جا گرفتی دقیقا همون جا رو می زنه من که راضیم هرکسی هم مدل استیونس یا وینچستر آمریکا گیرش اومد بگیر که خیلی تفنگ خوبی.باتشکر از همه کسانی که بهم جواب دادن/

RE: تک لول امریکایی - amin.faraji - 2013-09-01 07:09 PM

خوشحالم که مشکلتون حل شدKhansariha (8) الان تازه عکسای که فرستادینو دیدم. مشکل خارج نشدن فشنگ بعد شلیک 2دلیل میتونه داشته باشه یکی اینکه پوکه کشت فنرش ضعیف شده باشه که میتونی فنرو عوض کنین یا با کمی گیرس روانش کنین. دلیل دومم فشنگ نامرغوب هستش که بعد شلیک بسیار برنجیش حجمش زیاد میشه که این باعث گیر کردن فشنگ میشه که پوکه کشم نمیتونه کاری انجام بده در این صورت. موفق باشید

RE: تک لول امریکایی - mehdihadi - 2013-09-01 08:45 PM

سلام ممنون موفق وسربلند باشید

RE: تک لول امریکایی - mehdihadi - 2013-09-03 03:00 PM

سلام اینم چندتا عکس دیگه از تفنگ وینچستر مدل 37 فکرکنم کالیبر این16باشه چون رولولش نوشته16gaاما رو لوله تفنگ خودم نوشته12ga؟
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: تک لول امریکایی - mehdirkh - 2013-09-04 06:53 PM

درسته دوست من گیج یا همون کالیبر ۱۶ فشنگ این کالیبر کم گیر میاد جسارتا تفنگ سبک و زنونه ایه تو کشورای اروپایی وامریکا این کالیبر بیشتر برای خانماو بچه هاست

RE: تک لول امریکایی - rezajf - 2013-09-04 07:41 PM

آقا مهدي گيج 16 نسبت به 12 يك كمي كوچكه و اون كاليبر 410 و 28 است كه زنونه يا مخصوص نوجوانان (youth) گفته ميشه

RE: تک لول امریکایی - mehdirkh - 2013-09-04 08:11 PM

حرفت درسته رضا جون البته اونقدام اختلافشون کم نیست همونم میتونه خیلی موثر باشه ولی کلا ما یه چیزی میخوایم مثله توپ باشه یه کیلو ساچمه پرت کنه فشنگ ۱۶ من خیلی کم دیدم انگشت شمار اونم ترک بودن