شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تک لول امریکایی - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي تك لول (/forumdisplay.php?fid=50)
+--- موضوع: تک لول امریکایی (/showthread.php?tid=995)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17

RE: تک لول امریکایی - mehdirkh - 2013-06-07 07:49 PM

سلام دوستان من چند وقته دنبال یه تکلول خوب میگردم چند تایی رو هم دیدم ولی نوشته های حک شده روی کوپ همشون ساییده شده بود قیافشونم چنگی به دل نمیزد در واقع خیلی داغون بود حالا نمیدونم عمرشون اینقد زیاده که فولادش ساییده شده یاشاید خواستن برقشون بندازن سمباده زدن خلاصه تا حالا تک امریکایی‏(استیونس‏)‏ سالم ندیدم اگه کسی داره لطف کنه چند تا عکس از کوپشو واسمون بذاره

RE: تک لول امریکایی - saiyadih - 2013-06-09 01:34 PM

اینم عکس تک لول وینچستر و نخجیر1

اولی از سمت راست تک وینچستر آمریکا و دومی نخجیر یکه

RE: تک لول امریکایی - titan - 2013-08-07 03:29 PM

سلام دوستان من پدر بزرگم یه تکلول استیونس 6خط داره.
عجیب ترین چیزش به نظرم سبکی بیش از حد اونه واقا خوش دسته خیلی تمیز هم هست همچنین فول چوکKhansariha (214)باهاش همه چیز خورد کردیم از موزائیک گرفته تا شاخه ی درخت نخل و... چند روز دیگه میرم باغ باهاش تیر میزنم اگه تونستم عکسی چیزی میگیرم.

RE: تک لول امریکایی - mehdihadi - 2013-08-29 09:06 PM

خیلی خوب...
افرین...http://www.tirandazan.com/forum/images/smilies/khansariha%20(256).gif
سلام.من یه تفنگ وینچستر مدل37 دارم وقتی شلیک میکنم و میخوام تفنگ رو باز کنم تا پوکه خارج بشه،پوکه تو لول سلاح گیر میکنه و بیرون نمی یاد.لطفا راهنماییم کنید.در ضمن پوکه هم کارخونه ای و سال تولیدش91است.

RE: تک لول امریکایی - rezajf - 2013-08-30 09:19 AM

آقا مهدي براي امتحان از فشنگ هاي با برنجي بلند و ترجيحا سبك مانند فشنگ هاي RC4 و يا استرلينگ تراپ استفاده كنيد احتمالا باد كردن پوكه باعث گير آن مي شود
خزانه لول رو خوب تميز كنيد و از فرچه سيمي تنظيف استفاده كنيد همچنين ميله متصل به ناخن فشنگ كش رو بررسي و روغن كاري كنيد ان شاءالله درست ميشه

RE: تک لول امریکایی - mehdihadi - 2013-08-30 10:30 AM

سلام حقیقتش من این تفنگ وینچستر رو 1ماه پیش خریدم دیروز هم از اسلحه مهمات تحویلش گرفتم تفنگ اولم وبدون جواز رفتم بیابون شلیک کردم پیش طرفی که خریدم 10تا فشنگ بهم داد که بعضی ازفشنگ ها راحت داخل لول تفنگ میره ومشکلی نداره اما بعضی هاش باید با زور وفشار بزاریش داخل لول برای شلیک جریان اینا چه جوری ؟ حالا به نظر شما اون چند تافشنگی هم که با فشار وارد لول میشه رو بندازم دور وازشون استفاده نکنم؟

RE: تک لول امریکایی - amin.faraji - 2013-08-30 11:03 AM

عکس از خزانه تفنگ بزارید بهتر میشه نظر داد دوست عزیز

RE: تک لول امریکایی - rezajf - 2013-08-30 10:27 PM

يه نكته خدمت آقا مهدي:
مواظب فشنگ هاي دست پر باشيد احتمالا قسمت برنجي پوكه اون ها بادگيري نشده باشه

RE: تک لول امریکایی - mehdihadi - 2013-08-31 03:13 PM

[تصویر: -0027]

RE: تک لول امریکایی - mehdihadi - 2013-08-31 08:42 PM

اینم چند تا عکس از تفنگ و خزانش:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.