شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تک لول امریکایی - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي تك لول (/forumdisplay.php?fid=50)
+--- موضوع: تک لول امریکایی (/showthread.php?tid=995)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17

RE: تک لول امریکایی - radreza - 2012-09-18 08:13 AM

هادی جان جواب منو ندادی من 15 شهریور اسلحه مو تحویل گرفتم توی جواز موقت سه ماهه نوشته ساخت اسپانیا حتی کارشناس سلاح زیر made in U.S.A رو با خودکار خط کشیده بود.

RE: تک لول امریکایی - Mohammad_Ghorbani36 - 2012-10-08 06:24 PM

دوستان این سلاح الان تو بازار هست؟
با چه قیمتی؟

RE: تک لول امریکایی - remele - 2012-12-15 11:39 PM

سلام دوست عزيز...
بله در بازار موجود است... معمولا بدليل آلياژ مناسب بعضا خوب مانده اند...
قيمت هم با گراني هاي اخير مقداري بيشتر شده است...
بيش از 4 ميليون!!!

RE: تک لول امریکایی - diamond - 2013-01-29 09:57 PM

سلام به همه دوستان
از دوستان عزیز کسی با تکلول وینچستر آشنایی داره؟
این اسلحه چند می ارزه؟

RE: تک لول امریکایی - demure - 2013-02-06 08:19 PM

(2012-08-08 06:43 PM)maxus نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با تشكر از دوستان عزيز به خاطر اطلاعاتتون.اين تفنگو من حدود 2 سال ميشه كه ميبرم كوه البته قبلا خانواده موافقت نمي كردنند نمي بردم ولي تو اين مدت تا حالا خيلي بهم حال داده كبك هاي زيادي زدم البته با توجه به ناشي بودنم تو اهداف پروازي هم بشقاب زياد تركوندم و با چارپاره زياد سيبل زدم ولي به گرازي چيزي شليك نكردم و فقط با ساچمه هاي مهام بوده و روباه و تو فاصله 40متري با ساچمه4 زدم يك متر هم تكون نخورده و سر جاش مونده زمين خلاصه اسلحه ديونه اي ولي جمع ميزنه و شانس برخورد ساچمه تو هوا كمتر از تفنگ هاي ترك هستش و اينو بگم تفنگ هاي ترك فقط واسه اهداف پروازي خوبن ولا غير و چون من عاشق شكار كبك و باز هم كبك ميخام اسلحه رو واگذار كنم.و چند تا عكس
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

قیمت چند؟ برام پیام کنید قیمت و مشخصات دقیق

RE: تک لول امریکایی - masoudsalamat - 2013-04-12 12:08 PM

با سلام به همه دوستان گرامی
از اساتیدی که با سلاح های تک لول امریکاییآشنایی دارند یک مشاوره میخواستم دیروز فردی راجع به یک تفنگ تک لول امریکایی با بنده صحبت میکرد متاسفانه نام کارخانه سازنده رو نمیدونست فقط میگفت که تک لول هست و علامت مشخصه اون اینه که مثل تفنگ دو عقاب ترک (هوگلو) زمانی که کمر سلاح رو برای فشنگ گذاری میشکنیم لوله تا نزدیک قنداق تا میشه از دوستان کسی در مورد این مدل تک امریکایی و یا کارخانه سازنده اون اطلاعی داره؟ از توجه همه عزیزان سپاسگزارم

RE: تک لول امریکایی - tirdad - 2013-04-12 04:13 PM

آفا مسعود بزرگوار سلام
جسارتا از آمریکایی بودن اون اسلحه مطمئن هستید؟ چون هر چه از این مدل تک لول که بهشون folding میگن تو ایران هست ساخت ترکیه و همون طور که خودتون اشاره فرمودین مارک هوگلو هست. غیر از اینها به تعداد بسیار کم مارک یلدیز و تفنگ های ایتالیایی (برتا و بردا) و اسپانیایی از این طرح تو ایران هست اما امریکایی تاشو که تو ایران موجود باشه؟؟؟؟ البته تنوع اسلحه حتی تو ایران هم خیلی زیاده و دوستان با تجربه و دنیا دیدهء انجمن اگه از این مورد اطلاع دارن دریغ نقرمایند.

شرمنده و ارادتمند.

RE: تک لول امریکایی - masoudsalamat - 2013-04-12 04:45 PM

راستش تیرداد خان من هم از امریکایی بودن این اسلحه مطمئن نیستم و بنده هم هرچه تاشو دیدم دو عقاب ترک بودن ولی اون بنده خدا ظاهرا از امریکایی بودنش اطمینان داشت و میگفت که روی اسلحه نوشته شده که ساخت امریکا هست حالا بازهم فردا به دیدنش میرم تا از صحت و سقم این مطلب بیشتر سر در بیارم گرچه این طرح با استانداردهای ساخت سلاح در امریکا کمی فاصله داره ولی خوب اگر امریکایی باشه در نوع خودش جالبه و جالبتر اینکه میگفت صاحب این سلاح قنداق و بچه قنداق رو با روغن ترانسهای برق(فکر میکنم روغن 10 یا 20 باید باشه) چرب میکنه!!! و بخاطر همین قنداق و بچه قنداق بسیار سالم و تمیزی داره!!

RE: تک لول امریکایی - radreza - 2013-04-18 02:58 PM

مسعود جان به احتمال قوی سلاح مورد نظر ترکه من چند تا از این مدلها توی طرح جواز پارسال دیدم از جمله سلاح Birsunترکی که روی اون madi in usa حک شده بود و بیرسان بدون اون نوشته هم دیدمKhansariha (8)

RE: تک لول امریکایی - masoudsalamat - 2013-04-18 09:06 PM

ممنون دوست عزیز , احتمالا باید همین باشهKhansariha (8)