شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تک لول امریکایی - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي تك لول (/forumdisplay.php?fid=50)
+--- موضوع: تک لول امریکایی (/showthread.php?tid=995)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17

RE: تک لول امریکایی - 300WSM - 2012-05-05 12:05 PM

تاجایی که بنده میدونم وروی سلاح هم نوشته تفنگ مدل استیونس وکارخونه ساوج هستش نه کارخونه استیونس!!!!!!,حرف نداره مبارک باشه داداش.Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: تک لول امریکایی - majid59 - 2012-05-05 12:06 PM

همین تفنگ 15 ساله الان قیمتش چنده؟

RE: تک لول امریکایی - hunter extreme - 2012-05-05 04:12 PM

قابل شما رونداره بله درسته منظورم مدل استیونس ساخت کارخانه ساوج بسیار خوشدست وجمع زن از قیمتش اطلاعی ندارم ولی بون جواز 1500پیدامیشه

RE: تک لول امریکایی - majid1234 - 2012-05-05 05:19 PM

با مجوز سراغ دارم كه 2500 قيمت گذاشته

RE: تک لول امریکایی - HALFMAN2010 - 2012-05-12 10:59 PM

جالبه داییم یه تفنگ اسپانیایی داره با این مو نمیزنه
نوی این مدل گیر نمیاد؟خیلی تفنگ خوبیه
چند سال پیش یکی از فروشنده های فردوسی داشت البته نو نبود و میگفت 3
ما الان تفنگ ساچمه زنی زیاد داریم تو خانواده تک لول و دولول نخجیر
تک لول آمریکایی و اسپانیایی
دولول و پران ترک ولی هیچ کدوم اسپانیاییه نمیشه

RE: تک لول امریکایی - SHADMEHR - 2012-05-14 02:40 PM

دوستان سلام
خدمتتان عرض کنم تک لول استیونس بدلیل خط دار بودن داخل لوله آن نمی تواند اسلحه خوبی باشد من تا بحال سه تا تک لول استیونس دیدم و داخل لوله هر سه خط های محیطی زیادی داشت. تا قبل از آن فکر میکردم استیونس مارک خوبی است. خودتان لوله آن را با لوله تفنگ دیگری مثل برتا ایتالیا مقایسه کنید و تفاوت آن را مشاهده کنید.Khansariha (8)

RE: تک لول امریکایی - hunter extreme - 2012-05-14 07:11 PM

دوست عزیز باید خدمت عرض کنم که تفنگ برای بیش 20 سال پیش میباشد وبنده سالها بااین سلاح فشنگهای پرقدرت رمینگتون و مگنوم چهار پاره وهمینطور تک گلوله خدامیداند چند هزارتاشلیک کردم واین تفنگ اخ هم نگفته و بارها ازدست خودم وددوستان در کوه صحرا به مین خورده وزیاد ضربه دیده ولی هنوز مشکلی نداره مطمئنم که هر تفنگی جز امریکای بود تا حالا جسدشم نبود برتارا نمیشه با تفنگ امریکای از لحاظ استحکام وکیفیت ساخت مقایسه کرد چون تفنگ های امریکای ساچمه وگلوله زنی از سایر برند ها سرتر هستندوامتحان خودشونو پس دادKhansariha (214).

RE: تک لول امریکایی - cordoba - 2012-05-14 07:41 PM

(2012-05-14 07:11 PM)hunter extreme نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
برتارا نمیشه با تفنگ امریکای از لحاظ استحکام وکیفیت ساخت مقایسه کرد چون تفنگ های امریکای ساچمه وگلوله زنی از سایر برند ها سرتر هستندوامتحان خودشونو پس دادKhansariha (214).

اصلا موافق نیستم !

همین برتایی که عکسش رو تو تاپیک تصاویر شکار گذاشتم ، 90 درصد شلیک هاش چهارپاره بوده و بیش از 20 سال سن داره ! تا حالا هم فقط یک بار سوزنش شکسته که اونم اشتباه مطلق انسانی بوده ...

برتا باید با وینچسر مقایسه بشه نه کمتر ! حتی نیرو های مسلح آمریکا از محصولات برتا استفاده وسیعی دارن .

خلاصه خیلی کم لطفیه که برتا رو از مدل های آمریکایی پایین تر جلوه بدید .Khansariha (8)

RE: تک لول امریکایی - royal - 2012-05-14 07:46 PM

دوستان از مقایسه برند ها چیزی گیرتون نمیاد هر کدوم برتری و ضعفی دارن و هم محصولات المانی و هم امریکایی و بلژیکی و ایتالیا و اسپانی تفنگ هایی خیلی خوبی دارن Khansariha (214)

RE: تک لول امریکایی - hunter extreme - 2012-05-14 08:02 PM

ساچمه زنی بایکال روسی برتا ایتالیا .بلیژیکی اسپانیای کیفیت بالای دارند ولی بنده به شخصه سگ جون تراز امریکایی وتک لول بایکال ندیدم