شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تک لول امریکایی - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي تك لول (/forumdisplay.php?fid=50)
+--- موضوع: تک لول امریکایی (/showthread.php?tid=995)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17

RE: تک لول امریکایی - radreza - 2013-09-15 04:28 PM

جناب فرجی دوست عزیز استاد گرامی
هدف از این بحثها روشن شدن موضوع و افزایش اگاهی عمومیه و گرنه نه شما فروشنده ای و نه من خریدار .ما حتی همدیگرو نمیشناسیم پس لطفا ناراحت نشو
اولا این حکاکی ها هیچ قدمتی رو نشون نمیده بجز اینکه با دست و بی دقت حکاکی شده شما اگر به شکل و چینش حروف دقت کنی متوجه عرض بنده خواهی شد
ثانیا کی گفته لول 81 سانتی توی تولیدات ترک وجود نداره اکثر تولیدات قدیمی تک لول شرکت هوگلو یا همون دو عقاب معروف 81 سانتیه و من از شرکتهای دیگر ترکی هم این طول لوله رو دیدم
ثالثا شما قرار شد عکس کارت رو قرار بدی هر چند اون هم دلیل محکمی نیست ولی معمولا کارشناس اسلحه و مهمات ارتش خیلی خیلی از من و شما خبره تره
در پایان نوشته های روی کپ اسلحه خودم رو میگذارم که مال 45 سال پیشه لطفا به نحوه حک حروف دقت کن و با سلاح خودت مقایسه کن اگه عکس زیر لول رو بزارم برات از بس ارم و علائم داره تعجب میکنی. با این وجود کارشناس ارتش روی MADE IN U.S.A سلاح من خط کشیده بود و توی جواز خورده ساخت اسپانیا
[img]دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[/img]

RE: تک لول امریکایی - radreza - 2013-09-15 05:21 PM

دوست گرامی من عازم بوشهرم و تا پایان این ماه ممکنه نتونم بیام سایت مگر با اینترنت سیم کارت و من هم ادامه بحث رو به اساتید بزرگوار و مطلع واگذار میکنم و دیگه الکی سر خالی نمیکنم Khansariha (367)
من هنوز هم سر حرفم هستم که سلاح شما ترکه و این دلیل نمیشه که بد باشه شما اون شاهین یا عقاب و این نحوه حروف چینی کنده کاری رو روی هر محصول امریکایی دیدی (چه قدیمی و چه جدید)من توی همین سایت عذر خواهی میکنم
انشااله سلاح شما امریکایی یا هر جایی که باشه برات خیر و شگون داشته باشه و دست خالی از شکارگاه بر نگردی
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
دوستان لطفا وارد حریم خصوصی افراد نشید.
با تشکر

RE: تک لول امریکایی - mehdihadi - 2013-09-15 05:36 PM

(2013-09-15 04:28 PM)radreza نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
جناب فرجی دوست عزیز استاد گرامی
هدف از این بحثها روشن شدن موضوع و افزایش اگاهی عمومیه و گرنه نه شما فروشنده ای و نه من خریدار .ما حتی همدیگرو نمیشناسیم پس لطفا ناراحت نشو
اولا این حکاکی ها هیچ قدمتی رو نشون نمیده بجز اینکه با دست و بی دقت حکاکی شده شما اگر به شکل و چینش حروف دقت کنی متوجه عرض بنده خواهی شد
ثانیا کی گفته لول 81 سانتی توی تولیدات ترک وجود نداره اکثر تولیدات قدیمی تک لول شرکت هوگلو یا همون دو عقاب معروف 81 سانتیه و من از شرکتهای دیگر ترکی هم این طول لوله رو دیدم
ثالثا شما قرار شد عکس کارت رو قرار بدی هر چند اون هم دلیل محکمی نیست ولی معمولا کارشناس اسلحه و مهمات ارتش خیلی خیلی از من و شما خبره تره
در پایان نوشته های روی کپ اسلحه خودم رو میگذارم که مال 45 سال پیشه لطفا به نحوه حک حروف دقت کن و با سلاح خودت مقایسه کن اگه عکس زیر لول رو بزارم برات از بس ارم و علائم داره تعجب میکنی. با این وجود کارشناس ارتش روی MADE IN U.S.A سلاح من خط کشیده بود و توی جواز خورده ساخت اسپانیا
[img]دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[/img]

سلام داداش این حرف س فارسی که روی تفنگ شما حک شده معنیش چیه آخه منم یه وینچستر دارم تو جواز هم آمریکا خورده اما یه س فارسی دقیق مثل مال شما روش حک شده .Khansariha (48)

RE: تک لول امریکایی - radreza - 2013-09-15 05:48 PM

سلام دوست گرامی
این سو اون دو تا شمشیر ضربدری مربوط به آرم و سنبه اسلحه و مهمات ارتش میباشد و تمام سلاح هایی که توسط ارتش جواز دار شده این علائم رو داره حالا نمیدونم س اول کلمه سلاح یا سازمانی یا سنبه و یا چیز دیگریه
سلاحهایی که توسط سپاه جواز شده بجای اون دو تا شمشیر تصویر یه کلاشه
موفق و موید باشیدKhansariha (8)

RE: تک لول امریکایی - rezajf - 2013-09-16 12:45 AM

عزيزان چند نكته عرض مي كنم كه شايد مربوط به اين تاپيك نباشه ولي مربوط به اين چند پست اخير هست:
نكته اول:كشور و حتي شركت سازنده و بالاتر از آن مدل سلاح ملاكي براي شكار و تيراندازي موفق نيست.
نكته دوم:هيچ يك از ما سازنده سلاح و يا مليت سازنده سلاح مورد بحث را نداريم.
نكته سوم: سلاح هاي تك لول چخماقي آمريكايي بين 150 تا 200 دلار قيمت دارند و سلاح هاي ترك در آمريكا و كانادا مانند ييلديز و آكار از 350 دلار به بالا هستند و تك لول هاي چخماقي در تركيه بين 150 الي 250 لير قيمت دارند و دولول ها از مدل هايي مانند چيفسان و كرال كه 400 لير تا ييلديز 2500 لير قيمت دارند بنا براين در خود آمريكا هم مارك هايي از تركيه هستند كه از برخي مارك هاي آمريكايي گران ترند و حتي در تركيه مارك هايي مانند آكوس از بعضي مدل هاي امريكايي و روسي گران ترند. بنابراين بحث و تعصب بر سر آمريكايي و يا ترك بودن سلاح موضوع تاپيك را از محور اصلي كه نقد و بررسي تك لول هاي امريكايي به خصوص مدل هاي موجود در ايران را منحرف مي كند.

RE: تک لول امریکایی - mehdihadi - 2013-10-02 08:56 PM

سلام دوستان چند وقت پیش تفنگم رو باز کردم برای زاج کاری وتمییز کردن که چند تا عکس میزارم اینم عکس سیستم ماشه وینچستر37 البته این عکس مال سریع اول زاج کاری.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: تک لول امریکایی - KRALMAGNUM - 2013-10-04 11:42 PM

سلام داداش این حرف س فارسی که روی تفنگ شما حک شده معنیش چیه آخه منم یه وینچستر دارم تو جواز هم آمریکا خورده اما یه س فارسی دقیق مثل مال شما روش حک شده .Khansariha (48)
[/quote]

دوست عزیز منظور از س رویه اسلحه اینه که این اسلحه اول سپاه جوازش کرده بعد ارتش

RE: تک لول امریکایی - rezajf - 2013-10-05 12:16 AM

من يه دونه لانبر 2099 از فدراسيون به صورت آكبند خريدم و بردمش اسلحه مهمات ارتش كه آرم و سنبه بخوره و حرف س و دو شمشير روي اون نقش بست
همچنين يه دونه هوگلو 901 تحويل ارتش داديم براي جواز كه همونجا خرف س (سلاح) روي اون ضرب شد
ولي در اين مراحل اصلا به سپاه پاسداران انقلاب اسلامي مراجعه نشد
شايد اخيرا روال صدور جواز عوض شده و س به معني سپاه مي باشد
نمي دانم چه لزومي دارد كه سلاحي را كه سپاه جواز داده دوباره ارتش هم بخواد يه جواز ديگه براش صادر كنه؟

RE: تک لول امریکایی - RAK - 2013-10-05 12:25 AM

(2013-10-04 11:42 PM)KRALMAGNUM نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دوست عزیز منظور از س رویه اسلحه اینه که این اسلحه اول سپاه جوازش کرده بعد ارتش
[/quote]

با سلام قبلا هم این بحث پیش اومد ولی باز دو باره توضیح میدم با اجازه اساتید. هر اسلحه درای مجوز که در سازمان اسلحه مهمات ثبت شده این حرف س روی اون سمبه شده و به معنی سازمانی هستش در ارتش همراه با دو شمشیر به صورت ضرب در و در سپاه همراه تصویر یک کلاش قنداق دار که مشخص میکنه که اسلحه را ارتش مجوز داده یا مجوزش برای سپاه.

RE: تک لول امریکایی - royal - 2013-10-05 12:29 AM

دوستان ارم سپاه یه تفنگ مثل کلاشینکف روی اسلحه حک میکنن
پست ها همزمان شد