شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
نکاتی برای خرید سلاح دست دوم - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: فروشگاه سایت (/forumdisplay.php?fid=27)
+--- انجمن: خرید و فروش کالاهای دست دوم (/forumdisplay.php?fid=28)
+--- موضوع: نکاتی برای خرید سلاح دست دوم (/showthread.php?tid=992)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8

RE: نکاتی برای خرید سلاح دست دوم - ALIANA-54-T06 - 2014-09-03 07:54 AM

دوست من پست شما را ویرایش کردم چون اثر تبلیغ و فروش هنوز وجود داشت
دوستان چنانچه تخلفی را مشاهده کردند کافیه به مدیریت اون پست را گزارش کنند تا بتوان بهش رسیدگی کرد . این بهتر از تذکر دوستان به نقل قول و تکرار پستها میباشد. ممنون Khansariha (8)

RE: نکاتی برای خرید سلاح دست دوم - farsomid - 2014-10-30 01:58 PM

سلام دوستانم میخوام ی 52 در حد نو بخرم کالیبر 4.5 بیشتر دوستدارم. میخواستم بدونم به چی بیشتر دقت کنم؟

RE: نکاتی برای خرید سلاح دست دوم - flower - 2014-10-30 06:14 PM

(2014-10-30 01:58 PM)farsomid نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستانم میخوام ی 52 در حد نو بخرم کالیبر 4.5 بیشتر دوستدارم. میخواستم بدونم به چی بیشتر دقت کنم؟

واشر پیستون و واشر سه گل سالم باشن و فنر ضعیف نباشه و بعد از گروپگیری میتونید به تفنگ اطمینان کنید

RE: نکاتی برای خرید سلاح دست دوم - stalker - 2015-01-18 01:31 PM

دوستانی که میخوان بیرون از انجمن تفنگ بخرن مراقب باشید تا فریب بعضی ها رو نخورید که اینجا کاربر حرفه ای هستن حتمان حضوری خرید کنید و تست کنید تا مشکلی که برای من پیش اومد براتون پیش نیاد

RE: نکاتی برای خرید سلاح دست دوم - mmahdighomi - 2015-01-18 02:03 PM

(2015-01-18 01:31 PM)stalker نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستانی که میخوان بیرون از انجمن تفنگ بخرن مراقب باشید تا فریب بعضی ها رو نخورید که اینجا کاربر حرفه ای هستن حتمان حضوری خرید کنید و تست کنید تا مشکلی که برای من پیش اومد براتون پیش نیاد

سلام، دوست خوب من اگر مشكلي هست و مطمئن هستيد، شايد بهتر باشه در تاپيك معرفي بگيد تا ديگر دوستان هم مطلع بشن، البته اگر از راه گفتگو حل بشه بهتر هستش، چون شايد سوتفاهمي باشه

RE: نکاتی برای خرید سلاح دست دوم - کوهنورد - 2015-01-18 02:57 PM

(2015-01-18 01:31 PM)stalker نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام :
مختار جان شما از تفنگ قبلی عبرت نگرفتی باز هم از این کار های فضایی کردی ؟؟؟!!!!!؟؟؟
بگو ببینم ایندفعه چکار کردی که اینقدر شاکی هستی ؟ فقط اسم طرف رو نیار که خونه همسایه دیدم نوشته بودی
(آقا این خونه همسایه یا سایت همسایه هم عجب مصیبتی شده !!!!خخخخخخخخ 5-6 تا سایت با هم همسایه اند ، همه هم تو کار تیراندازی ، همه هم سایه سایت همسایه رو با تیر میزنند !!!!!خخخخخخخخ آقا شوخی کردم بخدا نزتید ..... نزنید بابا ای بابا مثل اینکه جدی شد .... فراررررررر)

RE: نکاتی برای خرید سلاح دست دوم - stalker - 2015-01-18 03:44 PM

اقا مهدی دوستان میدونن کی هست اومدنی بود تا الان جواب میداد
اقا کامران نمیدونم چرا اینطوری میشه
والا ایشون تو یه گروه لاین با یسری از بچه های تهرانم بود من ازش پرسیدم پی دو چطوره که شما دارید ایشون گفت من یدونه دارم تیون شده با حجم 50 سی سی 25 شات میده اونم از 27 تا 33 ژول ا
پست قبلی رو بی زحمت پاک کنید نت خوب کار نمیکنه
سلام اقا مهدی دوستان میدونن کی هست اومدنی بود تا الان جواب میداد
سلام اقا کامران نمیدونم چرا اینطوری میشه
والا ایشون تو یه گروه لاین با یسری از بچه های تهرانم بود من ازش پرسیدم پی دو چطوره که شما دارید ایشون گفت من یدونه دارم تیون شده با حجم 50 سی سی 25 شات میده اونم از 27 تا 33 ژول از 220 تا 100 بار
ولی تست کردیم هچین نبود 12 شات میداد و از 200 تا 100 هم 10 تا شات و ضانم خراب بود کرنو هم شد 25 ژول میانگین قدرت بود قرار بود پس بگیرن که زیر حرفش زد و دیگه جوابم نداد
تفنگم توسط 2 تا از همکاران سایت تست شد
من براساس اینکه کاربر حرفه ای هست اعتماد کردم خریدم ولی برعکس در اومد

RE: نکاتی برای خرید سلاح دست دوم - amiremadi - 2015-01-24 10:06 PM

در جواب کاربر stalker مواردی هست که چون توی چت باکس هم اسم منو اعلام کرده بودند که باید بگم
من چند روز لپ تاپم برای تعمیر گارانتی بود.
فقط میتونم بگم که عاقلان دانند و جواب ابلهان خاموشیست.
ایشون در یکی از گروههای لاین اومد یکسری چرت و پرت گفت که عکس مکالمات را و مدارک را توی لاین گذاشتم وکلیه دوستانی هم که در اون گروه عضو بودند در جریان کامل هستند.
وقتی که دستش رو شد (چون فکر نمیکرد مکالمات را داشته باشم) رفت و ادعاهای دیگه ای کرد و حتی حرف خودشم قبول نکرد
اکثریت دوستان در جریان قرار گرفتند و میدونند که مشکل از کی هست.
اون زمانیکه ایشون تفنگ را خرید ای تی 44 داشت 1800 خرید و فروش میشد.ای تی پی 2 را داشتند میدادن 1900 .
من با دوربین زوم ثابت گامو اصلی مارک طلایی . یک سایلنسر اوانیکسی بهش دادم 1350 چون اینقدر التماس کرد که دلم براش سوخت.به عبارتی با قیمت تفنگ زوراکی یک پی سی پی خرید.
من 48 ساعت مهلت تست دادم بهشون و مرتبا هم پیگیری میکردم.
ایشون 2 هفته تمام تفنگ دستش بود و بعد از گذشت 2 هفته که اونوقت ذکرعلی ای تی های ارزون آورد ،بهانه و ایرادهای این آدم نامحترم شروع شد.
قبلا هم از آقا مسیح یک ای تی 44 خرید و بعد از یکماه اون را هم متهم کرد به کلاه برداری و گفت تفنگ دست دوم داده و .... .
دیگه آقا مسیح که برای همه شناخته شده هستند و وقتی به انسان شریفی مثل مسیح عزیز تهمت میزنه دیگه خودتون تا تهش را بخونید.ایشون کلا از هرکسی جنسی میخره بعدا بهانه گیری میکنه که بتونه مبلغی را تلکه کنه.
من هم به همین دلیل که بچه ها گفتند مختار آدم درستی نیست از فروش منصرف شدم ولی اومد اینقدر التماس کرد و گفت که ما صحبت کردیم و من بخاطر حرف شما تفنگ خودمو فروختم و .... که باز هم بهش دادم با 48 ساعت مهلت تست.
اولش که اومد توی گروه و ادعا کرد که عمادی گفته 30 تا شات 30 ژولی میده اونم با مخزن 50 سی سی !!!!! و همچنین ادعا کرده بود که عمادی اصلا در مورد 220 بار هیچ صحبتی نکرده.
اینو دیگه بقال محل هم میدونه که خود ای تی 44 با 180 سی سی و لول بلند داره 30 تا شات 37ژولی میده.
اومدم عکس مکالمات را گذاشتم توی گروه و همه دیدند که این بابا چقدر راحت دروغ میگه.بهش گفته بودم که از 220 بار 20 تا شات میده.توی مدارک خودتون خواهید دید.
عکس مکالمات وعکس ادعای ایشون را میگذارم تا شماها آدمهای آشغال را بهتر بشناسید.
تازه وقتی دستش رو شد اومد گفت که عمادی فتوشاپ کرده که من هم موبایلمو بردم پیش یکی از بچه های شیراز که مورد اعتماد بود و ایشون با گوشی خودش از مکالماتمون در گوشی من عکس گرفت و تایید کرد که اصل هست.اصل پیامهای توی لاین را که نمیشه دستکاری کرد.حتی بهش گفتم به ناموست قسم بخور که این عکسها تقلبیه که دیگه خفه خون گرفت ولی ظاهرا الان اومده با کمال وقاحت ادعای اول خودشم عوض کرده.
........
دیگه هم هیچ جوابی به این ادم نمیدم چون حتی ارزش نداره که براش یک ثانیه از وقتمو هدر بدم.و فقط شکایت قانونی در انتظارشه.به هیچوجه دیگه جوابی نمیدم بجز تصویر ادعای ایشون و تصویر مکالمات قبل از خرید.
بیاد به ناموسش قسم بخوره که این کدام یک از این حرفهای من که الان نوشتم دروغه.
فردا عکس تمام مکالمات و عکس ادعای ایشون را میگذارم توی سایت .
خدارو شکر تمام دوستان منو میشناسند و نیازی به دوز و کلک ندارم و گدا گشنه نیستم که برای تلکه کردن 100 یا 200 تومن بیام با آبروی دیگران بازی کنم .
از همه هم عذرخواهی میکنم که طولانی شد ولی لازم بود که گفته بشه.

گذاشتمش توی لیست سیاه که دیگه حتی ارسالهاشم نبینم که بخوام وسوسه بشم که جواب بدم.
واگذارش کردم به خدایی که بهش اعتقاد دارم

RE: نکاتی برای خرید سلاح دست دوم - stalker - 2015-01-24 10:35 PM

بعد دو هفته؟اول که تست کردم قبول نکردی گفتی دروغ میگی پیش اقای حکمی بردم گفتی بازم چرت میگی دادم اقای ازادیان تست و کرنو کرد که دیگه اصلان جواب ندادی
بعدم من خودم اتی بولپاپ داشتم چه احتیاجی به اتی ذکر علی داشتم
تفنگی که به قول خودت تیون شده 25 شات میداد بعد رسید به 20 تا در صورتی که 12 شات میداد اونم با ضامن خراب که قرار بود هزینه شو بدی بعدم غیب شدی
تفنگت اصلان اون تعداد شات نمیده چندین نفر تست کردن بعد منو میگی دروغ گو
تفنگ الان دست یکی از کاربرهاست میتونید از وضعیت تفنگی که عمادی فرستاده بپرسید
اگه کار درست بودی فروشت مخفی نبود خواستم تو سایتم اعلام کنم نزاشتی اینجا میدونن کی مورد داره
درست حرف زدنو یاد بگیر
هر کی شک داره بره از اقای حکمی و ازادیان بپرسه تفنگی که تست کردن چند شات میداد

RE: نکاتی برای خرید سلاح دست دوم - ALIANA-54-T06 - 2015-01-25 01:07 PM

باز یک ماجرای دیگه ؟!!!!!!! Khansariha (214)
هرچند بعضی تجربیات و یا نحوه معامله خرید سلاح دسته دوم اینجا مورد تبادل و توصیه برای راهنمائی دگر دوستان دارد بیان میشود و همچنین دوستان با خواندن مطالب جدید چیزهای جدیدی را فرا میگیرند ولی یادمان باشه که این مورد اخیر و کشمکشی که اشاره شده در بیرون انجمن معامله شده و یک معامله بین طرفین بوده که بهتره با وساطت بعضی دوستان نزدیکتر و یا گفتگو در بیرون از انجمن حل و فصل شود
درضمن مطالب تند و با توهین منجر به تنش خواهد شد که مدیریت مجبور هست بعضی کلمات را ویرایش و یا حذف کند لطفا این بحث را نیز دوستان دیگر ادامه ندهند . ممنون میشویم