شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
نکاتی برای خرید سلاح دست دوم - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: فروشگاه سایت (/forumdisplay.php?fid=27)
+--- انجمن: خرید و فروش کالاهای دست دوم (/forumdisplay.php?fid=28)
+--- موضوع: نکاتی برای خرید سلاح دست دوم (/showthread.php?tid=992)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8

RE: نکاتی برای خرید سلاح دسته دوم - stalker - 2013-11-27 12:34 PM

تیر انداختم همون موقع مه خشابو مینداختم متوجه خش شدم ولی روز اول کلان یه خشاب دیشبم برای تست ماشه حدود 3 .4 تا پیش اقا مرتضی انداختم

RE: نکاتی برای خرید سلاح دسته دوم - khoramdin - 2013-11-27 01:06 PM

ازمدیران خواهش میکنم نام این تاپیک رو اصلاح کنند.به جای دست دوم نوشته شده: دسته دوم
باتشکر

RE: نکاتی برای خرید سلاح دسته دوم - Don Corleone - 2013-11-27 01:18 PM

عنوان تاپیک اصلاح شدKhansariha (8)

RE: نکاتی برای خرید سلاح دست دوم - stalker - 2013-12-08 06:02 PM

دوستان پستی که تو صفحه 4 گذاشتم نظرتون راجب به تفنگ چیه؟

RE: نکاتی برای خرید سلاح دست دوم - کوهنورد - 2013-12-09 01:16 AM

با سلام :
مختار جان بنظرم بهتر هست این مسئله رو با مدیران سایت در میون بذاری الحمد الله نیک مردی مثل علی اقا یا اقا سهیل که هر دو از مدیران سایت هستند و در تهران هم ساکن هستند میتونن براحتی به مسئله رسیدگی کنند .انشالله سوئ تفاهم ها رفع میشه و شما هم به حقت میرسی .من زیاد از بادی سر در نمیارم ولی اگر روی ابمیوه گیری و اطو هم خط و خش داشته باشه معلومه قبلا استفاده شده .در عکس خیلی واضح و اشکار معلوم نیست ولی اگر ببری پیش علی اقا با شناختی که از بادی داره با یه نگاه میفهمه انشالله مسئله هم دوستانه حل میشه .

RE: نکاتی برای خرید سلاح دست دوم - amirpalang - 2013-12-09 02:24 AM

باسلام خدمت همه دوستان من هم کلاه بزرگی رفت سرم یک برنو المانی به من دادندکه متاسفانه لول تفنگ ایراد داشت واصلا 20سانت اخرلول خان نداشت ووقتی برای تعویض لول مراجعه کردم باقیمت بالای 1200مواجه شدم ولی الان برای شکایت مراجعه کردم به امیدخدایه کارهایی هم انجام دادم ولی خیلی برای فروشنده متاسفم

RE: نکاتی برای خرید سلاح دست دوم - stalker - 2013-12-09 10:19 AM

اقا کامران با علی اقا صحبت شده و تفنگ رو هم اقا مرتضی دیدن

مدیریت گفت بیام این تاپیک نظر دوستان رو ببینم

RE: نکاتی برای خرید سلاح دست دوم - ALIANA-54-T06 - 2013-12-09 02:47 PM

سلام دوستان
بله آقا مختار بارها بمن پیام دادند و این مسئله را مطرح کردند البته از روی عکس دقیق نمیشه گفت ولی حتی اگر الان هم بررسی شود باز ممکنه معلوم نکنه که براثر استفاده اخیر خط و خش دار شده یا از قبل بوده اگر بدون استفاده قبلش نشون میدادند بهتر میشد البته باز آقا مختار میفرمایند کسانی بودند که شهادت بدهند و از این حرفها ....Khansariha (214)
بهرصورت کاری که ما میتوانیم انجام دهیم اطلاع رسانی و درخواست حل و فصل بین دو طرف هست .
امیدوارم این موضوع یک سوء تفاهمی بیش نباشه Khansariha (256)

RE: نکاتی برای خرید سلاح دست دوم - asman - 2013-12-09 05:15 PM

(2013-12-09 02:24 AM)amirpalang نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
باسلام خدمت همه دوستان من هم کلاه بزرگی رفت سرم یک برنو المانی به من دادندکه متاسفانه لول تفنگ ایراد داشت واصلا 20سانت اخرلول خان نداشت ووقتی برای تعویض لول مراجعه کردم باقیمت بالای 1200مواجه شدم ولی الان برای شکایت مراجعه کردم به امیدخدایه کارهایی هم انجام دادم ولی خیلی برای فروشنده متاسفم

سلام دوست گرامی قبله هرچیز ورودتون رو به این انجمن باارزش خوشامد میگم/ برنو شما چه سایزیه وچند خریدید اگه امکانش هست یه توضیحاتی مرقوم بفرمایید ممنونم/یاحقKhansariha (8)

RE: نکاتی برای خرید سلاح دست دوم - detonator - 2014-09-02 10:45 PM

(2014-09-02 10:39 PM)؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
....................(مدیر: ویرایش شد )

یا خدا این چی میگه؟!؟!؟
عزیزم انقدر تابلو خرید و فروش نمیکنن که!!!