شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
نکاتی برای خرید سلاح دست دوم - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: فروشگاه سایت (/forumdisplay.php?fid=27)
+--- انجمن: خرید و فروش کالاهای دست دوم (/forumdisplay.php?fid=28)
+--- موضوع: نکاتی برای خرید سلاح دست دوم (/showthread.php?tid=992)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8

RE: نکاتی برای خرید سلاح دسته دوم - gallant - 2013-10-08 09:10 PM

همون تفنگ سر پر چخماقی متاسفانه به دلیل مناسب نبودن نور عکسها از کیفیت نامطلوبی برخوردارن برای اوسط قرن 18 هست حالا من نمیدو.نم اینجور تفنگ هایی دگ گیر میاد ؟ ایشاله فردا عکس میذارم

RE: نکاتی برای خرید سلاح دسته دوم - mhrSB - 2013-10-08 09:22 PM

(2013-10-08 09:10 PM)gallant نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
همون تفنگ سر پر چخماقی متاسفانه به دلیل مناسب نبودن نور عکسها از کیفیت نامطلوبی برخوردارن برای اوسط قرن 18 هست حالا من نمیدو.نم اینجور تفنگ هایی دگ گیر میاد ؟ ایشاله فردا عکس میذارم
دوست عزیز به نظرم خرید سلاح های سرپر فقط برای علاقه هست و علت دیگه ای نداره.Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
چون الان با پیشرفت تکنولوژی سلاح های داغون ایرانی هم بازم به مراتب بهتر از تفنگ های سرپر قدیمی هستن و همچنین از لحاظ قانونی به اونا مجوز نمیدن ولی شما میتوانید تهیه کنید و به عنوان دکور توی خانه استفاده کنید.Khansariha (256)
و همچنین معلوم نیست چقدر سالم باشن و بشه باهاشون شلیک کرد یا نه،پس استفاده از اون ها یکم توجیه عقلانی نداره و فقط به درد دکوری و یا لذت بردن ارزش داره.Khansariha (172)
گیر بیاد و یا گیر نیادش بستگی به جایی که هستین داره ولی توی ایران هیچی معلوم نیست،شاید بعدا گیر بیاد(اما 20 تومن قیمت خیلی خوبی هست چون با 20 تومن نمیشه حتی 2 تا بسته پرومگنوم خرید)و شاید هم بعدا تا اخر عمرتون دیگه نبینید،چیزی را نمیشه قطعی گفت.Khansariha (226)
موفق باشینKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: نکاتی برای خرید سلاح دسته دوم - daneshyar - 2013-10-08 09:28 PM

(2013-10-08 08:44 PM)gallant نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام خدمت اساتید یکی از آشنایان یه تفنگ دم پر خیلی قدیمی داره قصد خریدش رو دارم میگه 20 تومن به نظرتون دگ یه همچین چیزی ارزونتر پیدا میشه؟
20 هزار تومن.
اگه با این قیمت میده من 50 میخرم.

RE: نکاتی برای خرید سلاح دسته دوم - gallant - 2013-10-08 09:31 PM

ممنون از پاسختون منم واسه دکوری میخوام نمیخوام استفاده کنم اما منظورم 20 میلیون بود با توجه به قدمت تاریخیش اینو گفته فک کنم پرونده :D

RE: نکاتی برای خرید سلاح دسته دوم - mhrSB - 2013-10-08 09:37 PM

(2013-10-08 09:31 PM)gallant نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ممنون از پاسختون منم واسه دکوری میخوام نمیخوام استفاده کنم اما منظورم 20 میلیون بود با توجه به قدمت تاریخیش اینو گفته فک کنم پرونده :D
نه دوست عزیز حتی اگه اسلحه طلاکوب و قلم کاری شده و و کل قنداقش هم از اج فیل باشه و هم چنین سلاح خود ملکه انگل ستان هم بوده باشه بازم ارزش نداره براش 20 تومن پرداخت کنیدKhansariha (367)Khansariha (367)Khansariha (367)
برای تفنگ سرپر همون قیمت 50 هزار تومن و دیگه حداکثر(اکه سالم باشه و چخماخی و باروت دون و سنبه و ... را همراهش باشه)100 هزار تومن ارزش داره نه این که 20 میلیون!!!
با این 20 تومن شما برین برنو بخرین ارزشش خیلی بیشتر و از لحاظ سن سال هم زیاد با اون تفنگ سرپر تفاوتی نداره خخخخ البته برنو با این سن بالاش بازم حرف برای گفتن داره و دکوریش هم خیلی زیبا میشه.Khansariha (256)
موفق باشینKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: نکاتی برای خرید سلاح دسته دوم - gallant - 2013-10-08 09:44 PM

با تشکر از پاسخ تمام دوستان کمک خیلی بزرگی کردین چون من اصلا تو این ضمینه تجربه نداشتم و یه کلاه بزرگ نزدیک بود سرم بره :دی

RE: نکاتی برای خرید سلاح دسته دوم - royal - 2013-10-09 01:50 AM

دوست عزیز شما میخایید 20 میلیییییییییون تومن بدید برای یه تفنگ سرپر Khansariha (226)!!!!!!!!!!!!!!

برادر من با این پول میدونه میشه چه کارایی کرد میتونید یه دولول اروپایی خوب بخرید هم برای دکور زیباست و هم برای شکار حرف نداره یا برید یه دولول معمولی بخرید ما بقیشو پی سی پی و فنری و وسایل کوهنوردی و شکار بخرید

اخ اگه من این پول رو داشتم میدونستم باهاش چی بخرم

RE: نکاتی برای خرید سلاح دسته دوم - gallant - 2013-10-09 06:37 PM

دوست عزیز من گول ظاهر اسلحه رو خرده بودم به شدت زیبا و نو نگه داشته شد بود و حکاکی های بسیار زیبایی داشت اما با راهنمایی دوستان گرامی کلا منصرف شدم

RE: نکاتی برای خرید سلاح دسته دوم - stalker - 2013-11-27 07:35 AM

دوستان من مدت یک ماه خورده ای یه اتی 44 از یکی از دوستان خریدم روزی که قرار بود برام قنداق جدید بفرسته قدیم فرستاد چون گفت جدیدها خوب نیست قنداق میشکنه

در صورتی که قبل و بعد من کسانی که خریدن همه قنداق جدید بود

اقا روزی که من تفنگ رو تحویل گرفتم قسمتی که خشاب میخوره خط و خش داشت منم چون از یه ادم اطمینانی خریدم شک زیاد به دلم ندادم

اون روز کلان یه خشاب 10 تایی تست کردم و رفتم سراغ بولپاپش تا اینکه تفنگ رو دادم دست اقا مرتضی برای ماشه

تا اینکه متوجه شدم قسمت زیر گلنگدن خش داره و زیر کپسول موقعی که در اومده بود خش داشت و همین طور اخر کپسول یه مورد دیگه داره که تو عکس معموله

به نظرتون ایا تفنگی یه خشاب تیر زده باید زیر گلنگدنش خش داشته باشه به این صورت؟

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: نکاتی برای خرید سلاح دسته دوم - behnamhunter - 2013-11-27 12:13 PM

(2013-11-27 07:35 AM)stalker نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان من مدت یک ماه خورده ای یه اتی 44 از یکی از دوستان خریدم روزی که قرار بود برام قنداق جدید بفرسته قدیم فرستاد چون گفت جدیدها خوب نیست قنداق میشکنه

در صورتی که قبل و بعد من کسانی که خریدن همه قنداق جدید بود

اقا روزی که من تفنگ رو تحویل گرفتم قسمتی که خشاب میخوره خط و خش داشت منم چون از یه ادم اطمینانی خریدم شک زیاد به دلم ندادم

اون روز کلان یه خشاب 10 تایی تست کردم و رفتم سراغ بولپاپش تا اینکه تفنگ رو دادم دست اقا مرتضی برای ماشه

تا اینکه متوجه شدم قسمت زیر گلنگدن خش داره و زیر کپسول موقعی که در اومده بود خش داشت و همین طور اخر کپسول یه مورد دیگه داره که تو عکس معموله

به نظرتون ایا تفنگی یه خشاب تیر زده باید زیر گلنگدنش خش داشته باشه به این صورت؟
اگه خودتون تا حالا تیر ننداخته باشید 100 درصد کارکردست. در مورد خراش کپسول شاید تو حمل ضربه خورده باشه ولی بقیه عکسا مشخصه کارکرده