شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی دیانا 54-diana 54 airking - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده دیانا Diana products (/forumdisplay.php?fid=7)
+---- انجمن: محصولات فنری (/forumdisplay.php?fid=70)
+---- موضوع: معرفی دیانا 54-diana 54 airking (/showthread.php?tid=99)

RE: معرفی دیانا 54-diana 54 airking - DAGGER - 2014-01-21 09:53 PM

(2014-01-21 09:46 PM)serussam نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان سلام
به یک مشکل برخورد کردم بزرگواران کمک کنیدKhansariha (172) چند روز پیش هوا یه خورده نم بود تیراندازی می کردم بعد فراموش کردم تفنگ رو پاک کنم همینطوری تو کاور گذاشتم .الان میبینم یه لکه تیره روی سیلندر هستKhansariha (290)هر کار کردم پاک نشد اسپری w-40 هم زدم جواب نداد.خواهشا یه راه حل بدید پاکش کنم Khansariha (8)
دوست عزیز
اگر مقصود شما سیلندر محرک هست که با مالیدن کمی جلاسنج به گوش پاکن و سایش روی لکه پاک میشود و بعد از آن حتما باقیمانده جلاسنج را هم پاک کنید چون خورنده است و باعث اکسیدگی میگردد
ولی اگر لک روی سیلندر اصلی بدنه است زیاد دستکاری نکنید همان wd40کافیست و رویش کمی روغن اسلحه بزنید تا بیشتر نشود

RE: معرفی دیانا 54-diana 54 airking - serussam - 2014-01-21 10:04 PM

(2014-01-21 09:53 PM)DAGGER نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2014-01-21 09:46 PM)serussam نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان سلام
به یک مشکل برخورد کردم بزرگواران کمک کنیدKhansariha (172) چند روز پیش هوا یه خورده نم بود تیراندازی می کردم بعد فراموش کردم تفنگ رو پاک کنم همینطوری تو کاور گذاشتم .الان میبینم یه لکه تیره روی سیلندر هستKhansariha (290)هر کار کردم پاک نشد اسپری w-40 هم زدم جواب نداد.خواهشا یه راه حل بدید پاکش کنم Khansariha (8)
دوست عزیز
اگر مقصود شما سیلندر محرک هست که با مالیدن کمی جلاسنج به گوش پاکن و سایش روی لکه پاک میشود و بعد از آن حتما باقیمانده جلاسنج را هم پاک کنید چون خورنده است و باعث اکسیدگی میگردد
ولی اگر لک روی سیلندر اصلی بدنه است زیاد دستکاری نکنید همان wd40کافیست و رویش کمی روغن اسلحه بزنید تا بیشتر نشود
بله دوست عزیز همون قسمت متحرک محل ساچمه گذاری .ممنونم از جوابتونKhansariha (8) این جلاسنج از کجا میشه تهیه کرد ؟

RE: معرفی دیانا 54-diana 54 airking - DAGGER - 2014-01-21 10:07 PM

از مصالح فروشی هایی که چسب و تینر و ... ملزومات مشابه دارند

RE: معرفی دیانا 54-diana 54 airking - serussam - 2014-01-23 09:24 AM

سلام خدمت بزرگواران

بعد از نصب دوربین حس میکنم صدای تفنگ زیاد شده کلا صدای برخود فنر بیشتر شده نمیدونم این طبیعیه یا نه؟مال شما هم همینطوره؟ راه حلی نداره بدون نیاز به تعویض فنر صداش رو کم کرد؟

ممنونKhansariha (8)

RE: معرفی دیانا 54-diana 54 airking - rezakaraj - 2014-01-23 10:36 AM

(2014-01-23 09:24 AM)serussam نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام خدمت بزرگواران

بعد از نصب دوربین حس میکنم صدای تفنگ زیاد شده کلا صدای برخود فنر بیشتر شده نمیدونم این طبیعیه یا نه؟مال شما هم همینطوره؟ راه حلی نداره بدون نیاز به تعویض فنر صداش رو کم کرد؟

ممنونKhansariha (8)

صدای بیشتر ربطی به نصب دوربین نداره ممکنه مشکل از واشر پیستون یا واشر سه گل یا سبکی ساچمه باشه.

RE: معرفی دیانا 54-diana 54 airking - serussam - 2014-01-23 11:15 AM

(2014-01-23 10:36 AM)rezakaraj نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2014-01-23 09:24 AM)serussam نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام خدمت بزرگواران

ممنونKhansariha (8)

صدای بیشتر ربطی به نصب دوربین نداره ممکنه مشکل از واشر پیستون یا واشر سه گل یا سبکی ساچمه باشه.

أخه تفنگ نو هست و ساچمه همون ساچمه ای که قبل از نصب دوربین استفاده میکردم تا دوربین رو نصب کردم صداش اینطوری شد. فکر میکنم شدت برخورد ریل لگد گیر بیشتر شده یا شاید هم فنر Khansariha (8)

RE: معرفی دیانا 54-diana 54 airking - arash1324 - 2014-01-23 11:21 AM

(2014-01-23 11:15 AM)serussam نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
أخه تفنگ نو هست و ساچمه همون ساچمه ای که قبل از نصب دوربین استفاده میکردم تا دوربین رو نصب کردم صداش اینطوری شد. فکر میکنم شدت برخورد ریل لگد گیر بیشتر شده یا شاید هم فنر Khansariha (8)

سلام و درود Khansariha (8)

دوست عزيز اگر دقت و قدرت تفنگ تغييري نكرده طبيعي هست و نياز به هيچ اقدامي ندارد .نصب دوربين هيچ ربطي به اين موضوع كه عنوان كرديد ندارد . ياحق Khansariha (8)

RE: معرفی دیانا 54-diana 54 airking - OSAGAFAR - 2014-01-23 10:27 PM

سلام خدمت بزرگواران

ممنونKhansariha (8)

جدیدا جایی از تفنگ رو روغن کاری نکردی؟

RE: معرفی دیانا 54-diana 54 airking - serussam - 2014-02-01 09:28 PM

سلام

دوستان ساچمه باراکودا برای 54 5.5 خوبه بگیرم؟ به کروسمان و جی اس بی دسترسی ندارم فعلا فقط باراکودا و الماس اینجا میشه پیدا کرد. ساچمه الماس هم چند مدل بود نمیدونم کدوم مدلش بگیرم ممنون میشم ایرکینگ سواران تجربشون در مورد این دو ساچمه بیان کنندKhansariha (8)

RE: معرفی دیانا 54-diana 54 airking - mehrdadjan - 2014-02-01 10:54 PM

(2014-02-01 09:28 PM)serussam نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام

دوستان ساچمه باراکودا برای 54 5.5 خوبه بگیرم؟ به کروسمان و جی اس بی دسترسی ندارم فعلا فقط باراکودا و الماس اینجا میشه پیدا کرد. ساچمه الماس هم چند مدل بود نمیدونم کدوم مدلش بگیرم ممنون میشم ایرکینگ سواران تجربشون در مورد این دو ساچمه بیان کنندKhansariha (8)

اگه واشر پمپ و فنر وواشر سه گل سلاح سالم باشه سنگین هست اما خوبه
اگه واشر ها یه کم هم ضعیف عمل کنند دقت خوبی نمیده من با ای تی الماس
مدل استاندارد هم میزنم برای شکار خوب عمل میکنه قیمتی نداره یک بار تست کنید
ارادتKhansariha (8)