شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی دیانا 54-diana 54 airking - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده دیانا Diana products (/forumdisplay.php?fid=7)
+---- انجمن: محصولات فنری (/forumdisplay.php?fid=70)
+---- موضوع: معرفی دیانا 54-diana 54 airking (/showthread.php?tid=99)

RE: معرفی دیانا 54-diana 54 airking - کنگو - 2014-01-16 06:09 PM

ممنون از راهنماييت Khansariha (8)

RE: معرفی دیانا 54-diana 54 airking - serussam - 2014-01-19 03:43 PM

سلام
دوستان ساچمه خوب برای دیانا 54 کالیبر 5.5 چی پیشنهاد میکنید ؟برای فواصل دور میخام 60 الی 70 متر منظورم هست
برای هدف زنی و شکار کبوتر

RE: معرفی دیانا 54-diana 54 airking - mehrdadjan - 2014-01-19 04:07 PM

(2014-01-19 03:43 PM)serussam نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
دوستان ساچمه خوب برای دیانا 54 کالیبر 5.5 چی پیشنهاد میکنید ؟برای فواصل دور میخام 60 الی 70 متر منظورم هست
برای هدف زنی و شکار کبوتر

سلامKhansariha (8)
مبارک باشه امیدوارم لحظات خوبی باهاش داشته باشید
جی اس بی18-16
هالوپوینت
ارادتKhansariha (8)

RE: معرفی دیانا 54-diana 54 airking - turkavci - 2014-01-19 04:12 PM

دوست عزیز بستگی به بودجت داره و اینکه میخوای هم برای شکار و هم هدف زنی از یه ساچمه استفاده کنی که اگه اینطور باشه یه مزیت داره و یه اشکال مزیتش اینه که دوربینت رو با یه ساچمه تنظیم میکنی و هم هدف زنی میکنی هم شکار ایرادش هم اینه که آدم حیفش میاد ساچمه بسته ای 80 تومن پول بده بزنه به سیبل ولی موقع شکار یه چیزی عایدت میشه (تو 54 با ساچمه خوب و دوربین خوب و تیراندازی نه زیاد حرفه ای با هر شلیک میتونی یدونه شکار بزنی ) .
من همون jsb18 و کراسمن هالوپوینت رو که خودم هم رو 52 و 54 استفاده میکنم ، بهت پشنهاد میدم ، بنظر من هالوپوینت شکاری تره .

RE: معرفی دیانا 54-diana 54 airking - mehrdadjan - 2014-01-19 04:24 PM

(2014-01-19 04:12 PM)turkavci نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوست عزیز بستگی به بودجت داره و اینکه میخوای هم برای شکار و هم هدف زنی از یه ساچمه استفاده کنی که اگه اینطور باشه یه مزیت داره و یه اشکال مزیتش اینه که دوربینت رو با یه ساچمه تنظیم میکنی و هم هدف زنی میکنی هم شکار ایرادش هم اینه که آدم حیفش میاد ساچمه بسته ای 80 تومن پول بده بزنه به سیبل ولی موقع شکار یه چیزی عایدت میشه (تو 54 با ساچمه خوب و دوربین خوب و تیراندازی نه زیاد حرفه ای با هر شلیک میتونی یدونه شکار بزنی ) .
من همون jsb18 و کراسمن هالوپوینت رو که خودم هم رو 52 و 54 استفاده میکنم ، بهت پشنهاد میدم ، بنظر من هالوپوینت شکاری تره .

چرا ادم حیفش بیاد ساچمه خوب تو سیبل بزنه لذت تیراندازی دقیق
ارزشش بیشتر از این قیمتهاست ساچمه ارزان فقط مایه اعصاب خردی
وسر درد هست.
ارادتKhansariha (8)

RE: معرفی دیانا 54-diana 54 airking - turkavci - 2014-01-19 04:40 PM

بله دوست عزیز ولی یه نفر مثل من که کل زندگیش شده تفنگ و بنگ بنگ بهش نمیصرفه ولی واسه یه کارمند که تو یکی از شهرهای بزرگ زندگی میکنه و خیلی ساچمه مصرف کنه شاید ماهی یکی دو بسته اونوقت حق با شماست ، ولی من خودم این کراسمن ها رو فقط برای شکار اونم روی 52 استفاده میکنم و تا حالا منو شرمنده نکرده روی 350 هم jsb استفاده میکنم .

RE: معرفی دیانا 54-diana 54 airking - serussam - 2014-01-19 08:19 PM

ممنونم از شما دوستان عزیز Khansariha (8)
پس برای شکار کروسمان هالوپوینت استفاده میکنم فکر کنم قیمتش نسبت به jsb به صرفه تر باشه و برای هدف زنی (منظورم از هدف زنی بیشتر زدن قوطی یا هرچیز دیگر در فواصل دورplinking از تیر اندازی به سیبل خوشم نمیاد) h&n field target trophy فکر کنم هر قوطی 45 تومنی 500 تا داره نظرتون چیه؟Khansariha (8)

RE: معرفی دیانا 54-diana 54 airking - turkavci - 2014-01-19 09:32 PM

بله دوست عزیز من که هالوپوینت واسه شکار استفاده میکنم عالی هست ، مخصوصاً واسه ترکوندن کلاغ سیاه .
در مورد H&N Field Target Trophy هم من استفاده نکردم فقط نوع Rabbit Magnum II که 27گرین هست برای ar6 استفاده میکنم که بسته ای 80 تومن خریدم و کیفیتش خیلی عالی هست .

RE: معرفی دیانا 54-diana 54 airking - Marksman - 2014-01-20 01:52 PM

فیلد تارگت تروفی روی 52 که خیلی بد بود.حتی مثل فیلد تارگت معمولی هم نزد.بنابراین درباره 54 هم ممکنه فقط کمی بهتر بشه.به نظر من به ریسکش نمی ارزه بخرید.Khansariha (219)

RE: معرفی دیانا 54-diana 54 airking - serussam - 2014-01-21 09:46 PM

دوستان سلام
به یک مشکل برخورد کردم بزرگواران کمک کنیدKhansariha (172) چند روز پیش هوا یه خورده نم بود تیراندازی می کردم بعد فراموش کردم تفنگ رو پاک کنم همینطوری تو کاور گذاشتم .الان میبینم یه لکه تیره روی سیلندر هستKhansariha (290)هر کار کردم پاک نشد اسپری w-40 هم زدم جواب نداد.خواهشا یه راه حل بدید پاکش کنم Khansariha (8)