شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی دیانا 54-diana 54 airking - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده دیانا Diana products (/forumdisplay.php?fid=7)
+---- انجمن: محصولات فنری (/forumdisplay.php?fid=70)
+---- موضوع: معرفی دیانا 54-diana 54 airking (/showthread.php?tid=99)

RE: معرفی دیانا 54-diana 54 airking - behnamhunter - 2013-12-10 06:42 PM

کراسمن کمی از جی اس بی بهتره و قیمتش مناسبتره .

RE: معرفی دیانا 54-diana 54 airking - hosseindiana - 2013-12-11 12:50 AM

ممنونم از دوستان بابت راهنماییتون(اقا آرش، بهنام و ایلام)Khansariha (8)

RE: معرفی دیانا 54-diana 54 airking - masih.hunter - 2013-12-11 01:00 AM

بهنام جان دوست عزیز اینجا فروم تخصوصی هستش اگه حرفی زده میشه براش باید دلیل و مدرک داشته باشید من از شما خواهش میکنم دلیل برتری ساچمه کراسمن رو بیان کنید تا ماهم از فرمایشات شما بهره بگیریم . ایا ضریبbc پلتهای این شرکت از جی اس بی بهتره یا trajectory بهتری نصبت به پلتهای جی اس بی دارن یا متریال بهتری دارن و..... من مشتاقانه منتظر فرمایشات شما دوست عزیز هستم .

موفق باشید .

RE: معرفی دیانا 54-diana 54 airking - hosseindiana - 2013-12-11 01:11 AM

سلام،
به نظر دوستان ساچمه دیانا مگنوم چطوره واسه 54؟ کسی تست کرده؟؟

RE: معرفی دیانا 54-diana 54 airking - behnamhunter - 2013-12-11 01:38 AM

(2013-12-11 01:00 AM)masih.hunter نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بهنام جان دوست عزیز اینجا فروم تخصوصی هستش اگه حرفی زده میشه براش باید دلیل و مدرک داشته باشید من از شما خواهش میکنم دلیل برتری ساچمه کراسمن رو بیان کنید تا ماهم از فرمایشات شما بهره بگیریم . ایا ضریبbc پلتهای این شرکت از جی اس بی بهتره یا trajectory بهتری نصبت به پلتهای جی اس بی دارن یا متریال بهتری دارن و..... من مشتاقانه منتظر فرمایشات شما دوست عزیز هستم .

موفق باشید .
قدرت دیانا 56 26 ژول است که بعد از کمی استفاده میرسه به 22-23 ژول واین یعنی حداکثر تا 80 متر شکار میتونید داشته باشید(البته بحث شانس و .. جدا)و بنده از روی تجربهای که با دیانا 54 داشتم بهترین ساچمه برام کراسمن بعد جی اس بی 15.89 بود البته علی آقا مقایسه ای با این 2 تا ساچمه تو 80 متر داشتند متاسفانه پیدا نکردم که اونجا هم تفاوت مشخصه.به نظر من متریال کراسمن هم بهتر از جی اس بی هست . جی اس بی نرمتره و زود تغییر شکل میده . و در قیمت هم جی اس بی 500 تایی 100 تومن قیمت داره کراسمن 500 تایی 75000 که حدود 35 درصد ارزانتره.
البته این تجربه شخصی من در استفاده از دیانا 54 و این ساچمه ها بود فکر کنم علی آقا جواب کاملتری بتونند بدند.
ممنون

RE: معرفی دیانا 54-diana 54 airking - masih.hunter - 2013-12-11 02:15 AM

بهنام جان به این نتیجه رسیدم که این این نظر شخصی شماست !! پس لطفا" توی پستتون لحاظ بفرماید که دوستان گمراه نشن دوست عزیز اگه از لحاظ P O I میفرماید اصلا" و عمرا " هالوپینت اینطور باشه از لحاظ ضریب بالستیک هم ضریب BC مدلهای کراسمن پاینتر از مدلهای جی اس بی هستش از لحاظ کیفیت متریال بازهم برتری با جی اس بی هستش به دلیل نرمی سرب و در دراز مدت به خان اسلحه اسیب نمیروسنه و از لحاظ تمیزی و اکسید نشدن هم برتری با جی اس بی هستش .و از لحاظ قیمت جهانی هم جی اس بی چیزی در حدود 2 برابر کراسمن هستش .
P O I رابطه مستقیم با دامنه ساچمه یا همون کالیبر داره احتمالا" علی اقای گل ما با ساچمه 5.52 تست نکردن ولی من خودم بارها و بارها با انواع پی سی پی تست کردم و این نتیجه کاملا" بلعکس بوده ودرضمن بهنام جان این که نقطه برخورد بالاتر باشه دلیل بربرتری نیست همانطور که توی تستهای علی جان میبیند پرومگنوم هم P O I بالاتری نسبت هالوپینت داره پس دلیل نمیشه که پرومگنوم بهتر باشه . دقت جی اس بی ثابت شده هستش .
ضریب bc در کالیبر 0.22
Crasman accupell :0.0260
crasman pointed :0.0240
crasman powapell:0.0250
crasman premier :0.0190
crasman verminpell :0.0130
و
jsb exact :0.0310
jsb exact heavy :0.0330

و در کالیبر 0.177
jsb exact heavy:0.0310
jsb exact express 7.90gr :0.0210
وحتی در کالیبر 0.177 هم اکثر برتری با جی اس بی هستش .

بهتر بود پستتون رو ویرایش نمیکردید و و درضمن من از شما سوال کردم نه علی اقای عزیز . بهنام جان پستهاتون خیلی شباهت به پستهای 1 کاربری به نام بهزاد پاندا داره شایدم من اینطور فکر میکنم . چون ایشون دلال بودنو هرچیز برای فروش داشتن تبلغ اونو میکردن .

RE: معرفی دیانا 54-diana 54 airking - behnamhunter - 2013-12-11 02:25 AM

(2013-12-11 02:15 AM)masih.hunter نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بهنام جان به این نتیجه رسیدم که این این نظر شخصی شماست !! پس لطفا" توی پستتون لحاظ بفرماید که دوستان گمراه نشن دوست عزیز اگه از لحاظ P O I میفرماید اصلا" و عمرا " هالوپینت اینطور باشه از لحاظ ضریب بالستیک هم ضریب BC مدلهای کراسمن پاینتر از مدلهای جی اس بی هستش از لحاظ کیفیت متریال بازهم برتری با جی اس بی هستش به دلیل نرمی سرب و در دراز مدت به خان اسلحه اسیب نمیروسنه و از لحاظ تمیزی و اکسید نشدن هم برتری با جی اس بی هستش .و از لحاظ قیمت جهانی هم جی اس بی چیزی در حدود 2 برابر کراسمن هستش .
در کالیبر 0.22
Crasman accupell :0.0260
crasman pointed :0.0240
crasman powapell:0.0250
crasman premier :0.0190
crasman verminpell :0.0130
و
jsb exact :0.0310
jsb exact heavy :0.0330

و در کالیبر 0.177
jsb exact heavy:0.0310
jsb exact express 7.90gr :0.0210
وحتی در کالیبر 0.177 هم اکثر برتری با جی اس بی هستش .
این تجربه من بود نه نظر شخصی آقا مسیح . البته در هر صورت نظر دوستان برای من محترم است .من طی تجره شخصی هم از نظر به صرفه بودن و تخریب و دقت از بین جی اس بی 16 و کراسمن هالوپوینت . هالوپوینت رو انتخاب میکنم.
ممنون

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بهتر بود پستتون رو ویرایش نمیکردید و و درضمن من از شما سوال کردم نه علی اقای عزیز . بهنام جان پستهاتون خیلی شباهت به پستهای 1 کاربری به نام بهزاد پاندا داره شایدم من اینطور فکر میکنم . چون ایشون دلال بودنو هرچیز برای فروش داشتن تبلغ اونو میکردن .
[/quote]
ویرایش به خاطر غلط املایی بود . شباهت پست ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ دلالی؟؟؟؟؟؟؟؟؟بنده نه کراسمن برای فروش دارم نه جی اس بی اینجا بحث انتخاب بود که من کراسمن رو انتخاب میکنم برای دیانا 54 . تفنگ فعلی من ای تی 44 هست که با جی اس بی 16 و 18 خوب میزنه با کراسمن هم تا 60 متر خوبه . به هر حال بنده متوجه نشدم هدف شما از این پست چی بود به هر حال شب خوش

RE: معرفی دیانا 54-diana 54 airking - masih.hunter - 2013-12-11 03:22 AM

دلیل ویرایش غلط املای نبود من لحظه به لحظه پستهای شما رویت میکردم . چند کلمه اضافه شد .

اقا بهنام به هر صورت انشاءالله همینطوره که شما میگی منظور من رو هم کسی که باید بفهمه ,متوجه شد .

RE: معرفی دیانا 54-diana 54 airking - behnamhunter - 2013-12-11 03:28 AM

ممنون آقا مسیح . بقیه مطالب رو تو خصوصی عرض کردم. در هر حال من باز کراسمن رو انتخاب میکنم.خخخخخخخخKhansariha (8)

RE: معرفی دیانا 54-diana 54 airking - Marksman - 2013-12-11 02:08 PM

با فرض بر اینکه لوله 54 و 52 هیچ فرقی نداره و باز با فرض اینکه قدرت یکیه و به دلیل داشتن ریل لگد گیر باید کمی دقت 54 بچربه بنده با توجه به تستی که رو چند مدل ساچمه در مسافت حدود 90 متر داشتم عرض می کنم مسلما برای 54 و 52 و 56 هیچ ساچمه ای جی اس بی اگزکت نمی شه.
کراسمن ممکنه در مسافتهای پایینتر تقریبا پا به پای جی اس بی بره ولی در مسافت بالا اصلا قابل مقایسه نیستن.