شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی دیانا 54-diana 54 airking - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده دیانا Diana products (/forumdisplay.php?fid=7)
+---- انجمن: محصولات فنری (/forumdisplay.php?fid=70)
+---- موضوع: معرفی دیانا 54-diana 54 airking (/showthread.php?tid=99)

RE: معرفی دیانا 54-diana 54 airking - mhrSB - 2013-11-17 04:49 PM

(2013-11-17 10:00 AM)ilamfalconry نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان آیا دیانا 54 بین شات ها تلرانس داره اگر هم داره چند متر بر ثانیه هست.وبعد اگر اسلحه مثلا ده روز کار نکنه شات های اول سرعت بیشتر داره یا کمتر؟

سلام
کلا سلاح های فنری بین شات هاشون زیاد تلرانس ندارن،چون نیرو فنر بین چند شات تغییر نمیکنه.مثلا برای تفنگ من وقتی نو بود پرومگنوم را 226 متر برثانیه میزد و الان که فنرش به ارامش رسید(حدود 500 شلیک)پرومگنوم را 224 میزنه.
اگه سلاح فنری را شما در حالتی که مسلح نباشه بزارین کنار چه یک روز بگذره و چه 100 روز قدرت اولین شلیکش همیشه مثل هم هست،البته یک بحثی هم هست که میگه تفنگ(مخصوص فنری ها)باید گرم بشه تا شلیک های پر قدرت و خوبش را بده.و خودم هم به این مورد اعتقاد دارم و دیدم وقتی تفنگ 20،30 تا شلیک را رد میکنه و گرم میشه خیلی با دقت تر و بهتر تیراندازی میکنه.
و تفنگ 54 هم از این قائده مستثنی نیست.
------------------------------------------------------------
اعضا ایرکینگ سوار قدر اسلحه هاشون را خوب بدانند و دو دستی بچسبنش،چون وسوسه های شیطانی پی سی پی زیاده!!!الان داره وسوسم میکنه دوربینش را با 54 تاق بزنم!!!Khansariha (172)
قبلا از یکی از بزرگواران شنیده بودم که مصداقش برای خودم این جوری میشه:این ای تی 44 نامرد امده و میخواهد ایرکینگ(عقابم)را خونه نشین کنه.Khansariha (367)Khansariha (367)Khansariha (367)
موفق و سربلند باشینKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: معرفی دیانا 54-diana 54 airking - ln 1 - 2013-11-18 11:20 AM

در یه مورد هم ممکنه تلرانس داشته باشیم اینکه واشر داخل سیلندر فرسوده باشه و دسته کوکین اسلحه هم رگلاژ نباشه در این صورت ممکنه هر شلیک با شلیک بعدی تفاوت داشته باشه . در این شرایط عموما هم بی دقت میزنه

RE: معرفی دیانا 54-diana 54 airking - alirezass - 2013-11-18 07:13 PM

سلام به عزیزان دوستدار 54.من یدونه سایلنسر یا ماژول بریک میخوام برا 54 کسی سرغ داره برام ازش بخرم

RE: معرفی دیانا 54-diana 54 airking - Tomcat14 - 2013-11-18 07:16 PM

دوست عزیز سایلنر در تفنگ های فنری کاربرد و تاثیری ندارد!
بیشتر دوستان به دنبال مازل بریک عین مال 56 برای 52 و 54 هستند اما پیدا نمی کنند!بهتره خودتون به فکر ساختنش باشید!Khansariha (8)

RE: معرفی دیانا 54-diana 54 airking - ardalanx - 2013-11-20 06:41 PM

چند روز پیش یک فنر تفنگ دیانا54 خریدم به قیمت چهل وهفت هزار تومان به فروشنده گفتم فکرنکنم دیانا اصل باشه چون فاقد جلد بود ولی فروشنده با اعتماد بنفس بالای گفت مطمئن باشید که اصل اصله وفنر رو بر روی زمین انداخت فنر مثل فنر بالا پرید وگفت ببین اصل اصله ویک فنر ارزون رو انداخت زمین اون فنر مثل گل روی زمین جام کرد گفت ببین این کیفیت نداره سرتون رودرد نیارم یک واشر اصل البته (به گفته فروشنده )هم خریدم به قیمت چهل هزار تومان پاکستانیش رو داشت که یازده هزارتومان می داد که نگرفتم با یک بسته ساچمه یکصد تائی دیاناوبا تخفیف شد نود هزار تومان پدر گرونی دربیاد

RE: معرفی دیانا 54-diana 54 airking - ln 1 - 2013-11-20 07:46 PM

متاسفانه فنرهای اصلی هم اگه گیر بیاد جعبه یا بسته بندی خاصی نداره که قابل شناسایی باشه .یکی از دوستان که پارسال از دبی خریداری کردن هم بسته بندی نداشت .

RE: معرفی دیانا 54-diana 54 airking - mehrdadjan - 2013-11-21 12:05 AM

من هم وقتی برای 54 فنر اصلی خریدم جعبه نداشتKhansariha (290)
اما فنر اصلی دو طرف فنر که سنگ خورده و تخت
شده رنگ مفتول به سرخی میزنه سیاه نیستKhansariha (8)

RE: معرفی دیانا 54-diana 54 airking - DAGGER - 2013-11-21 12:15 AM

آقا مهرداد دقیقآ به نکته اصلی متمایز کننده فنر اصلی دیانا اشاره کردند که در عکس زیر مشهوده
(عکس از اینترنت)
[تصویر: 13849801611.jpg]

RE: معرفی دیانا 54-diana 54 airking - aghajoon - 2013-11-21 11:58 AM

(2013-11-20 06:41 PM)ardalanx نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چند روز پیش یک فنر تفنگ دیانا54 خریدم به قیمت چهل وهفت هزار تومان به فروشنده گفتم فکرنکنم دیانا اصل باشه چون فاقد جلد بود ولی فروشنده با اعتماد بنفس بالای گفت مطمئن باشید که اصل اصله وفنر رو بر روی زمین انداخت فنر مثل فنر بالا پرید وگفت ببین اصل اصله ویک فنر ارزون رو انداخت زمین اون فنر مثل گل روی زمین جام کرد گفت ببین این کیفیت نداره سرتون رودرد نیارم یک واشر اصل البته (به گفته فروشنده )هم خریدم به قیمت چهل هزار تومان پاکستانیش رو داشت که یازده هزارتومان می داد که نگرفتم با یک بسته ساچمه یکصد تائی دیاناوبا تخفیف شد نود هزار تومان پدر گرونی دربیاد

آقا اردلان دوستان دیگه کاملا شما را راهنمایی کردند ولی در کل توی مملکت ما که نمایندگی و گارانتی اجناس اروپایی عملا وجود خارجی نداره شما باید از اعتبار فروشنده مطمئن باشید تا بتونید یه جنس خوب انتخاب کنید .
اگه محل سکونت شما "ویلاشهر "استان اصفهان ، من تمامی مغازه دارهای اون منطقه را میشناسم ،اگر مایلید شما در خصوصی بفرمایید از کی خرید کرید تا بتونم راهنمایی کنم

RE: معرفی دیانا 54-diana 54 airking - ardalanx - 2013-11-21 03:07 PM

اصفهان -کوچه سینما سپاهان سینما رو مطمئن نیستم اما نمایندگی کفش شاهین رو مطمئنم مغازه اوای وحش- درهمان کوچه مغازه شوکا قرار داره که تفنگ خودم وبرادرم که وایروخ 80 هست رو خریدم البته 3سال پیش
متاسفانه رنگ فنر در انتها به سرخی نمی گراید فنر اصل تفنگ وعکسهای که گذاشتید قطور تر است(توشک افتادم اصله یا فرع)