شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی دیانا 54-diana 54 airking - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده دیانا Diana products (/forumdisplay.php?fid=7)
+---- انجمن: محصولات فنری (/forumdisplay.php?fid=70)
+---- موضوع: معرفی دیانا 54-diana 54 airking (/showthread.php?tid=99)

RE: معرفی دیانا 54-diana 54 airking - sabzabi - 2012-11-25 06:25 PM

(2012-11-20 07:47 PM)mehrdadjan نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستانKhansariha (219)
بچها قنداق۵۴من شکسته زنگ زدم تهران نبود
ازدوستان قنداق سراق نداره دارم دیونه میشم:Khansariha (367)Khansariha (181)Khansariha (181)

من یه کار کردشو دارم.نمیدونم به دردت بخوره یا نه،خاستی خبر بدهKhansariha (8)

RE: معرفی دیانا 54-diana 54 airking - saedaz - 2012-11-28 10:07 PM

سلام عرض میکنم خدمت دوستان گلم یکی بزرگوار کنه ریگاز دسته ارکینگو به صورت کاملا حتی الامکان باعکس توضیح بده.میدونم که چیز واجبیه همه باش سرکارپیدا میکننم ممنون
دوستان گل یه سوال دیگم دارم بزرگواری کنیدجواب بدید
کسی فکری برا حفاظت ازقنداق 54رش کرده من نمیدونم چکارش کنم داره دجوری خط میفته لطفا راهنمایی کنید

RE: معرفی دیانا 54-diana 54 airking - mhrSB - 2012-11-28 10:34 PM

(2012-11-28 10:07 PM)saedaz نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام عرض میکنم خدمت دوستان گلم یکی بزرگوار کنه ریگاز دسته ارکینگو به صورت کاملا حتی الامکان باعکس توضیح بده.میدونم که چیز واجبیه همه باش سرکارپیدا میکننم ممنون
کسی فکری برا حفاظت ازقنداق 54رش کرده من نمیدونم چکارش کنم داره دجوری خط میفته لطفا راهنمایی کنید

برای رگلاژ دسته کوکینگ باید ببینید که درست باز و بسته میشه یا نه باید با کمی فشار بسته بشه و موقع باز شدن خودش یکمی باز بشه.البته نباید فشارش خیلی زیاد باشه و یا زیاد کم.
البته یک نوع دیگه تنظیم دسته کوکینگ 54 هست که اقا علی برای اسلحم انجام دادن و من از ایشون یاد گرفتم و اون اینه که دسته کوکینگ(اون میله)باید به داخل خم بشه و اون قطعه فلزی را که زیرش هست(روی قنداق ثابت هست)را فشار بده اون موقع دیگه اصلا اسلحه(سیلندر)لقی نداره و جلو عقب نمیره و به طرفین هم لقی نداره.مال من این جوری نبود که اقا علی زحمتش را کشیدن و برام درستش کردن.Khansariha (8)
برای حفاظت از کاور هم که اقا اشکان برای 54 خودشون یه کاور اسلحه ای درست کردن که چیز خوبیه میتوانید ازشون کمک بخواهد البته توی یه عکسی همین چند روز پیش دیدم که روی کل اسلحه با چرم یه کاور درست کرده بودن.
اینم عکس کار اقا اشکان و همچنین لینک تاپیک.(البته امیدوارم اقا اشکان راضی باشه که عکس کارش را دارم میزارم چون انلاین نیستن.)
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

[تصویر: 13537450941.jpg]

RE: معرفی دیانا 54-diana 54 airking - mehrdadjan - 2012-11-28 10:45 PM

(2012-11-28 10:07 PM)saedaz نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلامKhansariha (48)
می تونی محافظ چرمی براش بگیری که تقریبا تمام قنداق را در بر میگیره. همچنین میتونی از کاور برای حمل و نقل استفاده کنی.
[تصویر: 13539420871.jpg]

RE: معرفی دیانا 54-diana 54 airking - mehrdadjan - 2012-11-29 01:06 PM

(2012-11-29 12:15 PM)dracula نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دیانا 54 که بدنش حرکت میکنه نمیشه روش کاور گزاشت اگه سفت باشه که باعث میشه سیستم لگد گیرش کار نکنه و نقطه اتصالی نداره که بتونه کاورش رو مستقل از قسمت فلزی به خوبی نگه داره
مشکل بعدی این کاور چون موقه تیر اندازی به بدنه فلزی سیلندر تفنگ میگیره باعث میشه کم کم رنگ سیلند پاک بشه
دوست عزیز من خودم استفاده میکنم و مشکلی ندارم و به هیچ وجه باعث پاک شدن رنگ سیلندر نمیشه.
لازم نیست که بندش را آنقدر سفت کنی که دیکه آنتی شوکش کار نکنه. وقتی یه کم سفتش کنی به خاطر حالت گردی که داره یه فاصله کمی بین اون و سیلندر قرار میگیره.
البته این محافظ از انتهای سیلندر وضعیتش را حفظ میکند.

RE: معرفی دیانا 54-diana 54 airking - اشکان - 2012-12-05 11:08 AM

سلام دوستان
دیشب یک اتفاقی برام افتاد که دوست داشتم با شما درمیان بگذارم ، دیروز وقتی می خواستم 54 را داخل ماشین بگذارم مثل گاهی از اوقات که بدون مسلح کردن ساچمه گذاری می کنم یک دانه ساچمه پرو مگنوم داخل تفنگ گذاشتم که اگر موردی پیش آمد سریعتر بتوانم عمل کنم . خلاصه شب که از سر کار آمدم خانه خواستم تفنگ را دم در خانه خالی کنم که دیدم هر کاری میکنم مسلح نمیشه و چیزی ممانعت میکنه تو نور که نگاه کردم دیدم ساچمه ای که گذاشتم از جای خودش در آمده و گیر کرده له شده جالب اینکه ساچمه ایرانی کاملاً محکم میشه و لی پرو مگنوم براحتی داخل میشه ! حالا خوبه خیلی زور نزدم وگرنه دسته کوکین و غیره چه میشد...
[تصویر: 13546918611.jpg]
[تصویر: 13546918612.jpg]

RE: معرفی دیانا 54-diana 54 airking - old.hunter - 2012-12-05 12:23 PM

بله آقا اشكان Khansariha (8)
منم چند روز پيش يه 54 برام آوردن جام كرده بود خخخخ
بزور بازش كردم ديدم منهاي اين قسمت كه يك ساچمه گير كرده بود
دوتا هم پشت فنر و داخل بدنه اسلحه بود
جاي تعجب بود هر چي هم فكر كردم اينا بايد از كجا نفوز كرده باشه داخل
متوجه نشدم Khansariha (226)
ميشه گفت اغلب كسايي كه با 54 كار مي كنن درست نمي دونن اول بايد بدنه رو حول بدن جلو
بعد با انگشت شصت فاصله بدنه بين سيلندر و شكاف رو نگه دارن بعد مسلح كنن
ساچمه رو كه مي زارن لوله اسلحه پايين قرار بگيره
هيمن كه بدنه رو ندي جلو مسلح كني قسمت عقبي قنداق مي شكنه Khansariha (8)

RE: معرفی دیانا 54-diana 54 airking - ALIANA-54-T06 - 2012-12-05 03:24 PM

(2012-12-05 12:23 PM)old.hunter نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
هيمن كه بدنه رو ندي جلو مسلح كني قسمت عقبي قنداق مي شكنه Khansariha (8)
نه عبدلله جان مشکلی پیش نمیاره Khansariha (8)
نحوه کار و مکانیزمش اینطور طراحی شده که خود میل راهنمای دسته کوکین با درگیر شدن به تیغه فلزی پایه ریل که ثابت هست باعث بجلو راندن بدنه روی ریل میشه و نیازی نیست حتما و از قبل ریل را جلو ببرید (هرچند کار خوبیهKhansariha (8) )‌

RE: معرفی دیانا 54-diana 54 airking - saedaz - 2012-12-06 10:10 PM

مجددا سلام لطفادوستان بزرگواری که برای 54رشون محافظ قنداق درست کردن لطف کنن یه چندتا عکس از خودتفنگ با محافظ وازهمه مهمتریه چندتاعکس از الگویی که برا برش چرمشون برا تفنگ استفاده کردن بزارن تاماهم بریم چرم بگیریم عین همینوبرش بزنیم درست کنیم لطفا حتما رسیدگی کنید خیلی مهمه من که عاجزشدم

RE: معرفی دیانا 54-diana 54 airking - aras - 2012-12-09 07:40 PM

سلام دوستان ببخشید،من یه دوپایه برای دیانام خریده ام نمیدونم چجور وصل میشه از دوستان میخوام هرکی بلده به همراه عکس قرار بده ممنون