شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی دیانا 54-diana 54 airking - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده دیانا Diana products (/forumdisplay.php?fid=7)
+---- انجمن: محصولات فنری (/forumdisplay.php?fid=70)
+---- موضوع: معرفی دیانا 54-diana 54 airking (/showthread.php?tid=99)

RE: معرفی دیانا 54-diana 54 airking - HALFMAN2010 - 2012-09-17 01:22 PM

نه مجید جان برای 54 موجود نیست
در کل من زیاد موافق این نوع مگسک نیستمKhansariha (8)

RE: معرفی دیانا 54-diana 54 airking - mhrSB - 2012-09-17 01:29 PM

منم با اقا احسان موافقم.
البته به نظر من دوربین بهترین چیز برای 54 میباشد.(چون این جوری میشه از تمام توانایی هاش استفاده کرد)
یا اگه در فواصل کم و در شب میخواهید شکار کنید.شاید یک لیزر هم کارا مد باشه.
تا حلا کسی لیزر روی 54 گذاشته؟
Khansariha (8)

RE: معرفی دیانا 54-diana 54 airking - majidirani - 2012-09-17 06:20 PM

احسان جان تا زمان نرم شدن فنر بعد از تعویض فنر و یا کسانی که تفنگشون هنوز نو هست و نمیتونن دوربین ببندن بایستی با مگسک سر کنن و اونطوری که دوستان عنوان کردن مگسک 54 زیاد مناسب نیست گفتم شاید مگسک فسفری کاراتر باشه!؟

RE: معرفی دیانا 54-diana 54 airking - mhrSB - 2012-09-17 06:59 PM

(2012-09-17 06:20 PM)majidirani نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
احسان جان تا زمان نرم شدن فنر بعد از تعویض فنر و یا کسانی که تفنگشون هنوز نو هست و نمیتونن دوربین ببندن بایستی با مگسک سر کنن و اونطوری که دوستان عنوان کردن مگسک 54 زیاد مناسب نیست گفتم شاید مگسک فسفری کاراتر باشه!؟

البته به نظر خودم همون لیزر چیز بهتریه.چون اصل کار فسفری برای شب است،که با لیزر تو شب خیلی راحت تر میشه هدف گیری کیرد.(البته برای 54 باید حتما روی خود سلاح بسته بشه،به خاطر سیستم ریلیش)
البته بعد از این که این جا زدم رفتم دیدم یکی از دوستان برای 460 ساختن.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: معرفی دیانا 54-diana 54 airking - Bravo - 2012-09-18 10:30 PM

دوستان سلام
اگه خدا بخواد تا چند وقت دیگه یه دیانا 54 میگیرم.گذاشتم تا بودجه ام تکمیل بشه.
فعلا که یه دونه دوربین سنترپوینت با پایه براش گرفتم تا انشاالله خود جنس اصلی برسه ...

RE: معرفی دیانا 54-diana 54 airking - salehpourtaher - 2012-09-18 10:33 PM

(2012-09-17 06:59 PM)mhrSB نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2012-09-17 06:20 PM)majidirani نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

البته به نظر خودم همون لیزر چیز بهتریه.چون اصل کار فسفری برای شب است،که با لیزر تو شب خیلی راحت تر میشه هدف گیری کیرد.(البته برای 54 باید حتما روی خود سلاح بسته بشه،به خاطر سیستم ریلیش)
البته بعد از این که این جا زدم رفتم دیدم یکی از دوستان برای 460 ساختن.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

محراب با این جملت کاملا مخالفم چون دقیقا برعکسهKhansariha (226) و فسفری تو روز کاملا روشن میشه و میتونی 3 نقطه رو تو یه راستا قرار بدی ....

RE: معرفی دیانا 54-diana 54 airking - salehpourtaher - 2012-09-19 12:07 AM

داداش من امتحان کردم که میگم!
مثلا الان اون براقی تو نور روز رو نداره...
شما ایشالله برای اسلحه سیوم یه مگسک فسفری بخری به حرف من میرسی

....ه هیچ چیز مانند تجربه کردن نیست!!.......

RE: معرفی دیانا 54-diana 54 airking - Marksman - 2012-09-19 11:16 AM

آقایون مگه 54 مگسک فسفری داره؟یا اصلا مگسک فسفری براش تو بازار هست؟ پس دیگه اینکه مگسک در روز دیده میشه یا نه در تاپیک 54 چه موضوعیتی داره؟؟

آقایون چند بار باید به شما تذکر داد که پست بیربط نذارین؟اینقدر رعایت این موضوع سخته؟

RE: معرفی دیانا 54-diana 54 airking - ALIANA-54-T06 - 2012-09-19 12:39 PM

ممنون دکتر مهدی عزیز تذکر بجائی هست Khansariha (8)
دوستان این بحث مگسک خیلی مهم نیست .
یک نکته از مگسکها (rear sight) کلا اشاره کنم
این مگسکهای تفنگهای بادی تنها مجهز به فیبر نوری هستند(Optical fiber) اصلا فسفری نیستند که تو شب روشنائی تولید کنند
بخاطر اشتباه در بیان نامشان هست که دوستان توقع دارند مانند مگسک فسفری عمل کنند.
برای جلوگیری از پراکنده شدن مطالب توضیحات کاملتری را تو تاپیک مربوطه قرار میدم . Khansariha (256)

RE: معرفی دیانا 54-diana 54 airking - kami - 2012-09-19 11:50 PM

[تصویر: zyac05oknrt6pck1kez.jpg]

[تصویر: ph1cfvpwkh76pjzhtmnw.jpg]