شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی دیانا 54-diana 54 airking - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده دیانا Diana products (/forumdisplay.php?fid=7)
+---- انجمن: محصولات فنری (/forumdisplay.php?fid=70)
+---- موضوع: معرفی دیانا 54-diana 54 airking (/showthread.php?tid=99)

RE: معرفی دیانا 54-diana 54 airking - HALFMAN2010 - 2012-07-08 09:54 PM

میتونه به خاطر وزن ساچمه ها باشه
اون دوتایی که بالاتر خورده خیلی ساچمه ها سفت جا رفت
اگه جی اس بی باشه به دلیل تلورانس کمتر ساچمه ها مطمئنا گروپ بهتر میشهKhansariha (8)

RE: معرفی دیانا 54-diana 54 airking - ALIANA-54-T06 - 2012-07-09 11:45 AM

(2012-07-08 09:54 PM)HALFMAN2010 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
میتونه به خاطر وزن ساچمه ها باشه
اون دوتایی که بالاتر خورده خیلی ساچمه ها سفت جا رفت
اگه جی اس بی باشه به دلیل تلورانس کمتر ساچمه ها مطمئنا گروپ بهتر میشهKhansariha (8)
گروپ خیلی خوبی بود Khansariha (8)
همینطوره احسان جان در این مدل ساچمه های سفت کمی قدرتمند تر شلیک میشوند و بدیهی است بالاتر میخورند . Khansariha (8)
کلا بصورت حرفه ای وقتی میروید برای گروپ گیری حتما تک تک ساچمه ها را باید از نظر وزنی تست کنید تا یکسان باشند و هم چنین با کولیس دقیقا کالیبره کنید یعنی گلچین بهترینها . Khansariha (256)

RE: معرفی دیانا 54-diana 54 airking - OSAGAFAR - 2012-07-10 10:03 PM

با سلام خدمت اساتید
تفنگ من وقتی اهرم شارژ کننده را پایین میکشیدم قفل نمیشد . که پس ازاینکه با راهنمایی دوستان بازش کردم متوجه شدم دسته پیستون از داخل پیستون بیرون امده است.همچنین ته دسته پیستون حالت هزار خاری دارد.......از دوستان کسی تجربه یی در این مورد ندارد؟؟"

RE: معرفی دیانا 54-diana 54 airking - ALIANA-54-T06 - 2012-07-10 10:33 PM

دوست من این دسته پیستون را ببرید تراشکاری بدید براتون با فشار بزاره سر جاش
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سپس بدبد از بغل در سر پیستون درست روی شیار پرس دوباره پرسش کنه . Khansariha (8)
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: معرفی دیانا 54-diana 54 airking - masih.hunter - 2012-07-11 12:46 AM

تشکر از علی اقای عزیز برای راهنمای .

و یک مرحله مهم دیگه داره و اون اینکه بعد ار پرس که البته باید تراشکار حرفه ای باشه 1 سواخ با مته 1.5 داخل یکی از پرچها میزنید جوری که دسته پیستون هم سوراخ بشه و از طرف دیگه پرس خارج بشه بعد با یک پین فولادی داخل سوراخ رو پر کنید این پیستون با این کار دیگه دوچار مشگل نمیشه .

RE: معرفی دیانا 54-diana 54 airking - OSAGAFAR - 2012-07-12 09:43 PM

با تشکر از دوستان عزیز علی مدیر ارشد انجمن و اقای مسیح کارشناس فنی محترم
پیستون و دسته رو بردم تراشکاری سوراخ 1.5که نشد ولی با مته شماره 2 سوراخ کردم و از ته همون مته به عنوان پیم استفاده کردم
حدود چهل تایی هم ساچمه بارکودا باهاش انداختم عالی شده .............از تمامی دوستان کمال تشکر را دارم..........

RE: معرفی دیانا 54-diana 54 airking - Don Corleone - 2012-07-23 12:07 AM

اینم یه عکس از ایرکینگ:
[img][تصویر: 38e8afb1ca34.jpg][/img]

RE: معرفی دیانا 54-diana 54 airking - kami - 2012-07-23 02:10 AM

[تصویر: 13429967631.jpg]

RE: معرفی دیانا 54-diana 54 airking - old.hunter - 2012-07-24 10:47 AM

با سلام خدمت شما دوست عزيز
مي خواستم بدونم اسم اين دوربين چي هست
و اگه لطف بفرماييد قيمتش رو بگيد ممنون مي شم
Khansariha (226)

RE: معرفی دیانا 54-diana 54 airking - ALIANA-54-T06 - 2012-07-24 07:41 PM

(2012-07-24 10:47 AM)pridehachbak نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام خدمت شما دوست عزيز
مي خواستم بدونم اسم اين دوربين چي هست
و اگه لطف بفرماييد قيمتش رو بگيد ممنون مي شم
Khansariha (226)
سلام
دوست عزیز چون موضوع سئوال شما به این تاپیک مربوط نمیشه فقط یه جواب مختصر میدم Khansariha (8)
این دوربین به این راحتی اینجا گیر نمیاد این دوربین مدلش Nikko Stirling میباشد و از سریهای SWAT میباشد (Side Wheel Adjust Turret) و بدنه 30 میلیمتر .

[تصویر: nikko-nighteater-30mm-6-24x56-ft-ir-swat...-787-p.jpg]

اطلاعات بیشتر و قیمت از این دوربین