شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی دیانا 54-diana 54 airking - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده دیانا Diana products (/forumdisplay.php?fid=7)
+---- انجمن: محصولات فنری (/forumdisplay.php?fid=70)
+---- موضوع: معرفی دیانا 54-diana 54 airking (/showthread.php?tid=99)

RE: معرفی دیانا 54-diana 54 airking - ALIANA-54-T06 - 2011-04-04 02:09 PM

(2011-04-04 01:00 PM)Saeed.black ops نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آقا دو تا سؤال خيلي مهم.
اين ريلي بودن دوربين و داغون نميكنه ؟؟
دوم اينكه راهي هست كه بشه سبكترش كرد ؟ مثلأ با بريدن يه قسمت از قنداق.
آقا سعید بلک سلام
خدمت شما عرض شود که این ریلی بودن سیستم 54 برای دوربین اگر چه شاید کاهش لگد را در پی نداشته باشه ولی قطعا افزایش ضربه به دوربین هم در پی ندارد و دوربینهای که روی مگنومها جواب میدهند روی این 54 هم جواب میدهند این بحث کلی اما بنظر من کمی شدت ضربه و ارتعاش به دوربین در این سیستم کمتر است هر چند که دوبار از دو طرف این ضربه و لگد وارد میشود ولی با آرامی و شدت کمتری نسبت به مگنومها خواهد بود.
برای سبکتر کردن تفنگ اگر لازم میبود حتما خود کارخانه اینکارو با تعویض قنداق چوبی به پلاستیکی یا باریکتر (ضعیف شدن قنداق) و یا استفاده از آلیاژهای دیگه انجام میداد ؟؟؟!!!!حالا چرا؟ بخاطر اینکه تمام هنر این 54 به دقت و قدرتشه و بدون لگد بودنش که مدیون همین سنگینی تفنگ است عزیز Khansariha (214)

RE: معرفی دیانا 54-diana 54 airking - mohsen1982 - 2011-04-04 03:56 PM

تنها را اينكه دوربين از ارتعاش فنرايزوله بشه اينه كه پايه دوربين روي چوب قنداق نصب بشه نه سيلندر كه مرد
ميخواداينكاروامتحان كنه Khansariha (214)

RE: معرفی دیانا 54-diana 54 airking - Saeed.black ops - 2011-04-04 07:02 PM

وزنش آخه خيلي زياده.به درد شكار نمي خوره.
دقيقأ من هم تو اين فكر بودم كه دوربين رو روي تعدادي فنر سوار كنم كه ارتعاش تفنك به فنر برسه و نه دوربين و دوربينم رو بدنه وصل شه. حالا ميترسم نكنه تفنك به اين قيمت بالا خراب بشه.اما يه طرح عالي واسه سوار كردن دوربين رو تعدادي فنر كه ارتعاشو خنثي كنه دارم.اما امان از كنكور امسال.ايشالا بعد كنكور حتمأ روش كار ميكنم.

RE: معرفی دیانا 54-diana 54 airking - brave_dragon - 2011-04-04 07:53 PM

سعید جان اگه 10کیلو هم بود واقعا ارزششو داشت خییییییییییییییییییییییییییییییلی دقیقه با یه دوربین گامو دیگه حرف ندارهKhansariha (48)

RE: معرفی دیانا 54-diana 54 airking - Saeed.black ops - 2011-04-04 10:25 PM

دراگون جان واسه شكار خوب وزنش زياده ديگه.
خصوصأ واسه تير اندازي در حالت ايستاده. حملش هم سخت ميشه خب.
راستي اگه 10 كيلو بود ديگه لگدش صفر ميشد فقط يه فرقون واسه حملش نياز بود D-:

RE: معرفی دیانا 54-diana 54 airking - brave_dragon - 2011-04-05 08:33 AM

سعید جان اگه باهاش تیراندازی کرده باشی (حتی ایستاده)به خاطر بالانس خوبی که داره اصلا فشاری روپی دست وتاثیری در هدف گیری نداره مگر اینکه خیلی آدم ضعیفی باشه که اون باید بره شادو 640بگیره حا 54زوده براشKhansariha (214)درضمن دیانا به خاطر همین بالانس لوله رو کوتاهتر ساخته وگر نه مدل قبلیش (52)لوله استانداردی داره که میشد روی 54 هم پیادش کرد ولی به خاطر همین بحث بالانس کوتاهترش کردن (به نقل از یک تعمیرکار حرررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررفه ای که از میله ی چتر تفنگ 30ژولی میسازه)

RE: معرفی دیانا 54-diana 54 airking - masih.hunter - 2011-04-05 09:23 AM

brave_dragonجان کی گفته لول 52 و 54 تفاوت میکنه هردو به یک اندازه هستند درضمن 54 بسار سلاح خوبیه ولی همانطور که دوستان

گفتن بدرد شکار یا هدفزنی روی دست نمیخوره به دلیل وزن زیاد لرزش دست زیاده .

RE: معرفی دیانا 54-diana 54 airking - brave_dragon - 2011-04-05 09:41 AM

مسیح جا من داخل پرانتز نوشتم که به نقل از کس دیگری هست ولی من 52 را کامل نمیشناسم ولی با 54 کاملا آشنا هستم فکر کنم لوله 54 کوتاهتر باشه اگه امکان داره یه مقایسه تصیری بکنی بذاری تا ببینیم ممنون میشم Khansariha (48)
اگه آدم کمی ورزش کرده باشه میتونه با 54 به شکار پرباری بره (ماشاالله هیکل شما که خوبه ) درضمن وزن 54 باعث میشه توی طوفان 100kmدر ساعت هم بدون لرزش تیراندازی کردKhansariha (8)

RE: معرفی دیانا 54-diana 54 airking - ALIANA-54-T06 - 2011-04-05 09:46 AM

(2011-04-05 09:23 AM)masih.hunter نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
brave_dragonجان کی گفته لول 52 و 54 تفاوت میکنه هردو به یک اندازه هستند درضمن 54 بسار سلاح خوبیه ولی همانطور که دوستان

گفتن بدرد شکار یا هدفزنی روی دست نمیخوره به دلیل وزن زیاد لرزش دست زیاده .
مسیح جان هرکسی عادت خودشو نسبت به تفنگش پیدا میکنه عزیز و برای 54 هم کمی تمرین حله داداش و آنوقت است که برای کری و روکم کنی جون میده(شوخی) البته خدائی نکرده نه شما که استادید عزیز من(جدی) Khansariha (8) Khansariha (172)

RE: معرفی دیانا 54-diana 54 airking - masih.hunter - 2011-04-05 09:55 AM

ما کوچیک شما هم هستیم علی جان ولی خوب من هرچی میگم دوباره دوستان حرف خودشون رو میزنند من 3 سال 54 داشتم

باید 1 بار برید باهاش توی کوه دنبال کبک تا بفهمید من چی میگم در کل ما ارادت داریم علی جان . راستی brave_dragonعزیز

من در حدود 1 ده هستش که دارم سلاح تعمیر میکنم ندیدم که لول 52و 54 تفاوتی با هم داشته باشه تنها تفاوت در

52و 54 . نوع قنداق و ریل هستش نوع قنداق هم به دلیل تعبیه ریل هستش . ولی شما بخواید من عکس از هر دو لول سلاح میزارم .