شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی دیانا 54-diana 54 airking - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده دیانا Diana products (/forumdisplay.php?fid=7)
+---- انجمن: محصولات فنری (/forumdisplay.php?fid=70)
+---- موضوع: معرفی دیانا 54-diana 54 airking (/showthread.php?tid=99)

RE: معرفی دیانا 54-diana 54 airking - arkantus - 2012-06-10 10:27 PM

اسمم على هست.فروشنده بستش رو تفنگ.گفت مشکلى پيش نمياد.يعنى شما ميگى بازش کنم؟

RE: معرفی دیانا 54-diana 54 airking - Don Corleone - 2012-06-10 10:32 PM

علی جان دوربینهای گامو ممکنه که ریتایکلشون دچار مشکل بشه.3-9 گامو من هم همین بلا سرش اومد.به نظر من کمی تحمل کنید تا سلاح ارامش پیدا کنه بعد دوربین رو ببندید.میدونم سخته ولی بهتره اینکارو بکنیدKhansariha (8)

RE: معرفی دیانا 54-diana 54 airking - arkantus - 2012-06-10 10:48 PM

باشه حتما اينکار رو ميکنم.ضمنا يه سوال ديگه.شما از چه مدل ساچمه اى استفاده ميکنيد؟

RE: معرفی دیانا 54-diana 54 airking - OSAGAFAR - 2012-06-10 11:49 PM

دوست عزیز ..برای 54 فقط و فقط بارکودا..چون سنگین هست ساچمه ها رو هر جور خواستی حمل کن اصلا تغییر حالت نمیدن . در صورتی که ساچمه های سبک تو حملشون باید بسیار محتاط بود...من از فاصله 20 متری با ساچمه بارکودا ...ساچمه رو ساچمه میزنم..گرونه اما لذت شکار تو بارکوداست....

RE: معرفی دیانا 54-diana 54 airking - ALIANA-54-T06 - 2012-06-11 11:28 AM

دوست عزیز اگر فقط باراکودا پیشنهاد باشه که خیلی شلیکهای گرونی از اب درمیاد ؟! با قیمت 35 تا 40 هزاری در هر بسته که پدر صاحب مال در میاد خخخخ . Khansariha (214)
الان دوران مصرف زیاد ساچمه و صرفه های اقتصادی هست که بنظر من این 54 خیلی شلیکهای خوبی با این پرومگنومها داره حتی با اون خراباش من خودم 3 نسل از پرومگنومها دارم حتی یک نسلش خیلی افتضاح هست ولی اغلبشون را ایرکینگ خوب میزنه فقط برای احتیاط پیشنهاد میکنم یکی دو بسته jsb و یا فالکن هم بخری اونم برای روز مبادا یعنی روکم کنی و کل کل Khansariha (256)

RE: معرفی دیانا 54-diana 54 airking - arkantus - 2012-06-11 02:17 PM

یه بسته جی اس بی exact jambo monster گرفتم خداس.یه دو بسته هم جت ایرانی فروشنده مجانی بهم داد که آشغالن

RE: معرفی دیانا 54-diana 54 airking - arash1324 - 2012-06-11 05:17 PM

كاش دوستم من خريدت رو تو تاپيك خودش مي نوشتي . Khansariha (8)

RE: معرفی دیانا 54-diana 54 airking - OSAGAFAR - 2012-06-13 10:14 PM

با سلام خدمت اساتید و دوستان محترم
هفته قبل که برای شکار رفته بودم متوجه شدم که تفنگم (دیانا 54 کالیبر 5.5) یک صدای تق اضافی میده و کمی هم لگد میزنه که دوستان فرمودند باید فنر کویین رو لگلاژ کنم..امشب تصمیم گرفتم تفنگ رو از روی قنداق باز کنم برای سرویس معمولی..که متوجه شدم روغنی که هفته قبل به روی پستان ریخته بودم همینطور حرکت کرده وبه واشر جلوی فنر رسیده...که صدای تق اضافی هم ناشی از همین است ..یعنی واشر پستان بر اثر چرب بودن پستان با سرعت حرکت میکند..لطفا راهنمایی بفرمایید که چطور باید تفنگ را تعمیر کنم...با تشکر از اساتید و دوستان.....

RE: معرفی دیانا 54-diana 54 airking - ALIANA-54-T06 - 2012-06-14 09:20 AM

(2012-06-13 10:14 PM)OSAGAFAR نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام خدمت اساتید و دوستان محترم
هفته قبل که برای شکار رفته بودم متوجه شدم که تفنگم (دیانا 54 کالیبر 5.5) یک صدای تق اضافی میده و کمی هم لگد میزنه که دوستان فرمودند باید فنر کویین رو لگلاژ کنم..امشب تصمیم گرفتم تفنگ رو از روی قنداق باز کنم برای سرویس معمولی..که متوجه شدم روغنی که هفته قبل به روی پستان ریخته بودم همینطور حرکت کرده وبه واشر جلوی فنر رسیده...که صدای تق اضافی هم ناشی از همین است ..یعنی واشر پستان بر اثر چرب بودن پستان با سرعت حرکت میکند..لطفا راهنمایی بفرمایید که چطور باید تفنگ را تعمیر کنم...با تشکر از اساتید و دوستان.....
دوست عزیز لااقل شما اول میفرمودید که قبلا روغن بداخلش زدید و بعد اینطوری شده تا بهتر بتوان نظر داد اون رگلاژ هم مربوط به دسته کوکین بود فنری درکارنیست اون صدا هم شدتش انقدر زیاده که دیگه صدای تقه نیست. خب بگذریم Khansariha (214)
ریختن روغن روی پیستون 100% باعث سرایت به محفظه داخلی سیلندر میشه و تفنگ شما صدای برخورد شدید پیستون را دارد. اگر مدت زیادی از این وضع گذشته دیگه باز کردنش هم فایده ای نداره و بعد از چندین شلیک بمرور از چربی روغن کاسته میشه اگر هم احساس میکنید روغن زیاده و چکه میکنه تفنگ را سروته مدتی بگیرید و داخل سوراخ خروجی باد هم کمی پارچه تمیز و خشک لوله کنید بزارید چند روزی بگذرد کلا روغن سریعتر اثرش از بین میروه و بعد از چند شلیک بحالت اول برمیگردد هرچند ممکنه صدماتی به واشر پیستون هم وارد شده باشه .

RE: معرفی دیانا 54-diana 54 airking - OSAGAFAR - 2012-06-14 09:04 PM

با تشکر از استاد عزیز اقای ALIANA که در چند مورد مرا راهنمایی کردند..راستش من روغن خیلی کمی به قسمت جلویی پستون ریخته بودم در حد 8 قطره ولی چون روغن چرخ خیاطی بود.باعث چرب شدن کل محفظه داخلی سیلندر شده است.صدای تق هم خیلی کم است یعنی اگر تفنگ دست یک ادم معمولی بود اصلا نمیفهمید.ولی چون من خودم تعمیرکارم و خیلی تفنگم را دوست دارم نسبت به ان حساسم و کوچکترین صدای اضافی انرا میفهمم....خلاصه من بعد از راهنمایی شما تصمیم گرفتم تفنگ را باز نکنم.فردا برای شکار 50 تایی تیر باهاش میزنم.فکر کنم با 50 تا شلیک سیلندر تمیز شود ...با تشکر فراوان از مدیر محترم انجمن...