شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی دیانا 54-diana 54 airking - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده دیانا Diana products (/forumdisplay.php?fid=7)
+---- انجمن: محصولات فنری (/forumdisplay.php?fid=70)
+---- موضوع: معرفی دیانا 54-diana 54 airking (/showthread.php?tid=99)

RE: معرفی دیانا 54-diana 54 airking - hadinezami - 2012-04-13 01:28 PM

با سلام خدمت دوستان
عزیزانی که ماهواره هاتبرد دارن کانال caccia e pesca مختص انواع شکار هست ازجمله خرگوش-اردک-گوزن و...
فقط این کانال کارتی هست من خودم رسیورم بهش ADSL نصب میشه وبااکانتی که دوستم برام گرفت میتونم این کانال ببینم
بسیار کانال خوب و آموزنده ای هست که مال کشور ایتالیا هست.
Khansariha (48)

RE: معرفی دیانا 54-diana 54 airking - HALFMAN2010 - 2012-04-13 11:18 PM

دستت درد نکنه هادی جون ولی بهتر بود تو تاپیک مربوط به خودش مطرح میکردی

RE: معرفی دیانا 54-diana 54 airking - Aslam - 2012-04-21 08:15 PM

با سلام خدمت همه دوستان ، كسي جديداً قيمت ٥٤ رو داره ؟

RE: معرفی دیانا 54-diana 54 airking - Don Corleone - 2012-04-21 08:22 PM

دوست عزیز به این تاپیک مراجعه کنید.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: معرفی دیانا 54-diana 54 airking - HALFMAN2010 - 2012-05-06 11:15 AM

سلام علی جان
اون واشر سر لوله رو از کجا باید تهیه کرد؟چند نمونه واشر داریم که میتونیم به جای این استفاده کنیم؟

RE: معرفی دیانا 54-diana 54 airking - Marksman - 2012-05-06 11:25 AM

احسان جان اینا رو تو فردوسی فروشگاه های آقالو و ساحل و همچنین حسین مسلح خوش اخلاق!!! دارن.قیمت هم دور وبر 10 تا 20 متفاوت هست.Khansariha (8)

RE: معرفی دیانا 54-diana 54 airking - ALIANA-54-T06 - 2012-05-06 12:27 PM

(2012-05-06 11:15 AM)HALFMAN2010 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام علی جان
اون واشر سر لوله رو از کجا باید تهیه کرد؟چند نمونه واشر داریم که میتونیم به جای این استفاده کنیم؟
سلام احسانی جان Khansariha (8)
این واشرهای سیلندر یا همان سه گل دو مدل هستند یکی گود و دیگری صاف و هیچ فرقی هم از نظر کارکرد ندارند.
من از هردو مدلش یدکی گرفتم قبلا مغازه ساحل داشت (مدل تخت) ولی الان نداره و من از مغازه آقالو گرفتم فقط مدل گود داشت . ( 12 هزار تومن)
سه گل گود و سه گل تخت
[تصویر: 13362952481.jpg][تصویر: 13362952482.jpg]

اینم یک عکس از لوازم یدکیهای 54 خودم
[تصویر: 13353423741.jpg]

RE: معرفی دیانا 54-diana 54 airking - shovan.s.bahrami - 2012-05-06 02:26 PM

با سلام به همه عزيزان
جناب علي آقاي گل ، توي عكس اول اگه دقت كنيم انگار داخل لوله كمي زنگ زده درسته ؟ اگه جواب بله بوده آيا تفنگ مدتي بدون استفاده بوده يا خير -- چون احساس كردم ناشي از بدون استفاده بودن تفگ بوده و به مرور واشر خشك شده و يه تكه كنده شده ... واقعيتش تا به حال اينجوريشو نديده بودم مثلاديدم كه جرز خورده باشه و لي نديده بودم كه اين قد كنده شده باشه

RE: معرفی دیانا 54-diana 54 airking - ALIANA-54-T06 - 2012-05-07 11:11 AM

(2012-05-06 02:26 PM)shovan.s.bahrami نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام به همه عزيزان
جناب علي آقاي گل ، توي عكس اول اگه دقت كنيم انگار داخل لوله كمي زنگ زده درسته ؟ اگه جواب بله بوده آيا تفنگ مدتي بدون استفاده بوده يا خير -- چون احساس كردم ناشي از بدون استفاده بودن تفگ بوده و به مرور واشر خشك شده و يه تكه كنده شده ... واقعيتش تا به حال اينجوريشو نديده بودم مثلاديدم كه جرز خورده باشه و لي نديده بودم كه اين قد كنده شده باشه
سلام بهرامی جان کم پیدائی دوست من Khansariha (8)
اون قسمت داخل لوله بعید میدونم که زنگ زدگی باشه چون حداقل یکی دوبار در ماه باهاش شلیک داشتم و جای رطوبتی هم نبوده البته بعد از اون عکس لوله را تنظیف کردم ولی باز چک میکنم .ممنون Khansariha (8)
برای ترکیدگی و کنده شدن واشر کوچیک سیلندر هم بنظر خودم مربوط به همون اتفاق دیزلینگ تفنگ میباشد (ریزش اتفاقی کمی گریس و روغن به محفظه سیلندر) چون بطور وحشت ناکی با فنر تیتان ، تفنگ شده بود یک ام یک خخخخخخخ (حدود 60 ژول ) 15تا 20 شلیک بدین سان گذشت تا یکدفعه انگاری قدرتش کمتر شد این ماجرا مال سه تا چهار ماه پیش بود و از اثر جرم معلوم بود که مدت زیادی ازش گذشته بوده .
باز ممنون از دقتی که بخرج دادین Khansariha (256)

RE: معرفی دیانا 54-diana 54 airking - ALIANA-54-T06 - 2012-05-08 07:21 PM

خدمت دوست عزیزمون آقای بهرامی عرض کنم که الان فرصتی شد تا لوله تفنگ را دوباره بررسیش کنم .
خب بحمدالله که مشکلی نداشت و خبری از زنگ زدگی هم نبود.
البته کمی ابتدای لوله بخاطر فشار ساچمه گداری کمی رنگش متفاوت نشان میده که با نور فلش دوربینم کمی به رنگ آتشی کم رنگ میخوره البته اونم فقط از این زاویه که گمون گنم مال اثر نور فلش دوربین هست .
[تصویر: 13364910841.jpg]

وقتی از زاویه و عکس با کیفیت تری نگاه کنیم کاملا لوله و خانها طبیعی بنظر میرسند تا نظر شما و دوستان چی باشه ممنون میشوم . Khansariha (8)
[تصویر: 13364910842.jpg]