شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی دیانا 54-diana 54 airking - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده دیانا Diana products (/forumdisplay.php?fid=7)
+---- انجمن: محصولات فنری (/forumdisplay.php?fid=70)
+---- موضوع: معرفی دیانا 54-diana 54 airking (/showthread.php?tid=99)

RE: معرفی دیانا 54-diana 54 airking - Marksman - 2011-12-19 11:31 AM

علیرضا جان همونطوری که احسان عزیز گفت اول شیم بذار زیر دوربین روی پایه عقبی.تا عقب دوربینت بالا بیاد.اگه 10 سانت پایین می زنه،اول دوربین رو ریست کن(برگردون به حالت اول) بعد یه تیکه کارت تلفن ببر(ضخامتش کافیه)بذار روی پایه عقب بعد دور بین رو ببند.فکر کنم با این کار درست بشه.راستی سعی کن از پایه کوتاه استفاده کنی.برای باراکودا و تفنگ شما فکر کنم بین 35 تا 40 باید یه فاصله مناسب باشه البته بعد از شیم گذاری و تست تفنگ توی 35 متر خیلی چیزا دستت می آد ولی بهترین کار استفاده از نرم افزار هست.

RE: معرفی دیانا 54-diana 54 airking - ALIANA-54-T06 - 2011-12-28 03:54 PM

خيلي وقته از اين دوستان عزيزمون شاهين جعفري و آقا احسان خبري در دست نيست ؟ ولي خب حالا خودم كمي آستينها را بالا ميزنم خخخخخ Khansariha (214)
براي اطلاع دوستان عرض كنم كه چندي قبل توي يكي از اين فرومهاي مسابقات خارجكي عكسي ديدم كه خيلي برام جالب بود ؟!!
ديدم در كنار شركت كننده هاي يك مسابقه كاملا رسمي كه همه با پي سي پي هاي پر قدرت و خفنشون حضور داشتند و شركت كرده بودند يك ايركينگ سوار هم در كنارشون عرضه اندام كرده بود ؟!!!!!! Khansariha (48)
[تصویر: 13250778441.jpg]
البته ممكنه بگيد اين خيلي چيز مهمي نيست و ممكنه ايشون فقط خواسته مثلا دوربين تفنگشو صفر كنه و يا .... ولي نه يكي دو نكته در اين عكس از تفنگ ديده ميشه كه برام جالب بود و نشون ميده اومده براي رو كم كني و مسابقه خخخخخ اگر گفتيد اون نكات و دلائل چيا هستند . (ببخشيد كمي حس معماي گرفت ) ولي دانستن اونها خالي از لطف براي ايركينگ سواران نيست من بشما قول ميدم Khansariha (256)

RE: معرفی دیانا 54-diana 54 airking - HALFMAN2010 - 2011-12-29 08:38 PM

سلام علی جان
راستش چند روزی بود گرفتار امتحانام بودم وقت نکردم به انجمن سری بزنم شما به بزرگواری خودتون ببخشید
علی جون فکر کنم یکی از این نکته ها دوربین فیلم برداری باشه درسته؟

RE: معرفی دیانا 54-diana 54 airking - Don Corleone - 2011-12-29 09:12 PM

نکته اش اینه که حتما ایرکینگ برنده میشهKhansariha (8)

RE: معرفی دیانا 54-diana 54 airking - alireza - 2011-12-29 09:37 PM

سلام: از پایه دوربین بلند استفاده شده .لایه که موقع کوکینگ به عقب میره تا ساچمه گذاری کنیدر موقع شلیک کنار رفته ونشان از دسکاری تفنگ داره.اگر سیبل مقابل مشخص بود از روی فاصله بهتر میشد حدس زد.

RE: معرفی دیانا 54-diana 54 airking - ALIANA-54-T06 - 2011-12-30 02:24 AM

سلام احسان جان خوشجال شدم پستتان را دیدم Khansariha (8)
نه امین جان موضوع نتیجه مسابقه نیست خخخخ البته نتیجه را هم نمیدونم Khansariha (8)
از علیرضای عزیز هم ممنونم ظرافت و نظر خوبی دارید Khansariha (8)
البنه کمی به عکس دقت کنید میبینید این مرد ایرکینگ سوار تفنگ 54 را با دستکاری تیون کرده و دقتش را بالاتر برده بواقع یا بعبارتی دیگر تیون دقت شده که نشان از همت ایشان برای شرکت در مسابقه را دارد (یک کار کاملا حرفه ای انجام داده ) Khansariha (256)
[تصویر: 13250778441.jpg]
خب فکر کنم الان 50% راه را رفتیم Khansariha (214)
برای روشن شدن بقیه مطلب به عکس زیر دقت کنید
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

در اینجا قسمتی که با فلش نشان دادم و پلاستیکی هم هست کاور دستگاه ماشه و محافظ ضامن هم هست که بخش بیرونیش بصورت کشوئی روی چوب قنداق عمل میکنه یعنی وقتی سیستم ریلی عمل میکنه این بخش هم روی قنداق کشوئی حرکت میکند .
من قبلا جائی خوانده بودم که با تنظیم حساسیت ریل میتوان دقت تفنگ را باز هم افزایش داد و ایشون علاوه بر حساس کردن ریل (شل کردن ساچمه و زائده نگهدارنده بدنه بوسیله رگلاژشون) این بخش هم برداشته تا نهایت استفاده از ریل و سیستم (Recoilless) را برای بالا بردن دقت انجام دهد بدین معنی که خواسته هیچ مانعی برای دو ریل اصلی نگذاشته باشه و با کوچکترین ضربه سیستم و ریل شروع بکار و عقب نشینی کند تا بدین شکل هیچ لرزش و ارتعاشی به تفنگ و لوله وارد نشود Khansariha (256)

RE: معرفی دیانا 54-diana 54 airking - Don Corleone - 2011-12-30 11:07 AM

به به افرین به این ظرافت و دقتKhansariha (8)

RE: معرفی دیانا 54-diana 54 airking - alireza - 2012-01-15 02:10 PM

سلام : امروز یه مجله معتبر آلمانی2011 رو مطالعه می کردم که در باره تعدادی تفنگ نوشته بود (حدودا 1000 صفحه) به یه موضوع جالب برخورد کردم این بود که سرعت تیر وایرخ 80 در کالیبر 0.22 245 متر بر ثانیه زده بود ولی در دیانا 54 زده بود 230 متر برثانیه . در حالیکه به 54 گفته بود مگنوم .خوب اگر 54 مگنومه پس چرا سرعت تیر و کمتر زده بود از وایرخ 80 . ضمنا تمام تستها رو خود مجله یا کمپانی انجام داده بود.قیمت وایرخ رو نصف 54 زده بود.

RE: معرفی دیانا 54-diana 54 airking - ALIANA-54-T06 - 2012-01-15 02:53 PM

(2012-01-15 02:10 PM)alireza نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام : امروز یه مجله معتبر آلمانی2011 رو مطالعه می کردم که در باره تعدادی تفنگ نوشته بود (حدودا 1000 صفحه) به یه موضوع جالب برخورد کردم این بود که سرعت تیر وایرخ 80 در کالیبر 0.22 245 متر بر ثانیه زده بود ولی در دیانا 54 زده بود 230 متر برثانیه . در حالیکه به 54 گفته بود مگنوم .خوب اگر 54 مگنومه پس چرا سرعت تیر و کمتر زده بود از وایرخ 80 . ضمنا تمام تستها رو خود مجله یا کمپانی انجام داده بود.قیمت وایرخ رو نصف 54 زده بود.
دوست من احتمالا وزن ساچمه هاي استفاده شده متفاوته Khansariha (214)
يك توضيح هم براي يادآوري بگم همانطور كه مطلع هستيد اعلام سرعت بدست آمده در دهانه لوله را اغلب شركتها براي تبليغ بر مبناي ساچمه هاي بسيار سبك و مخصوص قرار ميدهند تا اعداد بزرگتري حاصل بشه لذا سرعتهاي بدست آمده ميتواند خيلي متفاوت باشد ولي اصل كار قدرت و ژول تفنگ هست كه ضابطه و قاعده يكساني براش وجود دارد و تفنگها را بر اين مبني ميسنجن . Khansariha (214)

RE: معرفی دیانا 54-diana 54 airking - alireza - 2012-01-15 08:58 PM

دوست من احتمالا وزن ساچمه هاي استفاده شده متفاوته Khansariha (214)
يك توضيح هم براي يادآوري بگم همانطور كه مطلع هستيد اعلام سرعت بدست آمده در دهانه لوله را اغلب شركتها براي تبليغ بر مبناي ساچمه هاي بسيار سبك و مخصوص قرار ميدهند تا اعداد بزرگتري حاصل بشه لذا سرعتهاي بدست آمده ميتواند خيلي متفاوت باشد ولي اصل كار قدرت و ژول تفنگ هست كه ضابطه و قاعده يكساني براش وجود دارد و تفنگها را بر اين مبني ميسنجن . Khansariha (214)
امضای ALIANA-54-T06
یا حق

خالزن Khansariha (8)

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اینم اسم سایت