شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی دیانا 54-diana 54 airking - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده دیانا Diana products (/forumdisplay.php?fid=7)
+---- انجمن: محصولات فنری (/forumdisplay.php?fid=70)
+---- موضوع: معرفی دیانا 54-diana 54 airking (/showthread.php?tid=99)

RE: معرفی دیانا 54-diana 54 airking - HALFMAN2010 - 2011-11-08 12:01 AM

امروز با 54 و سه نوع ساچمه تیراندازی کردم
باراکودا و کراسمن پرمیر و فیلد تارگت
دقت باراکودا از همه بیشتر بود و بعد از اون پرمیر و فیلد تارگت
کیفیت باراکودا به نظر من از همه ساچمه ها به غیر از جی اس بی و fx بیشتر هست البته من از fx استفاده نکردم اما فکر کنم با جی اس بی قرارداد داره
با توجه به قیمت و در دسترس بودن این ساچمه بهترین گزینه برای یک شلیک خوب هست

RE: معرفی دیانا 54-diana 54 airking - mojtaba768 - 2011-11-09 04:05 PM

سلام
کسی از دوستان پیستون 54 سراغ نداره ؟. تفنگ داییم دسته پیستونش از داخل پرس در امده حالا دادیم به سمسارزاده تا به قول خودشون با جوش برنج درستش کند

RE: معرفی دیانا 54-diana 54 airking - masih.hunter - 2011-11-09 05:03 PM

نهههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههه جوشه برنج؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!: اقا اون پیستونو بگیر بیار تا من بهتون بگم چیکار کنید اینطوری که نمیشه پیستونو مهار کرد اونم با جوش !!!!!!!

RE: معرفی دیانا 54-diana 54 airking - mojtaba768 - 2011-11-09 10:31 PM

اقا من فکر می کنم که ایشون می خواهد جایگاه دسته پیستون را مقداری تراش داده و دسته پیستون را سر جای خود تراز کرده ودور ان را جوش بدهد
من امروز بهش زنگ زدم گفت تراشکاری روش انجام داده و شنبه بهتون تحویل می دیم
این روش که شما می خواهید انجام بدید روی پیستون تراشیده هم میشه انجام داد ؟

RE: معرفی دیانا 54-diana 54 airking - EDMOND - 2011-11-14 10:48 AM

دوستان این54 وافعاخیلی تفنگه آدم کیف میکنه یکم فط سنگین هستش وگرنه خیلی عالیه من تازه گرفتم و دقتش خیلی بالاست توی سوله امتحان کردم از 50متری با گیره بستمش تکون نخوره و چارتا تیر زدم از قوطی کبریت کوچیکترجاانداخت

RE: معرفی دیانا 54-diana 54 airking - severus snape - 2011-11-14 12:05 PM

تفنگ بسیار سطح بالا و خوبی هست اما مشکلاتش اولین چیزی که آدمو رنج میده مگسک زشت بد فورم و کلفت این تفنگ هست که یه کبوتر جنگلی پشتش گم میشه
که چندان مشکل مهمی نسیت میتونید مثل من سرش بیارین
[تصویر: Image0130.jpg]
و برای دقیقتر تیر اندازی کردن با مگسک میشه شکاف شکاف درجه رو بر عکس کرد دقت کره باشین کنار شکاف درجه یه پیچ هست که اگه بازش کنید شکاف برداشته میشه و اون پشتش که باریکتره رو میتونید بزارید رو بعد هم سفتش کنید
در مورد دقت هم تا دوربین گیرم نیاد نمیتونم با 56 مقایسش کنم اما بز خلاف تصور عموم خیلی از مدل 56 خوشدست تر و راحت تره در مورد وزنش هم نمیشه بهش ایراد گرفت چون این سیستم تفنگ قابل پیاده سازی به طور سبک نیست و کلا وزنش عالیه بخصوص تعادل وزنیش با چنین وزن زیادی آدمو شگفت زده میکنه از مشکلاتش اینه که کنار قنداق منفز زیاد داره و راحت جرم میگیره و هرچیزی ممکنه بر داخلش و فکر کنم روزای بارونی خیلی آسیب پذیر بشه
مشکل دیگه این تفنگ با سایر مدل های بغل کوک اینه که ممکنه برا کسی که انگشت های بلندی داره راحت نباشه چون اهرم کوک جای انگشت ها رو میگیره اما به نسبت مدل 52 خیلی این مشکل کمتر دیده میشه چون قنداق خیلی پهنی داره برا همین یکی که دست های کوتاهی داره مثل من انگشتاش تا اونجا نمیرسه البته من حدود 15 سالمه شاید بعدا برام مشکل ساز شد اما فعلا که مشکلی ندارم و تفنگ خیلی خوشدستی هست و شلیک باهاش خیلی لذت بخشه یه نکته دیگه که امروز امتحان کردم اینه که با تیر های بیکیفیت مثل ساچمه های شهاب ایرانی از تفنگ های کمر شکن هم پرت تر میزنه البته وقتی تیر خوب جا نمیره و گرنه تفنگ خیلی دقیقی هست و دقتش توی کلاس فنری های شکاری سرآمد هست یه ایرادی هم که میشه از شرکت دیانا گرفت اینه که چرا پیستون دیانا 75 رو روی این مدل به کار نبردده به نظرم میشد با همین قدرت دقت بهتری هم به دست بیاره اما خیلی ساده ساختتشKhansariha (8) یه مشگل دیگه که نمیدونم در طولانی مدا آیا مشکل ساز میشه یا نه اینه که یه قسمتی انتهای قنداق که شیاره برای عقب رقتن پیستون از جنس چوب هست اما در مدل 75 یه ریل فکزی کاملا تا آخر امتداد داره Khansariha (8)
در کل یه شاهکاره

RE: معرفی دیانا 54-diana 54 airking - ALIANA-54-T06 - 2011-11-16 10:34 PM

(2011-11-02 12:17 AM)HALFMAN2010 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام بر علی آقا
امروز میله رو از مسیح گرفتم که جا داره همین جا ازش تشکر کنم
با هزار بدبختی میله رو بستم ولی در بهترین حالت اهرم با کمی فشار بسته میشود و میله به زائده پیستون محکم می چسبد و سلاح لق نمیزند ولی خیلی محکم میچسبد
به نظر شما اشکالی نداره؟چون موقع بستن یه مقدار میله خم میشود
سلام احسان جان ببخشید شاید برای جواب کمی دیر شده Khansariha (8)
انحنا شدن مقداری از میله بخاطر حالت فشار و فنری بودنش باید باشه که به زائده فشار بیاره و فشار هم در حدی باشه که هم سیلندر به انتهای استوانه و لوله خوب کیپ و محکم بشینه و هم دسته خوب و محکم چفت بشه به بدنه و همانطور که گفتم زائده هم در حدی که تفنگ روی قنداق لق نزنه باید فشار وارد کنه و فشار بیش از حد و زیادی هم باعث عمل نکردن سیستم ریلی موقع شلیک میشه اگر سیستم ضد لگد عمل میکنه حتی باندازه نصف حرکت ریل یعنی فشار میله به زائده مناسب هست و رگلاژ دیگه نمیخواد .

RE: معرفی دیانا 54-diana 54 airking - TAKTAZ - 2011-11-19 11:41 PM

سلام داداش آخرین قیمت دیانا 54 رو برام در بیاری برات دعا میکنم

RE: معرفی دیانا 54-diana 54 airking - ALIANA-54-T06 - 2011-11-20 12:37 AM

(2011-11-19 11:41 PM)TAKTAZ نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام داداش آخرین قیمت دیانا 54 رو برام در بیاری برات دعا میکنم
تو بازار فردوسی از600 تا 620 هزارتومن شده Khansariha (214)

RE: معرفی دیانا 54-diana 54 airking - HALFMAN2010 - 2011-11-20 05:52 PM

از کمک دوستان ممنون
یه گشتی تو نت زدم و این گروپ رو از 54 توی یکی از سایت ها دیدم گفتم برای 54 دارها بذارم تا اونا هم بیشتر قدر این جواهر رو بدونن
[تصویر: RWS54Target.jpg]