شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی دیانا 54-diana 54 airking - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده دیانا Diana products (/forumdisplay.php?fid=7)
+---- انجمن: محصولات فنری (/forumdisplay.php?fid=70)
+---- موضوع: معرفی دیانا 54-diana 54 airking (/showthread.php?tid=99)

RE: معرفی دیانا 54-diana 54 airking - key - 2016-01-29 03:25 PM

(2016-01-29 01:52 PM)hakimi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ضمن تشکر از راهنماییتون
از لحظ کیفیت ساخت و دقت کدوم بهتره اینکه میگن چون وایرخ تاشو هست در مرور زمان دقت نوک مگسک از بین میره یا اینکه میکن اهرم 54 به مرور زمان میشکنه یا شصت دست میپره چیه؟

نه مورد ادعایی در مورد وایرخ 80 درسته و نه موارد ادعایی در مورد 54 . البته در صورت نگهداری نادرست نفنگ بادی که سهله کلاشینکوف هم دچار مشکل میشه ولی در صورت استفاده خوب این دو برند یک عمر اسلحه هستند. برای کاربری مورد نظر شما بدون شک دیانا 460 به هر دو اسلحه برتری دارهKhansariha (8)

معرفی دیانا 54-diana 54 airking - M.H.ABBASSI - 2016-01-29 03:39 PM

(2016-01-29 01:52 PM)hakimi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ضمن تشکر از راهنماییتون
از لحظ کیفیت ساخت و دقت کدوم بهتره اینکه میگن چون وایرخ تاشو هست در مرور زمان دقت نوک مگسک از بین میره یا اینکه میکن اهرم 54 به مرور زمان میشکنه یا شصت دست میپره چیه؟

ديانا٥٤ دو تا ضامن ايمني داره اصلا من نديدم اتفاقي بيفته!

[PISTOL]فشمي

RE: معرفی دیانا 54-diana 54 airking - Hiha - 2016-01-29 11:48 PM

سلام خسته نباشيد
شايد سوالم خارج از موضوع تاپيك باشه ولي خواستم بدونم براي تهيه اين سلاح كدوم مغازه پايتخت رو پيشنهاد ميدين؟!
چون اشنا نيستم!!

RE: معرفی دیانا 54-diana 54 airking - alitb - 2016-05-01 09:35 PM

سلام و خسته نباشی به تمامی دوستان.
من تازه به جمع ایرکینگ سوار ها پیوستم.
واقعا که اسمش خیلی بهش میاد.
چند سوال خدمت استاد های محترم.
دوربین گولدن ایگل 2-6*24 که روش نوشته ژاپن به درد این تفنگ میخوره یا نه.
بعد از ده شلیک باتفنگ پایه دوربین حدود نیم سانت میاد پاپین و هرچی هم پایه رو سفت میکنم تاثیر نداره و پایه دوربین هم دو تکه است باید چی کار کنم.
زمانی که تفنگ مسلح نیست و اهرم ان بسته است وقتی از سر لوله مک میزنی هوا میده و واشر دسه گل ان نیست ایا مشکل از واشر سه گل اونه و در صورت نبود اون واشر مشکل خاصی برای تفنگ پیش میاد یانه.

معرفی دیانا 54-diana 54 airking - M.H.ABBASSI - 2016-05-01 09:46 PM

سلام براي تفنگ بهتره پايه يك تكه استفاده كني ويه گروپ تو ده متر و٢٥متر بگير تا بيشتر بشه كارشناسي كرد ضمنا تا رام نشدن سلاح سعي كن دوربين نبندي ودوربين سنتر قديم جواب ميده

[PISTOL]فشمي

RE: معرفی دیانا 54-diana 54 airking - Marksman - 2016-05-02 10:33 AM

(2016-05-01 09:35 PM)alitb نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام و خسته نباشی به تمامی دوستان.
من تازه به جمع ایرکینگ سوار ها پیوستم.
واقعا که اسمش خیلی بهش میاد.
چند سوال خدمت استاد های محترم.
دوربین گولدن ایگل 2-6*24 که روش نوشته ژاپن به درد این تفنگ میخوره یا نه.
بعد از ده شلیک باتفنگ پایه دوربین حدود نیم سانت میاد پاپین و هرچی هم پایه رو سفت میکنم تاثیر نداره و پایه دوربین هم دو تکه است باید چی کار کنم.
زمانی که تفنگ مسلح نیست و اهرم ان بسته است وقتی از سر لوله مک میزنی هوا میده و واشر دسه گل ان نیست ایا مشکل از واشر سه گل اونه و در صورت نبود اون واشر مشکل خاصی برای تفنگ پیش میاد یانه.

من گولدن ایگل داشتم روی شادو هم دوام نیاورد چه رسد به این! احتمالا ریتایکل می چرخونه به زودی.Khansariha (219)پایه دو تیکه اصلا به درد این تفنگ نمی خوره حتی با استپ پایه هم فایده نداره.
مشکل آخری هم می تونه از واشر باشه هم رگلاژ نبودن دسته.البته برای اینکه واقعا درست بخوای تفنگایی مثل 54 و 52 رو اینطوری چک کنی باید مازل باز بشه و با لوله لخت این تست انجام بشه.Khansariha (8)

RE: معرفی دیانا 54-diana 54 airking - alitb - 2016-05-02 01:42 PM

سلام خدمت تمامی دوستان.
من امروز 54 رو باز کردم یه سوال برام پیش اومده اونم اینه که ریل جلویی تفنگ که نزدیک لوله است سه تا واشر داره دوتا اهنی و یه پلاستیکی که وسطش قرار داره و لی ریل عقبی نزدیک ماشه دو تا بیشتر واشر نداره یه دونه اهنی و یه دونه پلاستیکی ایا این هم مثل ریل دیگش یه واشر اهنی داشته یا نه.

معرفی دیانا 54-diana 54 airking - M.H.ABBASSI - 2016-05-02 01:45 PM

(2016-05-02 01:42 PM)alitb نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام خدمت تمامی دوستان.
من امروز 54 رو باز کردم یه سوال برام پیش اومده اونم اینه که ریل جلویی تفنگ که نزدیک لوله است سه تا واشر داره دوتا اهنی و یه پلاستیکی که وسطش قرار داره و لی ریل عقبی نزدیک ماشه دو تا بیشتر واشر نداره یه دونه اهنی و یه دونه پلاستیکی ایا این هم مثل ریل دیگش یه واشر اهنی داشته یا نه.

سلام اونجا به قطعه فلزي زير قنداق بسته ميشه

[PISTOL]فشمي

RE: معرفی دیانا 54-diana 54 airking - alitb - 2016-05-02 05:13 PM

بله درسته اونجا به قنداق بسته میشه ولی من میگو اونجا باید چند تا واشر داشته باشه

RE: معرفی دیانا 54-diana 54 airking - DAGGER - 2016-05-03 12:53 AM

(2016-05-02 01:42 PM)alitb نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام خدمت تمامی دوستان.
دوست عزیز
در بخش جلویی دو عدد واشر فلزی + واشر لاستیکی در وسط و در بخش عقب سمت قبضه واشر فلزی و بعد لاستیکی قرار میگیرند که زیر اون بخش فلزی داخلی قنداق 54 خودش فلزی هست و مانند قسمت جلو بالانس خواهد شد