شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی دیانا 54-diana 54 airking - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده دیانا Diana products (/forumdisplay.php?fid=7)
+---- انجمن: محصولات فنری (/forumdisplay.php?fid=70)
+---- موضوع: معرفی دیانا 54-diana 54 airking (/showthread.php?tid=99)

معرفی دیانا 54-diana 54 airking - M.H.ABBASSI - 2015-07-02 07:34 PM

باسلام
كراسمن اولترا مگنوم
البته اگه گير اوردي مارو خبر من !
ممنون

Sent from my iPhone using Tapatalk

RE: معرفی دیانا 54-diana 54 airking - Gohn - 2015-07-02 09:24 PM

ممنون دوست عزیز به روی چشم حتما اگه گیر اوردم خبر میدم

RE: معرفی دیانا 54-diana 54 airking - BABOLAZIZIYA - 2015-10-02 01:52 AM

باسلام
کسی قیمت جدید این تفنگ رو الان میدونه چنده؟

RE: معرفی دیانا 54-diana 54 airking - emperatoor - 2015-10-25 04:36 PM

سلام دوستان Khansariha (48)
یه 54 دستمه که پیچ جلو محافظ ماشه رو نداره و البته فک کنم مشکل خاصی هم ایجاد نمیکنه. به هرحال پیچ مناسب واسش پیدا کردم ولی وقتی میبندمش واسه حرکت ریلی تفنگ مشکل ایجاد میکنه. چون با توجه به اینکه این پیچ به قسمتی بسته میشه که اون قسمت هم همراه بدنه تفنگ حرکت ریلی داره، و از طرفی خود این پیچ ثابته و جایی واسه حرکت نداره، بنظرم مشکل ایجاد میکنه و کج شدن پیچ یا شکستن قنداق یا آسیب دیگه ای میشه. بخاطر همین فعلا نبستم تا از دوستانی که اطلاع دارن راهنمایی بگیرم.
واقعا این مشکل ساز میشه؟ اگر نه، پس این پیچ چجوری بسته میشه؟

معرفی دیانا 54-diana 54 airking - M.H.ABBASSI - 2015-10-25 05:12 PM

سلام احتمالا طول پيچ جديد بلندتر از استاندارد است وبا سيستم لگد گير تلاقي پيدا كرده درغير اينصورت پيچ ماشه فقط نگهدارنده است پيچ را به اندازه پيچ جفت ان كوتاه كنييد

Patriot

RE: معرفی دیانا 54-diana 54 airking - emperatoor - 2015-10-25 06:23 PM

پیچ فابریکشو که نمیدونم چه اندازه س ولی تقریبا مطمئنم که فرقی نداره. چون این پیچ فابریک 460 هست که قطرش به 54 میخوره و بلندیش هم اصلا بلند نیست چون همین الآن هم دوسه تا رزوه ش بیشتر درگیر نمیشه. از طرفی جایی که پیچ باید بسته بشه مشخصه و حالت دیگه ای نداره.
دوستانی که میدونن مشکل کار کجاست لطفا راهنمایی کنن.
مرسی

RE: معرفی دیانا 54-diana 54 airking - garshasb - 2015-10-26 03:21 AM

(2015-10-25 06:23 PM)emperatoor نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پیچ فابریکشو که نمیدونم چه اندازه س ولی تقریبا مطمئنم که فرقی نداره. چون این پیچ فابریک 460 هست که قطرش به 54 میخوره و بلندیش هم اصلا بلند نیست چون همین الآن هم دوسه تا رزوه ش بیشتر درگیر نمیشه. از طرفی جایی که پیچ باید بسته بشه مشخصه و حالت دیگه ای نداره.
دوستانی که میدونن مشکل کار کجاست لطفا راهنمایی کنن.
مرسی

دوست عزیز پیچ جلویی پس به همین دلیلی که فرمودید حتما به عمد باز شده یا گم شده،
تفنگ رو باز کنید و مطمن شوید که مشکلی نیست، بعد از اون با اضافه کردن یه واشر به پیچ جلو مشکل حل خواهد شد منتها اول تفنگ را باز کنید.
ارادت

RE: معرفی دیانا 54-diana 54 airking - emperatoor - 2015-10-26 06:21 PM

مرسی دوست عزیز. تفنگ رو باز کرده بودم وهرچند دفعه اولم بود و قبلا ندیده بودم، ولی از نظر من که مشکلی نداشت وهمه چی درست بود.
درضمن مشکلی که من میگم چیزی نیست که با اضافه شدن واشر رفع بشه. چون همین که پیچ بسته میشه به بدنه تفنگ که متحرک هست و خود پیچ به خاطر رد شدن از درون محافظ ماشه و قنداق ثابت میمونه، همین مشکل سازه و واسه همین ربطی به گذاشتن یا نذاشتن واشر نداره.
بازم ممنون از راهنماییتون. Khansariha (8)
لطفا بقیه دوستان که با سیستم 54 آشنایی دارن راهنمایی کنن.
مرسی

RE: معرفی دیانا 54-diana 54 airking - ALIANA-54-T06 - 2015-10-27 11:21 AM

(2015-10-25 04:36 PM)emperatoor نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یه 54 دستمه که پیچ جلو محافظ ماشه رو نداره و البته فک کنم مشکل خاصی هم ایجاد نمیکنه. به هرحال پیچ مناسب واسش پیدا کردم ولی وقتی میبندمش واسه حرکت ریلی تفنگ مشکل ایجاد میکنه. چون با توجه به اینکه این پیچ به قسمتی بسته میشه که اون قسمت هم همراه بدنه تفنگ حرکت ریلی داره، و از طرفی خود این پیچ ثابته و جایی واسه حرکت نداره، بنظرم مشکل ایجاد میکنه و کج شدن پیچ یا شکستن قنداق یا آسیب دیگه ای میشه. بخاطر همین فعلا نبستم تا از دوستانی که اطلاع دارن راهنمایی بگیرم.
سلام
دوست عزیز پیچهای حلقه محافظ ماشه اتصالی به ریل و بدنه تفنگ ندارند
ممکنه با جایگزینی یک پیچ بلند جلوی حرکت ریلی بدنه گرفته شود ولی ارتباط و اتصالی با بدنه ندارند
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اگر منظور دو پیچ اصلی تفنگ یا همان ریلها هست که اگر بلند تر هم باشند فقط تا آخر بسته نمیشوند و باز ربطی به عملکرد ریلها ندارد (ته سوراخ پیچ بسته است)
اما اگر مورد شما اینطور هست که وقتی پیچ ریل را میبندید و ریل از عملکرد میافتد احتمالا یا چیدمان واشرها را رعایت نکردید و یا پیچ سرجاش نیست و به ریل بسته نشده
در نظر داشته باشید برای ریل عقب (وقتی که روی ریل چیدمان کنید) دو واشر فلزی و لاستیکی بطوریکه واشر لاستیکی بالا قرار میگیرد و برای چیدمان واشرهای جلوئی سه واشر دارد که دو عدد فلزی و یک عدد لاستیکی که در اینجا لاستیکی وسط قرا میگیرد
این تصویر چیدمان واشر روی ریل جلوئی هست
[تصویر: -سه-لایه-جلوئی.jpg]
باز اگر مشکلی بود حتی المقدور با عکس توضیح دهید ممنون میشویم . فعلا Khansariha (8)

RE: معرفی دیانا 54-diana 54 airking - emperatoor - 2015-10-28 10:54 PM

(2015-10-27 11:21 AM)ALIANA-54-T06 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2015-10-25 04:36 PM)emperatoor نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
دوست عزیز پیچهای حلقه محافظ ماشه اتصالی به ریل و بدنه تفنگ ندارند
ممکنه با جایگزینی یک پیچ بلند جلوی حرکت ریلی بدنه گرفته شود ولی ارتباط و اتصالی با بدنه ندارند

اگر منظور دو پیچ اصلی تفنگ یا همان ریلها هست که اگر بلند تر هم باشند فقط تا آخر بسته نمیشوند و باز ربطی به عملکرد ریلها ندارد (ته سوراخ پیچ بسته است)
اما اگر مورد شما اینطور هست که وقتی پیچ ریل را میبندید و ریل از عملکرد میافتد احتمالا یا چیدمان واشرها را رعایت نکردید و یا پیچ سرجاش نیست و به ریل بسته نشده
در نظر داشته باشید برای ریل عقب (وقتی که روی ریل چیدمان کنید) دو واشر فلزی و لاستیکی بطوریکه واشر لاستیکی بالا قرار میگیرد و برای چیدمان واشرهای جلوئی سه واشر دارد که دو عدد فلزی و یک عدد لاستیکی که در اینجا لاستیکی وسط قرا میگیرد
این تصویر چیدمان واشر روی ریل جلوئی هست
[تصویر: -سه-لایه-جلوئی.jpg]
باز اگر مشکلی بود حتی المقدور با عکس توضیح دهید ممنون میشویم . فعلا Khansariha (8)
ممنون از لطفتون علی آقا Khansariha (8)
منظورم پیچ محافظ ماشه بود که با فلش و رنگ آبی مشخص کردید. البته پیچ جلویی.
من فک میکردم این پیچ باید بلند باشه و بسته بشه به قسمتی که در عکس زیر با دایره قرمز نشون دادم.
اگه اینطور نیست پس این جای پیچ که نشون دادم واسه چیه که زیر همون پیچ محافظ ماشه قرار داره و سایزش هم با پیچ محافظ ماشه مدل 460 یکیه؟
[تصویر: railpress.jpg]