شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی دیانا 54-diana 54 airking - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده دیانا Diana products (/forumdisplay.php?fid=7)
+---- انجمن: محصولات فنری (/forumdisplay.php?fid=70)
+---- موضوع: معرفی دیانا 54-diana 54 airking (/showthread.php?tid=99)

RE: معرفی دیانا 54-diana 54 airking - arash1324 - 2014-04-12 09:49 AM

(2014-04-09 09:57 PM)GHORBANII نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
درود بر دوستان
بلاخره منم امروز 54 دار شدم بهمراه دوربین سینتر پوینت 4*16*40 امیدوارم در کنار دوستان بتونم از تجربیاتشون استفاده کنم Khansariha (8)

(2014-04-10 01:22 PM)GHORBANII نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
جا داره از دوستانی که من را در این انتخاب یاری کردن تشکر ویزه کنم . امروز سعی کردم دوربین را صفر کنم . اما کیفیت خوبی داره این دوربین ازش خوشم امد از جناب اقای کمال زارع هم بابت زحمات این چند وقته سپاسگذارم Khansariha (8)

(2014-04-11 11:59 AM)GHORBANII نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با تشکر از اقای رضا کرجی بزرگوار که دسته کوکینگ را دیروز رگلاز کردن امروز با فاصله 15 متر به بلوک سیمانی شلیک کردم با دو شلیک بلوک سیمانی کامل سوراخ شد . معلوم شد انتخاب خوبی داشتم دقت و قدرت خوبی داره و ایرکینگه ( برای ورزش هم خوبه Khansariha (8)

(2014-04-11 06:16 PM)GHORBANII نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
منم واقعا متعجب شدم برام غیر قابل باور بود . اطاعت میشه میرم از اونجا عکس میگیرم میزارم فقط من موندم چطور در شات های بعد سوراخ نکرد

سلام و درود دوست عزيز

خريد ديانا 54 مباركتون باشه . ما با خوشحالي شما خوشحال هستيم
.

باتوجه به عنوان تاپيك ، كاش پست هاي تخصصي تر ميگذاشتيد تا دوستاني كه جهت مشاوره و استفاده از مطالب و تجربيات ، به اين تاپيك مراجعه مي كردند از تجربيات شما استفاده مي كردند .

پيشاپيش تشكر از همكاري شما و دوستان !

RE: معرفی دیانا 54-diana 54 airking - GHORBANII - 2014-04-12 10:18 PM

دوستان ایرکینگ دار
در شلیکهای اول دقت انچنان زیادی ندارد اما بعد از جند شلیک دقت خودش را پیدا میکنه . بنظر شما میتونه از واشر 3 گل باشه ؟Khansariha (8)

RE: معرفی دیانا 54-diana 54 airking - mhrSB - 2014-04-12 11:37 PM

(2014-04-12 10:18 PM)GHORBANII نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان ایرکینگ دار
در شلیکهای اول دقت انچنان زیادی ندارد اما بعد از جند شلیک دقت خودش را پیدا میکنه . بنظر شما میتونه از واشر 3 گل باشه ؟Khansariha (8)
اقای قربانی برای مشکل نشتی شما باید از روش همون تست مکش استفاده کنید.
وقتی اسلحه مسلح نیست مکش و دمش انجام بدین و هوا رد نکنه.Khansariha (399)
اما یک مورد دیگه هم هست.
معمولا سلاح های فنری یک گرم شدن دارن و باید چند تا شلیک انجام بشه تا فنر و ... گرم بشه.و بعد از گرم شدن هست که به قدرت و دقت مد نظر میرسن و برای منم همین بوده یعنی تا وقتی اسلحه هنوز گرم نشده بود شلیک های دقتی نداشت(نه این که خیلی بی دقت باشه)ولی وقتی گرم شد دیگه همه شلیک ها یک جا میخوره و قدرتش هم خوب میشه.البته به نظر من وقتی اسلحه گرم هست باید دوربینش را صفر کرد.نه وقتی که هنوز گرم نشده.Khansariha (226)
از این نظر بد به دلتون راه ندین.Khansariha (256)
موفق باشینKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: معرفی دیانا 54-diana 54 airking - GHORBANII - 2014-04-16 12:47 AM

امروز وقت کردم طبق فرمایش شما وقتی فنر گرمه دوربین را صفر کردم حالب بود از 15 متری تا 30 متری نیازی بع استفاده از میلدات نیست و Khansariha (48)

RE: معرفی دیانا 54-diana 54 airking - GHORBANII - 2014-04-16 09:44 AM

دوستان اصلاح میکنم تا 40 متری

RE: معرفی دیانا 54-diana 54 airking - mehdihadi - 2014-04-23 07:53 PM

سلام دوستان من دیانا54 نداشتم یه سوال دارم برای مسلح کردن این اسلحه قدرت زیادی می خواد؟آخه تو فکر خریدش هستم.البته جثه من درشت وقوی نیست .لطفا راهنمایی کنیدKhansariha (8)

RE: معرفی دیانا 54-diana 54 airking - old.hunter - 2014-04-23 08:25 PM

اون قدر قدرت نمیخواد
ضمنا یواش یواش عادت می کنی Khansariha (256)

RE: معرفی دیانا 54-diana 54 airking - GHORBANII - 2014-05-16 12:55 PM

دوستان عزیز لطفا راهنمایی بفرمایید
من از پرومگنوم استفاده میکنم افت ساچمه نسبت به قبل زیاد شده ( حدود 500 شات شلیک داشته ) فواصلی را که 1 میلدات بالا میگرفتم الان 3 میلدات باید بالا بگیرم . از نوک لوله مکش کردم خلا انچام میشه و احتمال ضعیف شدن فنر وجود داره ؟
فنر اصل گیر میاد ؟

RE: معرفی دیانا 54-diana 54 airking - nasergafari - 2014-05-16 01:05 PM

(2014-05-16 12:55 PM)GHORBANII نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان عزیز لطفا راهنمایی بفرمایید
من از پرومگنوم استفاده میکنم افت ساچمه نسبت به قبل زیاد شده ( حدود 500 شات شلیک داشته ) فواصلی را که 1 میلدات بالا میگرفتم الان 3 میلدات باید بالا بگیرم . از نوک لوله مکش کردم خلا انچام میشه و احتمال ضعیف شدن فنر وجود داره ؟
فنر اصل گیر میاد ؟

سلام
اقای قربانی عزیز افت قدرت در همه فنری ها طبیعیه وبعد از یه مدت قدرت فنر کم میشه به نظرمن با توجه به اینکه فقط500شلیک داشته هنوز برای تعویض فنر زود هست وحیفه الان تفنگ شما به ارامش رسیده ودر واقع الان زمان سوار کردن دوربین هست که شما همون اول دوربین بستین وبعد از به ارامش رسیدن فنر تنظیم دوربین به هم ریخته شما دوباره دوربین رو تنظیم کن.
مخلصیمKhansariha (8)
یاعلیKhansariha (256)

RE: معرفی دیانا 54-diana 54 airking - GHORBANII - 2014-05-16 02:42 PM

فرمایش شما درسته اما من تفنگ را دست دوم خریدم و فنرش به ارامش رسیده بود Khansariha (226)