شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی دیانا 54-diana 54 airking - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده دیانا Diana products (/forumdisplay.php?fid=7)
+---- انجمن: محصولات فنری (/forumdisplay.php?fid=70)
+---- موضوع: معرفی دیانا 54-diana 54 airking (/showthread.php?tid=99)

RE: معرفی دیانا 54-diana 54 airking - arash1324 - 2014-02-06 11:42 AM

(2014-02-06 09:55 AM)hoossein نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان
شرمنده که این سوال رو این جا مطرح کردم می دونم که مطرح کردن این سوال اینجا نبود ولی چون من زود تر می خواستم به نتیجه برسم این کار رو کردم

سلام دوست عزيز Khansariha (8)

براي خريد سلاح ، تاپيك مشاوره داريم چون در تاپيك مشاوره در مورد همه نوع سلاح ميشه بحث و مطلب نوشت ولي وقتي پست در تاپيك اختصاصي يه تفنگ زده بشه بايد پيرامون همون تفنگ ارائه مطالب عنوان بشه . در اين تاپيك همين رو مي تونم به شما عنوان كنم ، باتوجه به اعلام نظر شما جهت شكار از داخل خودرو ، اين نكته رو توجه داشته باشيد كوك كردن ديانا 54 داخل ماشين مشكل هست اگر شرايطش رو داريد مي تونيد به مدل هاي ديگر فكر كنيد اگر بيشتر توضيح خواستيد ، بهتر مي بينم براي ادامه به تاپيك مشاوره رجوع كنيد .Khansariha (8)

RE: معرفی دیانا 54-diana 54 airking - shayanmousavi - 2014-02-11 02:03 AM

سلام عزیزان یک سوال داشتم من میخواستم بدونم بین این تفنگ ها از نظر کلی بدون در نظر گرفتن قیمت کدوم بهتره؟
۱- دیانا ۳۵۰
۲- دیانا ۵۲
۳ دیانا ۵۴
۴- دیانا ۵۶

RE: معرفی دیانا 54-diana 54 airking - arash1324 - 2014-02-11 02:05 AM

(2014-02-11 02:03 AM)shayanmousavi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام عزیزان یک سوال داشتم من میخواستم بدونم بین این تفنگ ها از نظر کلی بدون در نظر گرفتن قیمت کدوم بهتره؟
۱- دیانا ۳۵۰
۲- دیانا ۵۲
۳ دیانا ۵۴
۴- دیانا ۵۶

سلام دوست عزیز
در ابتدای ورود 3 پست زدید که هر سه یک سوال و تکراری می باشد لطفا به تاپیک مشاوره دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مراجعه کنید .

RE: معرفی دیانا 54-diana 54 airking - royall - 2014-02-11 02:11 AM

فکر کنم ایشون هرجا پیدا کنه فورا سوالشو past میکنه و ارسال ............ Khansariha (367)

RE: معرفی دیانا 54-diana 54 airking - nightwolf - 2014-02-12 01:45 AM

دوستان من یک سوال داشتم من یه 54 خریدم امسال ولی تاریخی که از شرکت دیانا استعلام کردم سال 2010 را داد یعنی تفنگ سه سال کجا بوده تفنگ هم اکبند خریدم با تشکر

RE: معرفی دیانا 54-diana 54 airking - Tomcat14 - 2014-02-12 01:53 AM

در انبار فروشنده!Khansariha (8)
چون بعضی از فروشنده ها به صورت عمده خرید میکنن،تفنگ های مازاد رو انبار میکنن و چند قبضه ای برای فروش و در معرض دید بودن در مغازه دارند،به همین دلیل تفنگ های مذکور در انبار باقی میمونن و یواش یواش به فروش میرسن!

در شهر های بزرگ،نظیر تهران،تبریز،اصفهان و...جنس ها زیاد رو دست فروشنده نمیمونه و زود فروش میره و اونا هم زود به زود خرید میکنن ولی همونطور که از کاربری حضرتعالی برمیادساکن آستارا هستید و اگر اسلحه رو از اینجا ابتیاع کرده باشید،به این دلیل که در این شهر ها فروش نسبت به کلان شهر ها پایینه،تفنگ ها مدت مزیدی رو در انبار یا فروشگاه و ... به سر میبرن و خاک میخورن!
در تبریز شکاری فروشی رو سراغ دارم که 5 ساله یه دیانا27 و 54 مغازش داره!اما چون تو کار اسلحه ی شکاری هست و علاوه بر این این دو تفنگ بادی در معرض دید هم نیستند،5 ساله که در قفسه ها خاک میخورن...

Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: معرفی دیانا 54-diana 54 airking - nightwolf - 2014-02-12 01:57 AM

خیلی ممنون از جواب واضح حتما تو تبریز منظورتون اقای صور هستش درسته ؟ و اینکه مثلا 5 سال تفنگ تو مغازه و ویترین خاک بخوره مشکلی براش پیش نمیاد؟

RE: معرفی دیانا 54-diana 54 airking - Tomcat14 - 2014-02-12 02:01 AM

مغازه های صور با اینکه گرون فروش هستند اما جنس اینهمه مدت تو مغازشون نمیمونه!چون در بهترین خیابان تبریز مغازشون واقع شده و در معرض دید و رفت وآمد عمومی هستند
اسلحه فروش فوق الذکر،یه اسلحه فروش گمنامه که تفنگ شکاری میفروشه...Khansariha (399)(اینارو من عین فسیل کشف میکنم!خخخخخخ)
برای خود اسلحه که نه!اما برای واشر پیستون و واشر سه گل شاید!Khansariha (214)
Khansariha (8)

RE: معرفی دیانا 54-diana 54 airking - nightwolf - 2014-02-12 02:04 AM

تشکر فراوان بابت جواب

RE: معرفی دیانا 54-diana 54 airking - serussam - 2014-02-27 10:27 AM

دوستان سلام
بهترین ساچمه ای که برای 54 استفاده میکنید چیه؟یکی برای شکار و یکی برای هدف زنی در فواصل دور 90 متر منظورم باراکودا گرفتم تو فاصله 25 متر 1.5 سانت و پرومگنوم 2 سانت گروپ داد در 40 متری باراکودا 1.9 سانت و پرومگنوم 2.4 سانت آیا این اندازه گروپ برای این باراکودا خوبه یا بهتر هم میشه گرفت؟